Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 00:50)
Atnesu keleta zieminiu nuotrauku is savaitgalio pasivaiksciojimo. Laukiu kritikos, kaip visada...  ax.gif



Man įdomus augalas pirmoje nuotraukoje, labai fotogeniškas, gražus ir žiemą, ir vasarą... Nesuprantu- matau jį dažnose nuotraukose, bet realiai jokioj pievoj nemačiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedreB: 08 vasario 2012 - 11:32
o kaip Kudroje priimt i draugus? ar nera tokio dalyko?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:29)
nemoku LT kabučių uždėt  g.gif

žiurėk, jei ne kabutės, gerai pacituota, ar ne? http://qlc01.blogspo...2/02/front.html

Negerai. Worde užrašyk kabutes, apačioj devintukai, viršuje šešetukai ir dėk į blogą (esu bandžiusi, pavyksta). Dar lygiavimą padaryk eilučių.

Jei nori išsisukti iš padėties, daryk šitaip.

Niekur nedėk kabučių, ničniekur. Visur kursyvas. O ten kur "atsiribojusio", padaryk bold'ą.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 12:30)
Kultūringa ir mandagu ne tas pats. Aš niekada nebuvau ir nebūsiu kultūringa. Prigimtis mano ne tokia, aš maištininkė, pasiutusi ir laukinė, iki 11 klasės bernus mušiau. Bet visada nuo vaikystės visi aplinkiniai laikė mus ypač mandagiai vaikučiais, kokių reta.  Atsakingai tą pareiškiu.

gali buti, chaotishkai rasau, bet manau, esme pagavai (vis del to kulturinga-mangadu nesiskyria kaip grazhu-slykshtu), m? juk pazisti mane, zinai, kad panashiai mastau ir paauglystei bei ir dabar maishtininke esu. tad viskas artima. cia siaip samprotauju be didesniu tixlu.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:34)
Negerai. Worde užrašyk kabutes, apačioj devintukai, viršuje šešetukai ir dėk į blogą (esu bandžiusi, pavyksta). Dar lygiavimą padaryk eilučių.

Jei nori išsisukti iš padėties, daryk šitaip.

Niekur nedėk kabučių, ničniekur. Visur kursyvas. O ten kur "atsiribojusio", padaryk bold'ą.


ačiū labai smile.gif noriu išvengt kabučių, nes baisiai nekenčiu wordo biggrin.gif

o kokį lygiavimą eilučių padaryti nesupratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:30)
nu mano nuomone siuo klausimu skyriasi. as manau, kad jei zmogus is prigimties mandagus, tai yra jau kraujyje, o jei gyvenime vienaip, nete kitaip - veidmainis - na gal per ashtriai pasakyta, bet man kvepia nenaturalumu. as nemegstu taip. imu save uz pavyzdi - nesu as mandagi, nesu as nei grubi. bet kartais bunu miela ir draugishka, o kartais dedu skersa ant viso pasaulio. same in the internet, same in life. cia apskritai. aishku darbe visada esu mandagi, su vyresniais taipogi, su protingesniais - irgi. bet cia jau vaidyba.

Na gal nebutinai veidmainis. Bet juk visi mes (ar bent jau absoliuti dauguma) nesiojame kaukes, bendraudami su kitais. Na, prisitaikome prie kitu, prie visu socialiniu konvenciju, etc. Kaip tu ir rasei. O vat internete daug kam atrodo, kad to nereikia, todel tos kaukes nusimetamos. Ir nebutinai zmogus turi buti is prigimties grubus. Ai, bet cia ilga ir sudetinga tema... Siaip as grubiu stacioku nepernesu nei tikram, nei virtualiam pasauly, ir su teorija apie "stora skura" irgi nesutinku, bet ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. Zodziu, einu pusryciauti doh.gif

QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:30)
Kultūringa ir mandagu ne tas pats. Aš niekada nebuvau ir nebūsiu kultūringa. Prigimtis mano ne tokia, aš maištininkė, pasiutusi ir laukinė, iki 11 klasės bernus mušiau. Bet visada nuo vaikystės visi aplinkiniai laikė mus ypač mandagiai vaikučiais, kokių reta.  Atsakingai tą pareiškiu.

Pasiutusi, bet geros dusios, ane? mirksiukas.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:32)
man reikia susikaupt, kad parašyt, dabar  vaikas beveik ant galvos sėdi, veliau parašysiu smile.gif

