Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Siandien nuo ryto bandau vis su WB zaist, nu bet niekaip negaliu sufokusuoti balto lapo, iki tol pavykdavo kazkaip, bet siandien nu niekaip nefokusuoja. Fokusuoju rankiniu budu. Kaip jus darote? Kaip sufokusuoti balta lapa, jeigu jis toks lygus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:47)

vienodos eilutės, kad būtų, ne kapotos. Tavo bloge galima tą padaryt.


ačiū tau labai labai 4u.gif tik boldas ant mano tos pasirinktos šrifto spalvos nelabai įžiūrimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:53)
ačiū tau labai labai  4u.gif  tik boldas ant mano tos pasirinktos šrifto spalvos nelabai įžiūrimas  doh.gif


Nelabai gerai, bet tokiu atveju ne blogiausia išeitis yra didžiosios raidės (arba didesni tarpai tarp raidžių)...
Autorių į apatinę eilutę perkelk, dabar susilieja tekstas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 08 vasario 2012 - 11:55
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 11:45)

o kodel ji uzmigo su tais karoliais?smile.gif logika nuotraukoj nebutina, bet va cia nelogika trikdo smile.gif
Atsakyti
mane tai kas realiai mažai pažįsta, sako, kad gerietė, bet kas labai gerai pažįsta, sako , kad bjaurybė esu biggrin.gif bet šiaip esu mandagi smile.gif o ar kultūringa.. tai nežinau, kultūringumo tai labai plati sąvoka.. tam tikromis sąlygomis tikrai nežinočiau kaip reikia kultūringai elgtis biggrin.gif

o dėl virtualios erdvės, tai nzn, manau ,kad rašau taip kaip iš tiesų galvoju.. bet kaip kiti mato tai ką parašau, ir su kokia intonacija skaito parašytą sakinį, aš nežinau..

šiaip ir virtualioj erdvėj, ir realybėj labai dažnai keičiu nuomonę, vieną dieną galiu iki negalėjimo akis drąskyt , kad yra taip ir ne kitaip, bet vat kažkas man protingai pagrįs , kad yra visai kitaip, ir aš 180 laipsiu pakeičiu savo nuomonę, ir jau galiu kitam akis drąskyt, kad yra taip, kaip anas pasakė biggrin.gif žodž, dažnai neturiu savo nuomonės, nekenčiu savo šito bruožo doh.gif t.y. mano turimą nuomonę greitai gali kas nors pakeist doh.gif
Atsakyti
http://www_webpark_r...lnim-fotografom

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 12:01)
mano turimą nuomonę greitai gali kas nors pakeist  doh.gif

Gal Remarkas taip sakė, tiksliai ir nepamenu biggrin.gif "Tik kvailiai nekeičia savo nuomonės" smile.gif
O, kad greitai gali pakeist abejoju.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:54)
Nelabai gerai, bet tokiu atveju ne blogiausia išeitis yra didžiosios raidės (arba didesni tarpai tarp raidžių)...
Autorių į apatinę eilutę perkelk, dabar susilieja tekstas.


tarpai tarp raidžių atrodo baisiai biggrin.gif http://qlc01.blogspo...2/02/front.html

pakeisiu į didžiąsias smile.gif o autorių reikėjo nuo krašto atitraukt? ar geriau palikt prie pat krašto kitoj eikutėj? ar iš vis geriau rašyt kitoj eilutėj, bet prie dešinio krašto, ar taip negalima?

didžiosiom irgi baisiai atrodo, pabraukiau tą žodį, nzn ar taip možna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 08 vasario 2012 - 12:10
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 12:05)
tarpai tarp raidžių atrodo baisiai  biggrin.gif  http://qlc01.blogspo...2/02/front.html

pakeisiu į didžiąsias smile.gif o autorių reikėjo nuo krašto atitraukt? ar geriau palikt prie pat krašto kitoj eikutėj? ar iš vis geriau rašyt kitoj eilutėj, bet prie dešinio krašto, ar taip negalima?

Gerai dabar autorius (taško nereikia). Jei citata ir pasirinkai daugtaškį, dėk iš abiejų pusių arba vietoj daugtaškio <...>. Pabraukimas nepatinka, toks aktyvus išskyrimas, reikėtų mažiau aktyvaus, nors didžiosios raidės irgi toks aktyvus išskyrimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 08 vasario 2012 - 12:13
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 12:05)
tarpai tarp raidžių atrodo baisiai  biggrin.gif  http://qlc01.blogspo...2/02/front.html

pakeisiu į didžiąsias smile.gif o autorių reikėjo nuo krašto atitraukt? ar geriau palikt prie pat krašto kitoj eikutėj? ar iš vis geriau rašyt kitoj eilutėj, bet prie dešinio krašto, ar taip negalima?

didžiosiom irgi baisiai atrodo, pabraukiau tą žodį, nzn ar taip možna..

radai beda biggrin.gif palikciau teksta iltalic, autoriu deciau toj pacioj eilutes kur paskutine teskto eilute, tik desinej pusej, be tasko po jo
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 12:10)
Gerai dabar autorius (taško nereikia). Jei citata ir pasirinkai daugtaškį, dėk iš abiejų pusių arba vietoj daugtaškio <...>. Pabraukimas nepatinka, toks aktyvus išskyrimas, reikėtų mažiau aktyvaus, nors didžiosios raidės irgi toks aktyvus išskyrimas.


nuėmiau pabraukimą, ten yra blodas, jei kas neįžiūri, jų problema.. nu atrodo daugiau viską pagal instrukciją padariau biggrin.gif jėzau kokia čia matematika doh.gif

ačiū, kad nepatingėjai paaiškint smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 12:04)
Gal Remarkas taip sakė, tiksliai ir nepamenu biggrin.gif "Tik kvailiai nekeičia savo nuomonės" smile.gif
O, kad greitai gali pakeist abejoju.


jėė, vadinasi aš protinga biggrin.gif

yra pvz vienas žmogus, su kuriuo niekaip negaliu ginčytis, ta prasme jei mūsų nuomonės nesutampa, tai ginčio pabaigoje gaunasi, kad jis galų gale vis tik "palenkia mane į save", ir aš pakeičiu nuomonę biggrin.gif man visad prtrūksta žinių užginčyti savo nuomonę iki galo biggrin.gif dėl to nekenčiu aš su juo ginčytis, nes amžinai aš būnu neteisi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 12:27)
nuėmiau pabraukimą, ten yra blodas, jei kas neįžiūri, jų problema.. nu atrodo daugiau viską pagal instrukciją padariau  biggrin.gif  jėzau kokia čia matematika  doh.gif

Dabar super bigsmile.gif Matosi truputį bold'as, gal ir gerai, kad jis nėra labai ryškus.
Atsakyti