Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 12:51)
Siandien nuo ryto bandau vis su WB zaist, nu bet niekaip negaliu sufokusuoti balto lapo, iki tol pavykdavo kazkaip, bet siandien nu niekaip nefokusuoja. Fokusuoju rankiniu budu. Kaip jus darote? Kaip sufokusuoti balta lapa, jeigu jis toks lygus smile.gif

ojej. as irgi taip, pamenu, apsigavau. TIKTAI su manual fokusu balta lapa fokusuot reik wink.gif ner kur fokusui uzsikabint kai visas plotas baltas, todel autofokusas ir grybauja. nebent nupaishytum ant lapo koki smile'a smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 13:39)

ojej. as irgi taip, pamenu, apsigavau. TIKTAI su manual fokusu balta lapa fokusuot reik wink.gif ner kur fokusui uzsikabint kai visas plotas baltas, todel autofokusas ir grybauja. nebent nupaishytum ant lapo koki smile'a smile.gif


Tai as su manual ir fokusuoju, bet vis tiek nesifokusuoja.
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 13:44)
Tai as su manual ir fokusuoju, bet vis tiek nesifokusuoja.

kaip suprast? g.gif
koks skirtumas tas fokusas, tiesiog nufotkink ta balta lapa ir tiek, o kai fotografuosi jau daikta, tada autofokusa junk. arba as kazhko nesupratau.
Papildyta:
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 12:45)
Maggie auto kaip visada  thumbup.gif esu beveik gerbeja tavuju auto ir visada ju laukiu

labai malonu blush2.gif

tavo foto man truksta kontrasto, siek tiek per shviesi. suprantu, kad bandei ko gero ishgauti ta shvelnu pastelini shviesuma, bet cia jau pasimeta faktura, konturai, vaizdas bendrai.
Atsakyti
Sveikos,

Patiko labai Maggie foto 4u.gif pirmoji gal labiau, nes labai suprantama būsena biggrin.gif Greičiau ateitų šiltas ir saulėtas pavasaris, o tai dabar norisi tik jb nuotraukų... Nors kitas klausimas kaži ar aš kada nors susitvarkysiu su tom pavasario teikiamom spalvom cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas dienas
QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 21:29)
atneshu 2 archyvines.

Pirmoji visai patiko

QUOTE(Alabama @ 2012 02 08, 10:03)

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 08, 12:51)
Siandien nuo ryto bandau vis su WB zaist, nu bet niekaip negaliu sufokusuoti balto lapo, iki tol pavykdavo kazkaip, bet siandien nu niekaip nefokusuoja. Fokusuoju rankiniu budu. Kaip jus darote? Kaip sufokusuoti balta lapa, jeigu jis toks lygus smile.gif


O wa, man taip su dabartiniu fotiku :/ galvoju, kad kažkas jam negerai, nustatau manual, fokusuoju, sukelioju, nuspaudžiu mygtuką, o jis zirzt zirzt, kyvirč ir nefotkina unsure.gif čia kai sniegą bandžiau fotografuoti. Kas čia galvoju. Tada galvoju, ok, px fokusas, padariau spec, kad būtų nesufokusuota ir man nefotkina [manual]. Nuspaudus mygtuką objektyve zirzia ir nefotkina blink.gif numečiau lauk fotiką.

Kai baltą lapą fotografavau, tai fokusavau į kraštinę, tada perkadravau ir nufotkino.

Maggie -> Puikiai tave suprantu dėl 52 projekto smile.gif Man patiko pirmoji su šustru pavadinimu, norėčiau ir aš taip užmigti iki pavasario... rolleyes.gif

Gerą diskusiją užvedėt apie internetinį bendravimą ir tiesioginį. Aš pritariu maggie, esu ir aš tokia pat virtualiam, kokia ir gyvenime, nematau tikslo veidmainiauti [per žiaurus žodis] nei internetiniam forume, nei bendraujant gyvai su žmonėmis.
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 08, 14:42)

O wa, man taip su dabartiniu fotiku :/ galvoju, kad kažkas jam negerai, nustatau manual, fokusuoju, sukelioju, nuspaudžiu mygtuką, o jis zirzt zirzt, kyvirč ir nefotkina  unsure.gif  čia kai sniegą bandžiau fotografuoti. Kas čia galvoju. Tada galvoju, ok, px fokusas, padariau spec, kad būtų nesufokusuota ir man nefotkina [manual]. Nuspaudus mygtuką objektyve zirzia ir nefotkina  blink.gif  numečiau lauk fotiką.

Kai baltą lapą fotografavau, tai fokusavau į kraštinę, tada perkadravau ir nufotkino.




