Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 15:56)
pasakykit ka čia tokia, o tai supyksiu tuoj  biggrin.gif

Pala, aš dar laukiu iki savaitgalio stebuklingų žinių. O jei, ne, uždanga tikrai, mano kuklia nuomone, turėtų kristi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 17:00)
Pala, aš dar laukiu iki savaitgalio stebuklingų žinių. O jei, ne, uždanga tikrai, mano kuklia nuomone, turėtų kristi.  rolleyes.gif

ar tik ne pilnatis? palaukčiau kitos mėnulio fazės uždangos kritimui lotuliukas.gif
Atsakyti
Pilnatis. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 02 08, 15:59)
Pažiūrėjau dar kart - taip, net trys yra biggrin.gif
Raw - apie 20M
S Raw1 - apie 10M
S Raw2 - apie 5M


pas mane tik vienas vienintelis raw yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:34)
biggrin.gif jėga, reikės pasinaudoti drinks_cheers.gif
klausykit, patarkit, kaip vaikiukas, ar nėra negraziai issiziojes? ar apdirbimas nebaisus? kažkaip gal truputį pervargus esu... doh.gif

man nelabai. ir emocija ir apdirbimas. nesukelia emociju. o apdirbimas lyg ir plaukia, kaip su akvarele pieshta vietom.
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 08, 14:46)
Mergyčkos, be galo dėkuju už kiekvieną komentarą mano nuotraukom, nuleidau rankas iš vis... 

nu kodel? ok, si fs prisvilo, bet turi nemazhai darbu, kuriais gali pasidzidziuot. o ar galetum ta moteri perfotografuot? pabandyk dar karta? zinant visas klaidas, zinant modeli - esu isitikinus, kad gautusi 100x geriau.

Papildyta:
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 02 08, 16:01)
Jaučiu, kad pirmą kartą matau žmogų, taip tiksliai ir taikliai save apibūdinantį. Išsisaugok šituos žodžius, kai rengsi asmeninę parodą, nebereikės iš naujo galvoti pristatymo smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2012 02 08, 15:59)

Mečiau 365 projektą,


tai pratęsk į proj 12, į mėn po nuotrauką wink.gif
Atsakyti
nu pakeičiau, veido neliečiau, šarpo dėjau super super minumum, tik neapdirbau taip pat...

prieš

user posted image

po (tik žiūriu, kad reikia biški triukšmus nuimti g.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 15:58)
O kaip ji save nusibaudė? biggrin.gif
Pati tai gavo mainų foto.  doh.gif

Gotte, arba ji nesiskundžia ir nesidejuoja apie gyvenimą forume, arba jai viskas gerai. Nėra jokių žinučių mainų laikotarpiu apie kažkokias bėdas.


nusibaudė ta prasme, kad jai dabar gėda ateiti į temą tikriausiai, nes yra keli žmonės, kurie žino, kas tokia nepažangi smile.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 15:59)
aš senokai nefotkinau. Nuobodu būtų gauti foto iš archyvų. Ir nebespausdinu. Tad tektų paskui nusivilti skaitmeniniais mano pačiuožimais kavos ar spalvotų akmenukų tema


xixixi smile.gif

QUOTE(Delicious @ 2012 02 08, 15:59)
Sveikos,
kaip man patinka Tavo rašliavas skaityt, mėgaujuosi  essen.gif
ateinu paskaityt apie fotografiją, o randu daug daugiau naudingo, nei maniau rasianti, fainai  biggrin.gif


4u.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 16:01)
ar tik ne pilnatis? palaukčiau kitos mėnulio fazės uždangos kritimui  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
ateinu vel su 4 nd unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
.. nors va negerai, kad Erika negavo mainų foto.. bandau vis pagalvoti apie tą merginą, kuri neišsiuntė.. nu *****, man irgi būna, ne iš piktos valios, kad užsisuki savo darbuose, reikaluose, užsiėmimuose, galų gale apatijoje kažkokioje ir nu tingisi iki pašto eiti, vis guodi save, kad rytoj, rytoj, rytoj, rytoj, ir nepagalvoji, kad labai daug laiko praėjo, o kai susiimi, tai ups būna.. gėda, nepatogu, pažadukas jautiesi..

bet kaip sakiau nepateisinu, kad du kartus pažadėta ir vis dar nėra foto. SUSIIMK, nežinomoji, nu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 16:15)
pripliusuok, pripenketuok po visom foto. Oi draugų turėsi  biggrin.gif nu netikrų, žinoma

nu va, nors viena sureagavo biggrin.gif o tai nuo ryto dairausi atsakymo. nors apsiskaiciau jau siek tiek, tai +- aishku kas ir kaip.

niiii, as taip nezaidziu biggrin.gif ta pacia foto indejau i kudra, efoto - darau experimenta, idomu kaip ivertins, zinau, kad ko gero skirtingai, bet vistiek idomu smile.gif jauciuosi subrendusi cioce hehehehhe
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 02 08, 16:16)
Kaip tokį dramatišką tamsumą nuotraukoje išgauti?

eeemmm. istorija tokia - dauguma siekia pasteliniu shviesumu, o man visada patiko uztamsintas, pilnas seseliu, kontrastingas ir tamsus vaizdas biggrin.gif tai kazhkaip tas stiliukas pats susidaro, ateina su praktika, tada jau zinai kokie nustatymai tave labiausiai vezha, kaip nustatinet tam tikrose situacijose. si, konkreti foto - buvo gerokai shviesesne, teisinga expozicija etc - as lightroome pamazhinau expozicija, tad foto gerokai sutamsejo, dejau shadows, darks, blacks, nemazhai vinjetavimo ir t.t.
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 16:41)
o ši geriau? g.gif

geriau. bet man vel ne. vaikas krenta, man nepatinka kompozicija ir labai apdirbimas..
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 16:53)
Na, žinai, paklausiau jos sekmadienį ar išsiuntė, atrašė, kad pirmadienį (vasario 6) pasiims foto ir išsiųs. O tarėmės sausio 17, kad skubiai išsiųs kitą.  blink.gif  Laukiu, kada Erika parašys, kad gavo nuo jos. Bet jau netikiu, netikiu, kad taip bus. Iš Vokietijos atkeliavo per kelias dienas, o čia iš Lietuvos miesto ar miestelio tiek ilgai keliauja.  doh.gif

mda. as labai neprincipinga, bet Erikos vietoj atsisakyciau. kazhkokia nesamone.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 15:00)
Pala, aš dar laukiu iki savaitgalio stebuklingų žinių. O jei, ne, uždanga tikrai, mano kuklia nuomone, turėtų kristi.  rolleyes.gif



arba ateis su nauju nicku ir bendraus kaip nieko nebuve biggrin.gif
oi kaip negrazu negrazu taip daryt , schmoll.gif noriu ir as net zinot kas tokia per begede biggrin.gif
Atsakyti