Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

visiems smalsu dabar laugh.gif aš irgi noriu smalsuma patenkinti cool.gif
Atsakyti
Eikit jūs davatkos biggrin.gif


QUOTE(Delicious @ 2012 02 08, 15:59)
rG, taip ir likau nesupratusi iki galo kas ten per užsiėmimas pas Tave  lotuliukas.gif , valaisi organizmą laisvalaikiu su tirpsmo vandeniu? o ką su tais karoliukais darai?
Nei valausi nei ką, geriu ir tiek 4u.gif Ir sidabrėlį laikau tame ąsotyje. Sidabras ką duoda, galit pagūglinti, vanduo užšaldytas keičia savo struktūrą ir yra kiek kitoks nei šiaip.

O karoliukai yra ne bižuteriniai, o iš akmenų, ten matėsi - agatas, korneolis, fluoritas, dar kažkas, nepamenu ką uždėjau, nes turiu daug. Na, toks mano užsiėmimas, nešioti pagal savybes, pvz dabar blogai jaučiuosi, tai įkraunu save, galit daba juoktis tongue.gif
ai rožinis kvarcas buvo dar, jį visad kišenėj nešioju, bet ne karoliukus, šiaip akmenuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 08 vasario 2012 - 16:54
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 17:52)
Eikit jūs davatkos biggrin.gif
Nei valausi nei ką, geriu ir tiek 4u.gif  Ir sidabrėlį laikau tame ąsotyje. Sidabras ką duoda, galit pagūglinti, vanduo užšaldytas keičia savo struktūrą ir yra kiek kitoks nei šiaip.

O karoliukai yra ne bižuteriniai, o iš akmenų, ten matėsi - agatas, korneolis, fluoritas, dar kažkas, nepamenu ką uždėjau, nes turiu daug. Na, toks mano užsiėmimas, nešioti pagal savybes, pvz dabar blogai jaučiuosi, tai įkraunu save, galit daba juoktis tongue.gif
ai rožinis kvarcas buvo dar, jį visad kišenėj nešioju, bet ne karoliukus, šiaip akmenuką.

įdomu buvo sužinoti apie tavo užsiėmimus. Visgi norisi pridurti, kad nuotraukose neatsispindėjo jie. Pažiūrėjus į karoliukus maniau, kad juos veri. Su ąsotėliu ką darai neįsivaizdavau. Galvojau, kad kaip nors želatiną tirpini ir kaip nors karoliukų vidų ta mase užpildai ar kažkas panašaus. Vat.
Panele esat užsikėlusi kartelį, tad prašom kitų užsiėmimų. Arba tų pačių, bet kitaip, aiškiau pateiktų.
Atsakyti
Mergaitės, o kaip su tuo 4ND, reiktų žmogui atsakyt biggrin.gif

Iš esmės padarė taip kaip parašyta.
Tai kaip ir gerai.

Tik gal vistik reiktų pirmam puslapyje parašyt, kad reika daiktą atitraukt nuo fono ( ir gal žaliuokėm brūkštelt , kam to reikia).
Aš tarkim kai atėjau į temą, tikrai nesupratau, kad reikėjo daiktą toliau traukt nuo fono ax.gif , ta prasme, kam to reikia.

Bet turėjau "stogą", tai man užskaitė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 08 vasario 2012 - 17:09
QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 16:58)
įdomu buvo sužinoti apie tavo užsiėmimus. Visgi norisi pridurti, kad nuotraukose neatsispindėjo jie. Pažiūrėjus į karoliukus maniau, kad juos veri. Su ąsotėliu ką darai neįsivaizdavau. Galvojau, kad kaip nors želatiną tirpini ir kaip nors karoliukų vidų ta mase užpildai ar kažkas panašaus. Vat.
Panele esat užsikėlusi kartelį, tad prašom kitų užsiėmimų. Arba tų pačių, bet kitaip, aiškiau pateiktų.

