Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 17:12)
na aš irgi supratau, kad tai kaip ale dienoraštis, na šiaip va pasipasakojimui,paspėliojimui nuotraukos smile.gif
Nu jo, aš buvau įsitikinus, kad neatspės kai parodysiu akmenis ir ledą ąsotyje. Padariau atvirkščiai nei ponios pageidavo, manau, kad pavyko biggrin.gif

Atsakyti
valio! thumbup.gif thumbup.gif nu jau tiek prisicackinau su situo kad jomajo doh.gif
turiu ideja 5 , ryt bandysiu igyvendinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 02 08, 17:06)
Galima, kodėl gi ne.
Tiesiog kaip užsiėmimai ir man nepraeina.
Tarkim tuo vandeniuprausies/ geri, tai jau ir reiktų mums prademonstruot kaip ant tų vietų pili, kur prieš tai puodukus laikei biggrin.gif

Nu tikrai, neturiu tiek proto sugalvot šitaip biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
pavėluotai į pėdų/kojų temą (dariau tai temai, bet nespėjau apdirbti... doh.gif )... 2012 sausis...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 17:38)
]http://farm8.staticflickr.com/7160/6841537713_6d5bc7799c_z.jpg[/img]

Fainai kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 18:30)

Daryk šviesesnes fotas.  smile.gif
O kaip nustatinėji wb? Toje pačioje vietoje kur daiktas? Tą prasme, nepakinta apšvietimas?



Nustatineju ten pat, vietos ar apsvietimo nekeiciu.

QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 18:30)

o ka fotografuoji nusistatymui? balta lapa? nes as irgi ilgai vargau kol gavosi ir geriausias rezultatas isejo, kai nusistatymui fotografavau wc popieriu ar virtuvini ranksluosti, jau nebepamenu, bet buvo geriau, nei baltas lapas  ax.gif



Naudoju balta lapa, pabandysiu pakeisti lapa i ka kita. Dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 17:39)
Naudoju balta lapa, pabandysiu pakeisti lapa i ka kita. Dekui uz patarimus smile.gif

Dar pabandyk wb nustatymui naudoti tą patį objektą, kurį fotografuoji. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 17:38)
pavėluotai į pėdų/kojų temą (dariau tai temai, bet nespėjau apdirbti... doh.gif )... 2012 sausis...




o jei būtų vasara, kaip tada kojos atrodytų? vilnonės? biggrin.gif čia šiaip tongue.gif

fainai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 17:50)
o jei būtų vasara, kaip tada kojos atrodytų? vilnonės? biggrin.gif čia šiaip tongue.gif

fainai smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif ha ha ..tas "2012 sausis", tai čia ne pavadinimas...o šiaip...nu tipo, kad fotkė ne archyvinė, o žaidimui daryta...ir gal kad parodyt, koks minkštas būna sausis UK, visai nesušalau...basomis apie pusvalandį braidžiau ax.gif
Atsakyti
gotte, man labai patinka tie laseliai ant zoliu thumbup.gif
Atsakyti
Auto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 02 08, 18:11)

pirma ir paskutine fotke man labiausiai patinka thumbup.gif ...jos ir atskirai įdomios...koliažas man neee schmoll.gif

tik kirtimas ties nosimi nepatinka, norisi jos daugiau čiut čiut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 08 vasario 2012 - 18:20