Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:44)
ai, nežinau, ar viešas linčas būtų toks jau efektyvus..
nors nežinau, kas "nusikalto", bet preziumuoju, kad jos nebėra temoje, antraip moraliai neatlaikytų spaudimo. o tai, kad nebėra temoje, reiškia, kad nusibaudė. o kaip žinia, du kartus už tą patį bausti negalima biggrin.gif

tai gal as ja gyvenime sutiksiu smile.gif iskart zinociau, kas do zmogus. ir siaip noriu nustebt ir suzinot, kad kokia pazistama.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:47)
nu matau, kad sveria skirtingai ir nuo daug ko priklauso...bet kad dvigubai didesnis, tai čia oho g.gif

vat vat...o tas, kas žino jos nick, gal gali praskanuoti kitose temose, ar lankosi, ar normaliai bendrauja, gal žmogui liga kokia ar nelaimė g.gif ar jai buvo rašyta apie neišsiųstą foto? ar sulaukta atsakymo? g.gif

Pas mane fotoaparate yra du Raw nustatymai, tai vienas sveria apie 20, kitas apie 10.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 08 vasario 2012 - 15:52
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 16:41)
kas man apie RAW atsakys?  g.gif ar čia reikia suprasti, kad mano fotikas levesnis, tai ir foto prastesnės kokybės g.gif
Papildyta:

Aš sakyčiau, kad RAW nuotraukos dydis Mb priklauso nuo fotoaparato ir pasirinktų nustatymų, kuo didesnę nuotrauką daro foto aparatas, t. y. kuo nuotraukos kraštinės ilgis ir plotis didesnis, tuo ji užims daugiau vietos, taip pat kuo daugiau mpixelių, tuo nuotrauka užima daugiau vietos. Kaip pvz.:Nikon D3 D300 D3000 D3 nuotrauka RAW formatu turėtų užimti daugiausia vietos. Bent jau aš taip manau, jei klystu, pataisykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:47)
nu matau, kad sveria skirtingai ir nuo daug ko priklauso...bet kad dvigubai didesnis, tai čia oho g.gif

vat vat...o tas, kas žino jos nick, gal gali praskanuoti kitose temose, ar lankosi, ar normaliai bendrauja, gal žmogui liga kokia ar nelaimė g.gif ar jai buvo rašyta apie neišsiųstą foto? ar sulaukta atsakymo? g.gif


na nepatingėjau ir pasižiūrėjau pas save, tai svyruoja nuo 10 iki 20 ...

nuotraukose info užsaugoma vienetukais nuliukais, kiekvienas pikselis.. jei yra pasikrtojančių spalvų, tai priskiria tam pačiam vienetukui, todėl failas bus mažesnis
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 15:45)
o gal jai kas nors nutiko ?

Na, žinai, paklausiau jos sekmadienį ar išsiuntė, atrašė, kad pirmadienį (vasario 6) pasiims foto ir išsiųs. O tarėmės sausio 17, kad skubiai išsiųs kitą. blink.gif Laukiu, kada Erika parašys, kad gavo nuo jos. Bet jau netikiu, netikiu, kad taip bus. Iš Vokietijos atkeliavo per kelias dienas, o čia iš Lietuvos miesto ar miestelio tiek ilgai keliauja. doh.gif
Atsakyti
dėkui už info dėl RAW, einu nagrinėti fotiką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 15:53)
Na, žinai, paklausiau jos sekmadienį ar išsiuntė, atrašė, kad pirmadienį (vasario 6) pasiims foto ir išsiųs. O tarėmės sausio 17, kad skubiai išsiųs kitą.  blink.gif  Laukiu, kada Erika parašys, kad gavo nuo jos. Bet jau netikiu, netikiu, kad taip bus. Iš Vokietijos atkeliavo per kelias dienas, o čia iš Lietuvos miesto ar miestelio tiek ilgai keliauja.  doh.gif


pasakykit ka čia tokia, o tai supyksiu tuoj biggrin.gif
Atsakyti
Yvette, kadangi Tavo foto visos nori, padarysi taip,kad visos tyliai melsis, kad negautų foto per mainus, nes paskui Tu joms išsiųsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:44)
reiškia, kad nusibaudė. o kaip žinia, du kartus už tą patį bausti negalima biggrin.gif

O kaip ji save nusibaudė? biggrin.gif
Pati tai gavo mainų foto. doh.gif

Gotte, arba ji nesiskundžia ir nesidejuoja apie gyvenimą forume, arba jai viskas gerai. Nėra jokių žinučių mainų laikotarpiu apie kažkokias bėdas.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 16:57)
Yvette, kadangi Tavo foto visos nori, padarysi taip,kad visos tyliai melsis, kad negautų foto per mainus, nes paskui Tu joms išsiųsi biggrin.gif

aš senokai nefotkinau. Nuobodu būtų gauti foto iš archyvų. Ir nebespausdinu. Tad tektų paskui nusivilti skaitmeniniais mano pačiuožimais kavos ar spalvotų akmenukų tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:56)
dėkui už info dėl RAW, einu nagrinėti fotiką g.gif

Pažiūrėjau dar kart - taip, net trys yra biggrin.gif
Raw - apie 20M
S Raw1 - apie 10M
S Raw2 - apie 5M


Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 14:15)
aš laikausi nuomonės, kad įžeidinėdamas žmogus manęs, mano esybės nepaliečia, tik informuoja apie savo būseną. o nafig man jaudintis dėl jo būsenos? juk tai ne mano būsena?


kaip man patinka Tavo rašliavas skaityt, mėgaujuosi essen.gif
ateinu paskaityt apie fotografiją, o randu daug daugiau naudingo, nei maniau rasianti, fainai biggrin.gif



Mečiau 365 projektą, pabodo save prievartaut, namie nebėr fotogeniškų daiktų, net vaikai savo pozom ėmė kartotis lotuliukas.gif tai laukiu įkvėpimo, šiuo metu tiesiog mėgaujuosi kitų prijaučiančių fotografijai darbais... gal dar ką išgimdysiu "užsiėmimų" žaidimui mastau.gif

rG, taip ir likau nesupratusi iki galo kas ten per užsiėmimas pas Tave lotuliukas.gif , valaisi organizmą laisvalaikiu su tirpsmo vandeniu? o ką su tais karoliukais darai?
Atsakyti