Žinokite, ponia, aš tuo metu tirpinau ir pamaniau, kad paatvirausiu, tikrai menų nesiekiau, negi negalima? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 17:04)
Žinokite, ponia, aš tuo metu tirpinau ir pamaniau, kad paatvirausiu, tikrai menų nesiekiau, negi negalima? biggrin.gif

Galima, kodėl gi ne.
Tiesiog kaip užsiėmimai ir man nepraeina.
Tarkim tuo vandeniuprausies/ geri, tai jau ir reiktų mums prademonstruot kaip ant tų vietų pili, kur prieš tai puodukus laikei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 18:04)
Žinokite, ponia, aš tuo metu tirpinau ir pamaniau, kad paatvirausiu, tikrai menų nesiekiau, negi negalima? biggrin.gif

žinoma, kad galima. Aš tiesiog pamaniau, kad čia komentarams, žaidimui užsiėmimai. Tai vat, jei tai tam žaidimui, tai neužskaitau. O visa kita žinoma galima
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 02 08, 15:06)
Galima, kodėl gi ne.
Tiesiog kaip užsiėmimai ir man nepraeina.
Tarkim tuo vandeniuprausies/ geri, tai jau ir reiktų mums prademonstruot kaip ant tų vietų pili, kur prieš tai puodukus laikei biggrin.gif

jo, tiksliai gi drinks_cheers.gif laugh.gif
Atsakyti
Nu dar karteli bandau. Jau pati nesuprantu ar gerai ar blogai.

naturalus apsvietimas
custom
user posted image
pusiau auto
user posted image
auto
user posted image

dirbtinis apsvietimas
custom
user posted image
pusiau auto
user posted image
auto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 08, 11:56)
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 11:45)

o kodel ji uzmigo su tais karoliais?smile.gif logika nuotraukoj nebutina, bet va cia nelogika trikdo smile.gif

o kuom trikdo? nu uzmigo ir uzmigo biggrin.gif bandem pradzioj atsimerkusia fotografuot, bet ziurejo i karolius ir keistai akys atrode, lyg zvairos, o sita ir svelnesne tokia pasirode, to ir norejau ax.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 12:48)
tavo foto man truksta kontrasto, siek tiek per shviesi. suprantu, kad bandei ko gero ishgauti ta shvelnu pastelini shviesuma, bet cia jau pasimeta faktura, konturai, vaizdas bendrai.

aciu uz nuomone. Originalas tiesa irgi buvo labai sviesus ir svelnus, tik dabar toks metas, kad patinka spalvom zaist, tai ir prizaidziau, matyt ir i pievas doh.gif nors man paciai patinka sis variantas ax.gif

QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 14:34)
klausykit, patarkit, kaip vaikiukas, ar nėra negraziai issiziojes? ar apdirbimas nebaisus? kažkaip gal truputį pervargus esu... doh.gif

http://farm8.staticf...baef408a2_z.jpg

Gotte, man zinok nepatinka nei vienas variantas blush2.gif sorry
pirmojoj ir paskui taisytoj, man labai nepatinka ten kudikelio veiduko israiska, o kitoj kunelis lyg murzinas atrodo, pilkas unsure.gif gali ignoruot mano nuomone biggrin.gif , nes cia tikrai dar labai mazai suprantancios komentaras 4u.gif

QUOTE(GiedreB @ 2012 02 08, 15:39)
Kokią blykstę gavai dovanų? smile.gif
Aš niekaip neperprantu blykstės iki galo, o instrukcijos labai trumpos...
Galvojau,  gal seminare apie blykstes sudalyvauti, bet kad neišeina suderinti su savo kūdikiu  ax.gif

Nuotrauka man patiko, tokia romantiška, tik flickre geriau žiūrisi  smile.gif

gavau canon 430exII. Noreciau ir as i seminara, labai tikiuosi, kad jie vyks ir vasara, tada tureciau galimybe sudalyvauti

smagu, kad patiko biggrin.gif o kodel flickre sakai geriau ziurisi?
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 15:09)
Nu dar karteli bandau. Jau pati nesuprantu ar gerai ar blogai.

negerai....
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 17:04)
Žinokite, ponia, aš tuo metu tirpinau ir pamaniau, kad paatvirausiu, tikrai menų nesiekiau, negi negalima? biggrin.gif


na aš irgi supratau, kad tai kaip ale dienoraštis, na šiaip va pasipasakojimui,paspėliojimui nuotraukos smile.gif
Atsakyti