Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:03)
vadinas nelabai imi į galvą dėl pastabų, todėl ir neprisimeni smile.gif

biggrin.gif Tu kartais labai skubi su isvadom mirksiukas.gif Jei manes nedomintu cia issakomos pastabos ir kritika, tai nieko cia ir nerodyciau - deciau nuotraukas i "Fotografuojame ir grozimes" tema, kas nors gi vis tiek pasigrozetu, nes skoniai visu skirtingi smile.gif

Ir, zinok, netikiu, kad esu cia vienintele, kartojanti tas pacias klaidas... man rodos, butent taip ir atrandi kazka, eidama vis tuo paciu ratu, kol pagaliau is jo issiverzi. Bent jau man visi mokymosi procesai butent taip vyksta... gal as tiesiog is tu letuju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 08 vasario 2012 - 11:11
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:01)
O kaip sita? Cia jau tikrai tik sakos... bet man patiko seseliu ir spindincio sniego zaismas. Vel nepavyko jo perteikti?

idomiau, bet vis tiek neidomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:05)
tai kas ten buvo? rita?

tirpsmo vanduo ir akmenėliai, abu dalykai turi tam tikrų savybių, kurias noriu suteikti organizmui.

QUOTE
ka tai reishkia?
veliu galvą. Glostau.


QUOTE
Rita, arba yra arba nera. kazhkaip nebuna, kad gyvenime zmogus yra super kulturingas, o cyber-pasaulyje bb dejes  mirksiukas.gif nu bet cia tik mano nuomone.
Aš niekui bb nepadėjus šiaip, bet nuo mano mandagumo realiam gyvenime kitiems galva įskausta, o aš save net stabdau, nes užknisu, nuolat jaučiuosi skolinga ir dėkinga, ir dar džiaugiuosi be proto dėl kiekvieno nieko biggrin.gif
Bet galvok ką nori, aš tai žinau kaip yra, čia tipo pasigirt norėjau, pagal tave ar kaip? biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 10:44)
o aš gavau naują objektyvą  thumbup.gif  sigmos 85mm F1.4 tongue.gif tik negaliu niekur išeit pafotkint  biggrin.gif  doh.gif  va čia yra baisiausia  biggrin.gif tas pats, jei kas saldainį išvyniotą panosei padėtų, ir neleistų valgyt biggrin.gif
Sveikinu.


QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:10)
biggrin.gif Tu kartais labai skubi su isvadom  mirksiukas.gif Jei manes nedomintu cia issakomos pastabos ir kritika, tai nieko cia ir nerodyciau - deciau nuotraukas i "Fotografuojame ir grozimes" tema, kas nors gi vis tiek pasigrozetu, nes skoniai visu skirtingi  smile.gif

Ir, zinok, netikiu, kad esu cia vienintele, kartojanti tas pacias klaidas... man rodos, butent taip ir atrandi kazka, eidama vis tuo paciu ratu, kol pagaliau is jo issiverzi. Bent jau man visi mokymosi procesai butent taip vyksta... gal as tiesiog is tu letuju  g.gif
Neimk į galvą taip.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:10)
biggrin.gif Tu kartais labai skubi su isvadom  mirksiukas.gif Jei manes nedomintu cia issakomos pastabos ir kritika, tai nieko cia ir nerodyciau - deciau nuotraukas i "Fotografuojame ir grozimes" tema, kas nors gi vis tiek pasigrozetu, nes skoniai visu skirtingi  smile.gif

Ir, zinok, netikiu, kad esu cia vienintele, kartojanti tas pacias klaidas... man rodos, butent taip ir atrandi kazka, eidama vis tuo paciu ratu, kol pagaliau is jo issiverzi. Bent jau man visi mokymosi procesai butent taip vyksta... gal as tiesiog is tu letuju  g.gif


gal.. bet aš tau ne kartą ir visokių pvz dėjau, ir pastabų išsakiau.. dabar reiktų vėl tą patį pakartot.. lygiai tą patį.. ir kažkaip va abydna pasidarė, kad neprisimeni smile.gif
Papildyta:
RG HELP, man rodos aš žinau, kad tu žinai, kaip reikia cituot smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:05)
Rita, arba yra arba nera. kazhkaip nebuna, kad gyvenime zmogus yra super kulturingas, o cyber-pasaulyje bb dejes  mirksiukas.gif nu bet cia tik mano nuomone.

Tai kad buna, ir nemazai. Cia tiesiog poziuris toks, kad internete viskas kitaip, tai ir elgtis galima kitaip. Va pvz Laukine cia kazkada rase, kad gyvenime ji visada mandagi ir besisypsanti, o forumas jai yra atgaiva, nes nebereikia tu visu dirbtiniu mandagumu (ar kazkaip panasiai). Ir daug kas taip galvoja ir atitinkamai elgiasi - pvz internete issako virtualiai pazistamam zmogui tokius dalykus, kuriu gyvenime tikrai nesakytu. As kartais galvoju, kad jei buciau psichologe, tai mielai pastudijuociau si internetinio bendravimo fenomena, nes mane jis labai domina. Atsiprasau uz OT blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:17)
gal.. bet aš tau ne kartą ir visokių pvz dėjau, ir pastabų išsakiau.. dabar reiktų vėl tą patį pakartot.. lygiai tą patį.. ir kažkaip va abydna pasidarė, kad neprisimeni smile.gif

Va dėl to tai suprantu, kai pamokai, net pirštu parodai klaidas, kalbu net ne apie fotografiją. Ir niekad nepamirštu, abydna būna.