Labai laukciau... ax.gif
Atsakyti
Klausykit, ar turit kas patirties su fonais? žiūriu yra medvilniniai ir pvz vinilo? g.gif čia ebay žiūrėjau g.gif gal patartumėt ką nors? g.gif
Atsakyti
Sveikos, tempai cia, tai neblogi, nepabuvau kelias dienas, o skaiciau dvi temas beveik, kol pasivijau biggrin.gif atsvenciau gimtadieni, dovanu gavau siurpriza is pusseseres, atleke is UK pas manes pasveikint ir pasibut, laikas buvimo prasitese, nes uzsnigo UK ir atidejo skrydi, tai taip dziaugiausi hihihi.gif dar gavau trikoji ir blykste, tai negaliu tverti kaip noriu isbandyti auto, o blyskte bandziau jau, bet instrukciju dar neperskaiciau, kazkas gavosi, tik nzn ar taip turi gautis

nieko jau necituosiu, paminesiu tik ka atsiminsiu

Idomiai diskutavot, idomiu nuorodu pridejot, buvo kur akis ganyt, tiesa lyg Alabamos ideta nuoroda nelabai patiko, bet maciau, kad daugumai pazengusiu mergino patiko, tai matyt dar daaugt man reikia, kad toki mena suprast, o gal ir nesuprasiu

Labai gaila, kad nebespejau pamatyti daugumos rodytu pirmuju foto, kad ir Say zuvis su agurkais labai suintrigavo, nes daug reakciju sulauke bigsmile.gif ir RG maciau, kad isiminejo nuotraukas, tai nieko ir nemaciau doh.gif atsimenu, kad ji megsta taip ir si karta net niekas daug neburnojo, matyt priprato jau visos biggrin.gif

Sveikinimai Maijaz su konkurso laimejimu, saunuole 4u.gif tikrai ideja ir ispildymas verti buvo laimeti

Yvettes berniuko nuotrauko labai patiko, bet man kaip ir Pandrei, nuotrauka primine ta mergyte su sirdelem, nors realiai jos visiskai skirtingos

GiedresB
lyg buvo uzsiemimu zaidimui, patiko pirmasis variantas, kur pedutes ir kojinytes "padziautos"

Refresh zaidimo antroji nuotrauka nepalyginamai geresne thumbup.gif

Jurzoles man isvis dauguma nuotrauku patinka smile.gif net ir ta su dviraciu patiko, tiesa splavotos jau nemaciau, bet j/b visai mielai ziurejosi ax.gif

NoisyB auto patiko kur visos kojytes matyti, o moters fs pirmasis variantas kur oda nelabai, ten kiek supratau sviesa biski koja kiso, tai nelabai patiko, akys per melynos man pasirode, o va sioj temoj ideos iskart graziau ziurisi, pirmosios gal kiek sviesiau noretusi, bet gal kompas cia mano kitaip rodo

Brum nuotraukyte tikrai faina linijom, spalvom, bet man truksta pirstuku blush2.gif

O la la la patiko nuotrauka, spalvos ir emocija siltos

St.Sofi uzsiemimu nuotrauka gera biggrin.gif tik nelabai man j/b, bet tiesa pasakius nelabai zinau koks jis turi buti doh.gif va pamaciau, kad pakeitei, man labiau patinka mirksiukas.gif

Refresh
berniuko nuotraukyte noretusi kiek maziau desines ir daugiau kaires, o va toks j/b nezinau ar geras, bet man patinka smile.gif ir berniukas beje grazus, akytes israiskingos labai. Kiek tavo vijurkeliui metuku? nes maniskis pnasiai elgiasi, pamato su fotiku, tai bega ir rekia mama neee doh.gif

Maggie auto kaip visada thumbup.gif esu beveik gerbeja tavuju auto ir visada ju laukiu

na va kiek sugebejau tiek pakomentavau karsta.gif

o as noriu pastebejimu ir kritiko sia smile.gif

user posted image
cia kitas spalvinis variantas Flickr
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:38)
gali buti, chaotishkai rasau, bet manau, esme pagavai (vis del to kulturinga-mangadu nesiskyria kaip grazhu-slykshtu), m? juk pazisti mane, zinai, kad panashiai mastau ir paauglystei bei ir dabar maishtininke esu. tad viskas artima. cia siaip samprotauju be didesniu tixlu.
Na, aš ar gyvai ar virtualiai esu teisybės ieškotoja, burbeklė, irzli, įžeidi, bet linksma, nuoširdi, kaip ir gyvai ir virtualiai esu dėkinga, visada esu labai dėkinga. Bet NIEKADA virtualus ar telefonu kalbėjimas bendravimas neatstos akis į akį bendravimo. Kalba daugiausia susidaro ne iš žodžių, o iš neverbalių dalykų, kurių čia nesimato ir niekada nesimatys.


QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:38)
ačiū labai smile.gif noriu išvengt kabučių, nes baisiai nekenčiu wordo  biggrin.gif 

o kokį lygiavimą eilučių padaryti nesupratau?  g.gif
vienodos eilutės, kad būtų, ne kapotos. Tavo bloge galima tą padaryt. Atrodo šitaip http://clip2net.com/s/1zmLI


QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:39)
Pasiutusi, bet geros dusios, ane?  mirksiukas.gif
Aš tai tikrai. Kad ir visokia kokia nekokia, bet gera aš, jautri. Per daug net verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:47)

Aš tai tikrai. Kad ir visokia kokia nekokia, bet gera aš, jautri. Per daug net  verysad.gif

Nu console.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2012 02 08, 11:48)

Oi nereik biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:49)
Oi nereik  biggrin.gif  4u.gif

brunette.gif
Atsakyti