Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(dosa @ 2012 02 08, 18:12)

negerai....


Jau nebezinau ka dar padaryt kad butu gerai. Niu atrodo viska darau teisingai, bet kodel nesigauna. Ar gali is esmes ne del mano kaltes nesigauti su WB? biggrin.gif
Atsakyti
o kaip as? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 18:09)
smagu, kad patiko  biggrin.gif o kodel flickre sakai geriau ziurisi?


oi, neaiškiai parašiau per skubėjimą, norėjau pasakyti, kad tas variantas, kurio flickr nuorodą įdėjai, man labiau patinka smile.gif gal kad kontrasingesnė, o ši, mano akimis žiūrint, per daug sušvelninta... Neturėjau omeny, kad flickre foto geriau žiūrisi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 18:14)
Jau nebezinau ka dar padaryt kad butu gerai. Niu atrodo viska darau teisingai, bet kodel nesigauna. Ar gali is esmes ne del mano kaltes nesigauti su WB?  biggrin.gif


Man tai atrodo tamsokos foto, o jei darytum šviesesnes foto, gal WB teisingesnis būtų g.gif
Atsakyti
eglliux, gerai 4u.gif

nu blyn, subalamutijot su tuo kūdikėliu doh.gif tai trinti laukan tą fotkę doh.gif kažkaip nemaniau, kad ji tokia visai šūds, nors ir ne pati geriausia...tiesą pasakius nė neketinau jos apdirbinėti, bet praėjau dar sykį, per visą FS ir vis tik atsirinkau ją...krč nervas jama biggrin.gif doh.gif doh.gif doh.gif trankau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2012 02 08, 18:21)


Man tai atrodo tamsokos foto, o jei darytum šviesesnes foto, gal WB teisingesnis būtų  g.gif


Sitos tamsesnes isejo, bet buvo ir kitu ir vis tiek wb grybauja. Ir pasiimu kita objekta, keiciu aplinka, fona ir visur tas pats. Todel ir nebezinau kaip dar galiu pataisyt wb.
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2012 02 08, 17:17)
o kaip as? 4u.gif

Jei kitos neprieš, aš užskaitau.
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 17:14)
Jau nebezinau ka dar padaryt kad butu gerai. Niu atrodo viska darau teisingai, bet kodel nesigauna. Ar gali is esmes ne del mano kaltes nesigauti su WB?  biggrin.gif

bandyk gerokai sviesiau viska daryt, nes dabar bent jau man tikrai labai tamsiai atrodo

QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 17:23)
eglliux, gerai  4u.gif

nu blyn, subalamutijot su tuo kūdikėliu  doh.gif tai trinti laukan tą fotkę doh.gif kažkaip nemaniau, kad ji tokia visai šūds, nors ir ne pati geriausia...tiesą pasakius nė neketinau jos apdirbinėti, bet praėjau dar sykį, per visą FS ir vis tik atsirinkau ją...krč nervas jama biggrin.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif trankau doh.gif

rolleyes.gif gal palauk dar, gal kuri su didesne patirtim patars ka daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 16:21)
na man sunku patikėti, kad pirmoji foto padaryta be blykstės.
antroji - tikiu. pirmoji - nu *****..

nemyliu blykstės ir nejungiu jos. Vat ir pati žiūriu į tą kadrą ir nesuprantu, kaip toks efektas gavos, nes abi fotos tam pačiam kamb fotkintos, tik įrankiai arčiau lango, o batukai prie sienos.

QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 16:41)
o ši geriau?

Man kažkokia keista ta foto, atrodo lyg vaikutis pyktų arba jam skaudėtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte_Saule: 08 vasario 2012 - 17:27
tai suprantu dar vieno uzskaitymo truksta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 17:09)
Nu dar karteli bandau. Jau pati nesuprantu ar gerai ar blogai.

Daryk šviesesnes fotas. smile.gif
O kaip nustatinėji wb? Toje pačioje vietoje kur daiktas? Tą prasme, nepakinta apšvietimas?
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2012 02 08, 17:21)
oi, neaiškiai parašiau per skubėjimą, norėjau  pasakyti, kad tas variantas, kurio flickr nuorodą įdėjai, man labiau patinka  smile.gif  gal kad kontrasingesnė, o ši, mano akimis žiūrint, per daug sušvelninta... Neturėjau omeny, kad flickre foto geriau žiūrisi  lotuliukas.gif

supratau dabar biggrin.gif pabandysiu i flickr idet su originaliom spalvom ax.gif

QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 17:26)
Sitos tamsesnes isejo, bet buvo ir kitu ir vis tiek wb grybauja. Ir pasiimu kita objekta, keiciu aplinka, fona ir visur tas pats. Todel ir nebezinau kaip dar galiu pataisyt wb.

o ka fotografuoji nusistatymui? balta lapa? nes as irgi ilgai vargau kol gavosi ir geriausias rezultatas isejo, kai nusistatymui fotografavau wc popieriu ar virtuvini ranksluosti, jau nebepamenu, bet buvo geriau, nei baltas lapas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2012 02 08, 16:09)
ateinu vel su 4 nd  unsure.gif

Gerai. smile.gif
Atsakyti