Nors šitie dalykai kaip Tu rodai, kompozicija ar spalvos, nėra taip aišku ir lengva.
Papildyta:
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:18)
RG HELP, man rodos aš žinau, kad tu žinai, kaip reikia cituot smile.gif  blush2.gif
Žinau. Yra ne vienas citavimo būdas. Galima kursyvu ir iš naujų eilučių, be jokių kabučių, galima su kabutėm, bet būtinai lietuviškom - apačioj devintukai, viršuje šešetukai.


QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:19)
Tai kad buna, ir nemazai. Cia tiesiog poziuris toks, kad internete viskas kitaip, tai ir elgtis galima kitaip.
Atsakomybės nėra, nors realiai čia kitokia gyvenime bendravimo forma, tik neseniai kažkaip susivokiau ir labiau mąstau ką kalbu
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 12:16)
tirpsmo vanduo ir akmenėliai, abu dalykai turi tam tikrų savybių, kurias noriu suteikti organizmui.

veliu galvą. Glostau.

Bet galvok ką nori, aš tai žinau kaip yra, čia tipo pasigirt norėjau, pagal tave ar kaip?  biggrin.gif

kazhkas per daug rimta mano blondinishkai galvai hehe

"veliu" patiko/

ne ne. tiesiog kartais paprieshtarauji sau. cia taip in general. ir jau kuri laika bendraujant cia, kai kurie postai tikrai buna ashtrus, netgi staciokishki ar tieshmukishki, kas ypatingai ishsilavinusio ir kulturingo zmogaus gyvenime - ko gero nepasitaiko wink.gif
bet nesiveliu i diskusijas. per daug pazeidziama siom dienom. cia siaip pastebejimas ir tiek. ne varymar ar dar kazka. ypac kai pazistu tave gyvai ir man atrodo, kad labai skirtinga esi SM ir realybej (kur megstu tave labiau).
peace.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:24)
Žinau. Yra ne vienas citavimo būdas. Galima kursyvu ir iš naujų eilučių, be jokių kabučių, galima su kabutėm, bet būtinai lietuviškom - apačioj devintukai, viršuje šešetukai.



nemoku LT kabučių uždėt g.gif

žiurėk, jei ne kabutės, gerai pacituota, ar ne? http://qlc01.blogspo...2/02/front.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 08 vasario 2012 - 11:29
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:03)
nėra už ko žvilgsniu "užsikabinti".. jei tame šešėlyje pvz koks paukštelio dar siluetas būtų, tada liuks būtų..

QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 08, 11:11)
idomiau, bet vis tiek neidomu smile.gif

Ok, ok... doh.gif Bet man sita patinka.

QUOTE(rG @ 2012 02 08, 11:16)
Neimk į galvą taip.

Tai kad neimu. Tiesiog mastau garsiai, nes paciai idomu, kodel cia man taip viskas gaunasi g.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:18)
gal.. bet aš tau ne kartą ir visokių pvz dėjau, ir pastabų išsakiau.. dabar reiktų vėl tą patį pakartot.. lygiai tą patį.. ir kažkaip va abydna pasidarė, kad neprisimeni smile.gif

Suprantu... ir atsiprasau uz savo issiblaskyma (as zinok, ne tik siame forume tokia blush2.gif) Parasyk darkart, a? Pazadu, uzsirasysiu sikart mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 12:19)
Tai kad buna, ir nemazai. Cia tiesiog poziuris toks, kad internete viskas kitaip, tai ir elgtis galima kitaip. Va pvz Laukine cia kazkada rase, kad gyvenime ji visada mandagi ir besisypsanti, o forumas jai yra atgaiva, nes nebereikia tu visu dirbtiniu mandagumu (ar kazkaip panasiai). Ir daug kas taip galvoja ir atitinkamai elgiasi - pvz internete issako virtualiai pazistamam zmogui tokius dalykus, kuriu gyvenime tikrai nesakytu. As kartais galvoju, kad jei buciau psichologe, tai mielai pastudijuociau si internetinio bendravimo fenomena, nes mane jis labai domina. Atsiprasau uz OT  blush2.gif

nu mano nuomone siuo klausimu skyriasi. as manau, kad jei zmogus is prigimties mandagus, tai yra jau kraujyje, o jei gyvenime vienaip, nete kitaip - veidmainis - na gal per ashtriai pasakyta, bet man kvepia nenaturalumu. as nemegstu taip. imu save uz pavyzdi - nesu as mandagi, nesu as nei grubi. bet kartais bunu miela ir draugishka, o kartais dedu skersa ant viso pasaulio. same in the internet, same in life. cia apskritai. aishku darbe visada esu mandagi, su vyresniais taipogi, su protingesniais - irgi. bet cia jau vaidyba.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:26)


Kultūringa ir mandagu ne tas pats. Aš niekada nebuvau ir nebūsiu kultūringa. Prigimtis mano ne tokia, aš maištininkė, pasiutusi ir laukinė, iki 11 klasės bernus mušiau. Bet visada nuo vaikystės visi aplinkiniai laikė mus ypač mandagiai vaikučiais, kokių reta. Atsakingai tą pareiškiu.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:29)

Tai kad neimu. Tiesiog mastau garsiai, nes paciai idomu, kodel cia man taip viskas gaunasi  g.gif
Suprantu... ir atsiprasau uz savo issiblaskyma (as zinok, ne tik siame forume tokia  blush2.gif) Parasyk darkart, a? Pazadu, uzsirasysiu sikart mirksiukas.gif


man reikia susikaupt, kad parašyt, dabar vaikas beveik ant galvos sėdi, veliau parašysiu smile.gif
Atsakyti