Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rG @ 2012 02 08, 14:07)
Va šito tai pamokyk smile.gif
Kaip galima nesileist biggrin.gif Aš suprantu, kad visi įžeidimai yra tik dėl mūsų pačių kaltės, nes viską perleidžiam per save ir galim vietoj įsižeidimo tiesiog neįsižeist. Bet nemoku  doh.gif Bet gal gerai, kad bent suvokiu? Ot atrodo, kad tik gyvent pradedi biggrin.gif


nėra čia ko mokyt..biggrin.gif aš laikausi nuomonės, kad įžeidinėdamas žmogus manęs, mano esybės nepaliečia, tik informuoja apie savo būseną. o nafig man jaudintis dėl jo būsenos? juk tai ne mano būsena?

ir kai pati nusikalbu, ką nors įžeidžiu, įskaudinu ir susigaudau, kad nesąmonę padariau, žinau, kad čia mano problema, o ne to kito žmogaus, jei aš netekau vilties su juo susitarti, susikalbėti, bet nebeieškojau kitų būdų, kaip tik jį įžeidinėti.

įžeidinėjimą dažniausiai priimu kaip kito žmogaus bejėgiškumo išraišką, čia tas pats, kaip mušti vaiką. jei nesugebi susitarti, tai muši. kas tai? bejėgiškumas. jei nori būti slabaku, tai pirmyn, jei ne - ieškai kitų būdų.

nesakau, kad pati nedarau nesąmonių. darau. nuolat. bet pati save gerai pažindama išanalizuoju priežastis, faktorius-"paleidėjus" (trigger'ius), jei įmanoma likviduoju padarinius ir stengiuosi daryti išvadas..smile.gif

ai, mane dažnai kategoriškumu kaltina. mano galva, tai ne kategoriškumas, nes galiu pakeisti nuomonę, jeigu mane įtikina, o tvirtumas. aš dažniausiai tvirtai jaučiuosi, o tie, kurie taip nesijaučia, mano, kad tai mano yda. o tai, kad kažko nežinau, mano tvirtumo nesunaikina. aš ir žinau tvirtai, ir nežinau tvirtai, ir prisipažinti galiu tvirtai, kad nežinau, nemoku, nepadariau, nenoriu, neišeina, nepatinka..smile.gif ir paskui galiu tvirtai pasakyti, kad klydau..smile.gif


ai, vieną baiką iš gyvenimo papasakosiu, truputį nebesusijusi su tuo, ką rašau, bet mane išų dalies cahrakterizuoja (tie, kas mano, kad aš nuolat žeminu kitus, trins rankas iš pasitenkinimo) smile.gif mane vyras išmokino, kaip ilgam atsikratyti telemarketingistų..smile.gif žinot, skambina prekybos agentai, iš kažkur iškasę mobilius, siūlo tai mobiliakus, tai triusikus iš Prancūzijos, tai dar ką nors. Tai va, aš visada pakeliu, mandagiau pasakau, kad tai mano darbinis telefonas, dabar darbo laikas ir darbo reikalais kalbėtis galiu, o ne darbo - ne. jei norit, sakau, skambinkit į asmeninį. Agentai mielai sutinka paskambinti į asmeninį telefoną po darbo valandų ir paprašo duoti numerį. O aš sakau, kad neduosiu. Jie sako (paprastai sutrikę): kodėl? Aš atsakau - nenoriu. Tai asmeninis numeris.

Suprantu telemarketingo žmones, sunkus jų darbas, bet man mano ramybė ir privatumas irgi svarbūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 08 vasario 2012 - 14:24
Jurzole, man patiko tavo sakos ant blizgancio sniego 4u.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:05)
kokia liux ideja! nemazhai ties auto dirbdavau, bet man tokia mintis net i galva nebuvo atejusi.  blink.gif

smagu, kad ir naujokes pameta geru minciu biggrin.gif

QUOTE(_buterfly_ @ 2012 02 08, 14:07)

man antra ir trecia foto beveik nesiskiria g.gif nors diafragmos reiksmes ir gana nemazu dydziu skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 14:15)
mane vyras išmokino, kaip ilgam atsikratyti telemarketingistų..smile.gif

biggrin.gif jėga, reikės pasinaudoti drinks_cheers.gif



klausykit, patarkit, kaip vaikiukas, ar nėra negraziai issiziojes? ar apdirbimas nebaisus? kažkaip gal truputį pervargus esu... doh.gif

user posted image

jetau...jau atiduosiu šita fs ir kažką reikės surgezti sau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 08, 16:18)
man antra ir trecia foto beveik nesiskiria g.gif nors diafragmos reiksmes ir gana nemazu dydziu skiriasi g.gif

tai kazin kas ne taip? kodel nesiskiria? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2012 02 08, 14:36)
tai kazin kas ne taip? kodel nesiskiria? doh.gif

