Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laba diena,

noriu pasiklausti, dėl WB nustatymo, ar baltą lapą reikia fotografuoti ant to pačio stalo, ant kurio paskui fotografuosiu objektą? ar nėra būtina
Atsakyti
Tai kaip supratau Plumerija ir Rūta šiaip sau atsiuntė foto tau, Erika, dovanų? O ta mergina,kuri turėjo atsiųsti, taip ir dingo?
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:35)
Tai kaip supratau Plumerija ir Rūta šiaip sau atsiuntė foto tau, Erika, dovanų? O ta mergina,kuri turėjo atsiųsti, taip ir dingo?


teip
Atsakyti
QUOTE(Avėja @ 2012 02 08, 15:28)
Laba diena,

noriu pasiklausti, dėl WB nustatymo, ar baltą lapą reikia fotografuoti ant to pačio stalo, ant kurio paskui fotografuosiu objektą? ar nėra būtina

taip, ant to paties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 12:45)
  dar gavau trikoji ir blykste, tai negaliu tverti kaip noriu isbandyti auto, o blyskte bandziau jau, bet instrukciju dar neperskaiciau, kazkas gavosi, tik nzn ar taip turi gautis

o as noriu pastebejimu ir kritiko sia  smile.gif

[img]http://farm8.staticflickr.com/7034/6840365201_1e2580601a_z.jpg
cia kitas spalvinis variantas Flickr



Kokią blykstę gavai dovanų? smile.gif
Aš niekaip neperprantu blykstės iki galo, o instrukcijos labai trumpos...
Galvojau, gal seminare apie blykstes sudalyvauti, bet kad neišeina suderinti su savo kūdikiu ax.gif

Nuotrauka man patiko, tokia romantiška, tik flickre geriau žiūrisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedreB: 08 vasario 2012 - 15:40
o ši geriau? g.gif

user posted image

kas man apie RAW atsakys? g.gif ar čia reikia suprasti, kad mano fotikas levesnis, tai ir foto prastesnės kokybės g.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:37)

tai davai viešinam tą žmogų, kuris toks nepatikimas, ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:41)

tai davai viešinam tą žmogų, kuris toks nepatikimas, ką manot? g.gif


ai, nežinau, ar viešas linčas būtų toks jau efektyvus..
nors nežinau, kas "nusikalto", bet preziumuoju, kad jos nebėra temoje, antraip moraliai neatlaikytų spaudimo. o tai, kad nebėra temoje, reiškia, kad nusibaudė. o kaip žinia, du kartus už tą patį bausti negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:09)
Nuo ko priklauso RAW dydis? Kodėl dabar redagavau nosyB failą, tai gavosi net 20 MB, o pas mane pvz jau geros kokybės foto su aštriu fokusu, tikrai neprastai nustatytais nustatymais ir gaunasi tik kokie 10 MB, o jei kerpu, verčiu į JB tai žiūrėk ir iki 5 MB nušoka g.gif  g.gif  g.gif



priklauso nuo pikselių , gal pas ją jų daugiau? ir šiaip, pasižiūrėk, kiekvienos foto raw failas "sveria" skirtingai, nes priklauso nuo to, kiek spalvų nuotraukoj, kokia šviesa ir pan..
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:44)
ai, nežinau, ar viešas linčas būtų toks jau efektyvus..
nors nežinau, kas "nusikalto", bet preziumuoju, kad jos nebėra temoje, antraip moraliai neatlaikytų spaudimo. o tai, kad nebėra temoje, reiškia, kad nusibaudė. o kaip žinia, du kartus už tą patį bausti negalima biggrin.gif


o gal jai kas nors nutiko ?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 16:44)
ai, nežinau, ar viešas linčas būtų toks jau efektyvus..
nors nežinau, kas "nusikalto", bet preziumuoju, kad jos nebėra temoje, antraip moraliai neatlaikytų spaudimo. o tai, kad nebėra temoje, reiškia, kad nusibaudė. o kaip žinia, du kartus už tą patį bausti negalima biggrin.gif

panašiai galvojau. Kažkuria prasme nenorėjau iki to paties lygio nusileisti į vieną negražų poelgų kitu panašiu atsakyti.
Bet be ryšio tai, kad ne pirmąkart organizuojam tokius mainus. Ir kaskart atsiranda vienas žmogus, kuris neišsiunčia.


Dosa minėjai, kad per praeitus mainus negavai. Norėčiau ir tau išsiųsti foto. Brūkštelk savo adresą į až smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 08 vasario 2012 - 15:47
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:09)
Nuo ko priklauso RAW dydis?

Fotike gali keist, bent pas mane du dydžiai.


QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 15:23)
Norėjau dar brūkštelti dėl mainų foto, Erikai. Sorry, kad prie temos grįžtų.
Jei neklystu mano laiškas nukeliavo per keturias dienas. Iš Vokietijos. Saugiai, nepradingo. Tad Erika tikrai ne mėnulyje gyvena, paštas normaliai dirba. Negražu tai, kas įvyko.
Dar pridursiu, kad ne registruotą siunčiau.

Dar kart ačiū, Tau. Išties pradžiuginai.


QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:35)
Tai kaip supratau Plumerija ir Rūta šiaip sau atsiuntė foto tau, Erika, dovanų? O ta mergina,kuri turėjo atsiųsti, taip ir dingo?

Taip.


Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 15:45)
priklauso nuo pikselių , gal pas ją jų daugiau? ir šiaip, pasižiūrėk, kiekvienos foto raw failas "sveria" skirtingai, nes priklauso nuo to, kiek spalvų nuotraukoj, kokia šviesa ir pan..

o gal jai kas nors nutiko ?

nu matau, kad sveria skirtingai ir nuo daug ko priklauso...bet kad dvigubai didesnis, tai čia oho g.gif

vat vat...o tas, kas žino jos nick, gal gali praskanuoti kitose temose, ar lankosi, ar normaliai bendrauja, gal žmogui liga kokia ar nelaimė g.gif ar jai buvo rašyta apie neišsiųstą foto? ar sulaukta atsakymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:44)
ai, nežinau, ar viešas linčas būtų toks jau efektyvus..
nors nežinau, kas "nusikalto", bet preziumuoju, kad jos nebėra temoje, antraip moraliai neatlaikytų spaudimo. o tai, kad nebėra temoje, reiškia, kad nusibaudė. o kaip žinia, du kartus už tą patį bausti negalima biggrin.gif

Tai jau taip.
Atsakyti