Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Dameri @ 2012 02 08, 16:07)
Sveikos, ilga laika buvau sio forumo stebetoja, bet pagaliau nusprendziau jungtis i jusu rata. Cia pirmieji mano namu darbai, jei uzskaitysit keliausiu prie kitu.

sveika prisijungusi. Džiugina pirmi ND, bėk kitų ruošti
Atsakyti
QUOTE(Dameri @ 2012 02 08, 16:07)


labai tvarkingi ND, smagu kai ateinama su tokiomis nuotraukomis
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 02 08, 15:01)
Jaučiu, kad pirmą kartą matau žmogų, taip tiksliai ir taikliai save apibūdinantį. Išsisaugok šituos žodžius, kai rengsi asmeninę parodą, nebereikės iš naujo galvoti pristatymo smile.gif


4u.gif

QUOTE(Dameri @ 2012 02 08, 15:07)
Sveikos, ilga laika buvau sio forumo stebetoja, bet pagaliau nusprendziau jungtis i jusu rata. Cia pirmieji mano namu darbai, jei uzskaitysit keliausiu prie kitu.


užskaitau, gražu, tvarkinga, išlaikyk lygį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:02)
tie, kurie internete įsitikina, kad aš  ragana, susitikę šypsosi wink.gif todėl, kad aš galiu būti labai miela ragana, vot biggrin.gif tongue.gif

biggrin.gif man rodos teko garbė tave įvairią pažinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:09)
Nuo ko priklauso RAW dydis? Kodėl dabar redagavau nosyB failą, tai gavosi net 20 MB, o pas mane pvz jau geros kokybės foto su aštriu fokusu, tikrai neprastai nustatytais nustatymais ir gaunasi tik kokie 10 MB, o jei kerpu, verčiu į JB tai žiūrėk ir iki 5 MB nušoka g.gif  g.gif  g.gif
Papildyta:

o poza, išraiška? g.gif dėl jos labiausiai nesu tikra...

šarpo gal daugoka uždėjau, nes šį kartą jau matosi kad flickr savo darba padarė doh.gif (pas mane kompe normaliai visai), oda man kažkaip neatrodo labai blogai g.gif išties nedaug labai tedariau...gal ta spalvos filtras čia prisidėjo g.gif


daugiau viskas man rodos gerai, kūdikiška..
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 15:13)
biggrin.gif  man rodos teko garbė tave įvairią pažinti  biggrin.gif


aha biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 14:34)
biggrin.gif jėga, reikės pasinaudoti drinks_cheers.gif
klausykit, patarkit, kaip vaikiukas, ar nėra negraziai issiziojes? ar apdirbimas nebaisus? kažkaip gal truputį pervargus esu... doh.gif

nepatinka blush2.gif poza leliuko taip meiliai gulinciop, bet veidukas priesingai sako blush2.gif nesiziuri man visai..

QUOTE(Dameri @ 2012 02 08, 15:07)
Sveikos, ilga laika buvau sio forumo stebetoja, bet pagaliau nusprendziau jungtis i jusu rata. Cia pirmieji mano namu darbai, jei uzskaitysit keliausiu prie kitu.

Laba,
mano galva labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 12:33)
o kaip Kudroje priimt i draugus? ar nera tokio dalyko?

pripliusuok, pripenketuok po visom foto. Oi draugų turėsi biggrin.gif nu netikrų, žinoma
Atsakyti
Sveikos

ačiū už komentarus mano bandymams 4u.gif

nu bet blyn pilnatis veikia - vakar pirmą kart gyvenime kilo didelis noras parašyti ir įteikti pareiškimą išeiti iš darbo, man dar taip nėr buvę unsure.gif
QUOTE(sayonara @ 2012 02 07, 17:18)
pamiršk įmontuotą blykstę schmoll.gif nenaudok jos. jei per tamsu, eik prie lango arba nefotkink ir lauk, kol bus šviesiau..

kas įdomiausia, fotkinta be blykstės, jokios, dienos šviesoje, su 50 mm objektyvu, f 1.8, o vaizdelis kaip su blykste g.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 00:29)

i tema busenos - "please, let me sleep until May" (never think).


šita taip taikliai tavo nusakytą būseną atspindi thumbup.gif
Kaip tokį dramatišką tamsumą nuotraukoje išgauti?

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 00:50)
Kad pirmoj ledas, tai atspejau...

http://farm8.staticf...0c631e1bf_z.jpg

aš neatspėjau, galvojau, kad pieno dozė prieš miegą doh.gif

oho, nejau pumpurai bandė skleistis? man spalvos gražios, šiltos tokios.
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 02 07, 16:04)
Aš su savo užsiėmimu į mezgėjų būrį smile.gif Vargas, kai PS dar neatrasta žemė, noris kažkaip šviesiau padaryti  g.gif
user posted image


na man sunku patikėti, kad pirmoji foto padaryta be blykstės.
antroji - tikiu. pirmoji - nu *****..
Atsakyti
Norėjau dar brūkštelti dėl mainų foto, Erikai. Sorry, kad prie temos grįžtų.
Jei neklystu mano laiškas nukeliavo per keturias dienas. Iš Vokietijos. Saugiai, nepradingo. Tad Erika tikrai ne mėnulyje gyvena, paštas normaliai dirba. Negražu tai, kas įvyko.
Dar pridursiu, kad ne registruotą siunčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 08 vasario 2012 - 15:25
QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 15:23)
Norėjau dar brūkštelti dėl mainų foto, Erikai. Sorry, kad prie temos grįžtų.
Jei neklystu mano laiškas nukeliavo per keturias dienas. Iš Vokietijos. Saugiai, nepradingo. Tad Erika tikrai ne mėnulyje gyvena, paštas normaliai dirba. Negražu tai, kas įvyko.


drinks_cheers.gif
Atsakyti