Atitrauk fotografuojamą objektą tolėliau nuo fono. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 08, 16:40)
Atitrauk fotografuojamą objektą tolėliau nuo fono.  smile.gif

bet jau ir taip atrodo atitraukta buvo g.gif nu reikes pabandyti is naujo perdaryti, o pas mane atstumas buvo mazdaug 30cm nuo fono, tai kiek dabar mazdaug reikia atitraukti?
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2012 02 08, 14:43)
bet jau ir taip atrodo atitraukta buvo g.gif  nu reikes pabandyti is naujo perdaryti, o pas mane atstumas buvo mazdaug 30cm nuo fono, tai kiek dabar mazdaug reikia atitraukti?

Metra koki trauk drasiai
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 15:02)
aš irgi ir tikrovėje, ir internete esu nepatylinti, teisybės paieškotoja, principinga, o kartu mėgstanti atvirumą kartais ant ribos, ypač, jeigu žmogus atsisako girdėti (šoko terapija), gana jautri įvairioms perturbacijoms (t.y. jas gerai jaučiu, bet į širdį retai kada susidedu); mane sunku įžeisti, nes nesileidžiu; mane lengva prajuokinti, nes tai mėgstu. jeigu stipriai argumentuojama, galiu pakeisti nuomonę, bet labai pasidomiu, galiu ginčytis iki pamėlynavimo, jeigu kuo nors tvirtai tikiu, bet jeigu tik sudvejoju savo teisumu - duodu apie tai žinoti, nesu iki bukumo užsispyrus. neišeinu iš sunkios situacijos pabėgdama - labiau esu linkusi atsiverti kad ir sunkiems dalykams, o ne užsidaryti. atvira naujovėms, nuomonėms, gana tolerantiška, bet su tvirtais įsitikinimais ir nuomonėmis. turiu problemų su autoritetais - jų turiu labai mažai.

ragana galiu ir moku būti, bet jeigu pajuntu, kad perlenkiau, moku atsiprašyti arba atsitraukti, t.y. nesu sadistė.

tie, kurie internete įsitikina, kad aš  ragana, susitikę šypsosi wink.gif todėl, kad aš galiu būti labai miela ragana, vot biggrin.gif tongue.gif


Jaučiu, kad pirmą kartą matau žmogų, taip tiksliai ir taikliai save apibūdinantį. Išsisaugok šituos žodžius, kai rengsi asmeninę parodą, nebereikės iš naujo galvoti pristatymo smile.gif

Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 15:34)
klausykit, patarkit, kaip vaikiukas, ar nėra negraziai issiziojes? ar apdirbimas nebaisus? kažkaip gal truputį pervargus esu... doh.gif


Man tai skausmingai ta išraiška tokia atrodo, nepatinka schmoll.gif
Apdirbimas normaliai.
Atsakyti
Jurzole, man pirmojoj augalas patiko, idomiai ziurisi, tie "plaukai"
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 14:34)
biggrin.gif jėga, reikės pasinaudoti drinks_cheers.gif
klausykit, patarkit, kaip vaikiukas, ar nėra negraziai issiziojes? ar apdirbimas nebaisus? kažkaip gal truputį pervargus esu... doh.gif



jetau...jau atiduosiu šita fs ir kažką reikės surgezti sau  bigsmile.gif


apdirbimas nepatinka.. oda vaškinė, akys, burna užšarpintos..
Atsakyti
Sveikos, ilga laika buvau sio forumo stebetoja, bet pagaliau nusprendziau jungtis i jusu rata. Cia pirmieji mano namu darbai, jei uzskaitysit keliausiu prie kitu.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nuo ko priklauso RAW dydis? Kodėl dabar redagavau nosyB failą, tai gavosi net 20 MB, o pas mane pvz jau geros kokybės foto su aštriu fokusu, tikrai neprastai nustatytais nustatymais ir gaunasi tik kokie 10 MB, o jei kerpu, verčiu į JB tai žiūrėk ir iki 5 MB nušoka g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 15:07)
apdirbimas nepatinka.. oda vaškinė, akys, burna užšarpintos..

o poza, išraiška? g.gif dėl jos labiausiai nesu tikra...

šarpo gal daugoka uždėjau, nes šį kartą jau matosi kad flickr savo darba padarė doh.gif (pas mane kompe normaliai visai), oda man kažkaip neatrodo labai blogai g.gif išties nedaug labai tedariau...gal ta spalvos filtras čia prisidėjo g.gif
Atsakyti