Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 18:08)
nu pakeičiau, veido neliečiau, šarpo dėjau super super minumum, tik neapdirbau taip pat...

prieš


po (tik žiūriu, kad reikia biški triukšmus nuimti  g.gif )

Pirmame var. patinka odos spalva, antram var. per pilka.
Pirmame var. nepatinka po kaklu apdirbimas, kazkaip kitaip taisyciau...
Pirmame sarpas ant akyciu nemalonus, antrame var maloniau...
triuksmai taip po kaklu ypac negrazus
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 02 08, 18:18)
Pirmame var. patinka odos spalva, antram var. per pilka.
Pirmame var. nepatinka po kaklu apdirbimas, kazkaip kitaip taisyciau...
Pirmame sarpas ant akyciu nemalonus, antrame var maloniau...
triuksmai taip po kaklu ypac negrazus

dėkui už išsamią analizę, paliksiu tėvams šią foto..nors ir netobula, bet bus jiems vis tiek miela, nes jų vaikiukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dameri @ 2012 02 08, 17:07)
Sveikos, ilga laika buvau sio forumo stebetoja, bet pagaliau nusprendziau jungtis i jusu rata. Cia pirmieji mano namu darbai, jei uzskaitysit keliausiu prie kitu.

Labai graziai atliktas ND thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 16:02)
...

Tavo postai - vietoj geros knygos citatu... Skaniai kas kart sueina smile.gif *****, moki taikliai, atvirai, paprastai parasyti thumbup.gif Tuoj imsiu i sasiuvini uzsirasineti... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 08 vasario 2012 - 18:33
QUOTE(o la la la @ 2012 02 08, 18:31)
Labai graziai atliktas ND thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:

Tavo postai - vietoj geros knygos citatu... Skaniai kas kart sueina smile.gif *****, moki taikliai, atvirai, paprastai parasyti thumbup.gif Tuoj imsiu i sasiuvini uzsirasineti... tongue.gif


Say drąsiai knygą gali rašyt biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras ax.gif si karta be nevykusiu ND biggrin.gif hihihi.gif Tik sakau pasirodysiu, kad nesakytumet, jog pabegau issigandusi tongue.gif Fotikas sugedo doh.gif Tiksliau sugadinau dukrytes/ar suniuko deka... ax.gif tai laukiu kol patvarkys ir grysiu.... cool.gif
Tai kaip be ranku esu nuo vakar. Bet uztai radau galu gale laiko senus sedevrus savo patvarkyti biggrin.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE
-веро
Jau nebezinau ka dar padaryt kad butu gerai. Niu atrodo viska darau teisingai, bet kodel nesigauna. Ar gali is esmes ne del mano kaltes nesigauti su WB?  biggrin.gif

Na, su tuo WB reik pasimūčint biškiuka biggrin.gif O nuotraukos per tamsios tavo, bandyk šviesesnes dėt

gotte fainos pėdutės
kristukass-kaip koliažas man nesižiūri. Patinka tik viena nuotrauka-pirmoje eilėje iš dešinės. ją vieną palikčiau -IMHO

say, pavydžiu tavo iškalbos, be beletristikos-tokios glaustos ir taiklios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dosa: 08 vasario 2012 - 19:01
krisstukass auto patiko. cia vel su curves zaidei?
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 02 08, 20:06)
krisstukass auto patiko. cia vel su curves zaidei?

Visa laika tik su curves. smile.gif Ir nezaidziu jau. biggrin.gif
Atsakyti
PAtiko gottes pedutes 4u.gif

Ateinu su savo uzsiemimais. Skalpuokit biggrin.gif Jauciu kad nieko gero biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 02 08, 18:11)


patiko spalvos smile.gif o pačios foto atskirai geriau žūrėtųsi ..
Papildyta:
QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 08, 19:25)
PAtiko gottes pedutes  4u.gif

Ateinu su savo uzsiemimais. Skalpuokit biggrin.gif Jauciu kad nieko gero biggrin.gif



gražuu.... ale kiek meninkių čia pas mumis biggrin.gif
Atsakyti
ačiū ačiū, bet beletristikos pas mane tikrai daug smile.gif neduokit pavalgyt, duokit pakalbėt smile.gif bet paglostėt palei plauką, prisipažįstu biggrin.gif mrrr smile.gif
Atsakyti

gražuu.... ale kiek meninkių čia pas mumis biggrin.gif
[/quote]

Aciu,
Svajone piesti nuo vaikyste, ale igyvendinau tai tik neperseniausiai smile.gif Noreciau dazniau, bet dabar mazoji demesio reikalauja smile.gif
Atsakyti