NU va jau noisy-B parase, taip pat ir pas mane. Kartais iseina nufotografuoti, o siandien n kartu bandziau ir nieko. Pabandysiu i krastine fokusuoti, gal pavyks pagaliau.
Atsakyti
Mergyčkos, be galo dėkuju už kiekvieną komentarą mano nuotraukom, nuleidau rankas iš vis... unsure.gif bandysiu taisyti vėl ir vėl... su oda turėjau tiek problemų, kiekvienoj foto, realiai taip nesimatė, kai persikėliau į pc, nereikėjo taip iš arti fotografuoti, atverti labiau diafragmą, nu žodž.. prisidirbau....
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 08, 13:46)
Mergyčkos, be galo dėkuju už kiekvieną komentarą mano nuotraukom, nuleidau rankas iš vis...  unsure.gif bandysiu taisyti vėl ir vėl...  su oda turėjau tiek problemų, kiekvienoj foto, realiai taip nesimatė, kai persikėliau į pc, nereikėjo taip iš arti fotografuoti, atverti labiau diafragmą, nu žodž.. prisidirbau....

atsiusk faila raw, paziureciau mirksiukas.gif skype saulyte11111
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:19)
Tai kad buna, ir nemazai. Cia tiesiog poziuris toks, kad internete viskas kitaip, tai ir elgtis galima kitaip. Va pvz Laukine cia kazkada rase, kad gyvenime ji visada mandagi ir besisypsanti, o forumas jai yra atgaiva, nes nebereikia tu visu dirbtiniu mandagumu (ar kazkaip panasiai). Ir daug kas taip galvoja ir atitinkamai elgiasi - pvz internete issako virtualiai pazistamam zmogui tokius dalykus, kuriu gyvenime tikrai nesakytu. As kartais galvoju, kad jei buciau psichologe, tai mielai pastudijuociau si internetinio bendravimo fenomena, nes mane jis labai domina. Atsiprasau uz OT  blush2.gif


QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:47)
Na, aš ar gyvai ar virtualiai esu teisybės ieškotoja, burbeklė, irzli, įžeidi, bet linksma, nuoširdi, kaip ir gyvai ir virtualiai esu dėkinga, visada esu labai dėkinga. Bet NIEKADA virtualus ar telefonu kalbėjimas bendravimas neatstos akis į akį bendravimo. Kalba daugiausia susidaro ne iš žodžių, o iš neverbalių dalykų, kurių čia nesimato ir niekada nesimatys.


aš irgi ir tikrovėje, ir internete esu nepatylinti, teisybės paieškotoja, principinga, o kartu mėgstanti atvirumą kartais ant ribos, ypač, jeigu žmogus atsisako girdėti (šoko terapija), gana jautri įvairioms perturbacijoms (t.y. jas gerai jaučiu, bet į širdį retai kada susidedu); mane sunku įžeisti, nes nesileidžiu; mane lengva prajuokinti, nes tai mėgstu. jeigu stipriai argumentuojama, galiu pakeisti nuomonę, bet labai pasidomiu, galiu ginčytis iki pamėlynavimo, jeigu kuo nors tvirtai tikiu, bet jeigu tik sudvejoju savo teisumu - duodu apie tai žinoti, nesu iki bukumo užsispyrus. neišeinu iš sunkios situacijos pabėgdama - labiau esu linkusi atsiverti kad ir sunkiems dalykams, o ne užsidaryti. atvira naujovėms, nuomonėms, gana tolerantiška, bet su tvirtais įsitikinimais ir nuomonėmis. turiu problemų su autoritetais - jų turiu labai mažai.

ragana galiu ir moku būti, bet jeigu pajuntu, kad perlenkiau, moku atsiprašyti arba atsitraukti, t.y. nesu sadistė.

tie, kurie internete įsitikina, kad aš ragana, susitikę šypsosi wink.gif todėl, kad aš galiu būti labai miela ragana, vot biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
ND 2

F4.5/ISO 100

user posted image

F11/ISO 400

user posted image


F22/ISO1600
user posted image

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 14:02)
mane sunku įžeisti, nes nesileidžiu
Va šito tai pamokyk smile.gif
Kaip galima nesileist biggrin.gif Aš suprantu, kad visi įžeidimai yra tik dėl mūsų pačių kaltės, nes viską perleidžiam per save ir galim vietoj įsižeidimo tiesiog neįsižeist. Bet nemoku doh.gif Bet gal gerai, kad bent suvokiu? Ot atrodo, kad tik gyvent pradedi biggrin.gif
Atsakyti