Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos.
šį rytą mane pasiekė net dvi foto, gavau mainų/ nemainų šiuo atveju , pradžiuginimo nuotraukas. Ačiū jums saulutės, Rūtai ačiū ir Agnei ( Plumerija), ačiū labai.
Atsakyti
Maggie,labai patiko pirmoji,atspindi mano pačios žiemine būsena,o poza-patogiausia-pati save apkabini ir šilta,ir ramu,ir nieks manęs nelieskit!
Atsakyti
o aš gavau naują objektyvą thumbup.gif sigmos 85mm F1.4 tongue.gif tik negaliu niekur išeit pafotkint biggrin.gif doh.gif va čia yra baisiausia biggrin.gif tas pats, jei kas saldainį išvyniotą panosei padėtų, ir neleistų valgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 08, 08:02)
man pirma foto patiko labiausiai wub.gif

Aciu.

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 09:41)
man nei viena nepatiko.. kodel? tinka visi tie patys komentarai kur anksčiau esu tau rašiusi..

Svajone, tu esi labai griezta mokytoja biggrin.gif Bene reikes pradeti uzsirasinet tavo komentarus, nes nebeprisimenu, kokie ten jie buvo, visi tie patys... blush2.gif smile.gif Erdves truksta? (Man lyg ne.) Kampas neidomus? Ko gero. Man paciai jose labiausiai truksta ryskumo. Nes buciau norejusi labiau apkarpyti ir parodyti detales ir linijas, kurios man atrodo grazios. Paskutiniojoj ypac.

O siaip - ko gero, silpnos foto, nes daug laiko sugaisau jas tvarkydama. Su geresnem to laiko labai nedaug reikia...

QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 08, 10:08)
nuobodoka. sakos ir tiek. paieskok

brumbrumai, kaip visad, lakoniska smile.gif Ieskau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 15:14)
o aš gavau naują objektyvą  thumbup.gif  sigmos 85mm F1.4 tongue.gif tik negaliu niekur išeit pafotkint  biggrin.gif  doh.gif  va čia yra baisiausia  biggrin.gif tas pats, jei kas saldainį išvyniotą panosei padėtų, ir neleistų valgyt biggrin.gif


Kaip dziugu! Tai bent namie pabandyk truputi smile.gif
Atsakyti
O kaip sita? Cia jau tikrai tik sakos... bet man patiko seseliu ir spindincio sniego zaismas. Vel nepavyko jo perteikti?

user posted image

Dar turiu melsva varianta, bet man j/b geriau ziurisi.
Atsakyti
kas žinot kaip taisyklingai reikia cituoti?

"bla bla bla bla bla blablas" Vardenis Pavardenis

ar kaip?
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 11:01)
O kaip sita? Cia jau tikrai tik sakos... bet man patiko seseliu ir spindincio sniego zaismas. Vel nepavyko jo perteikti?
varianta, bet man j/b geriau ziurisi.


nėra už ko žvilgsniu "užsikabinti".. jei tame šešėlyje pvz koks paukštelio dar siluetas būtų, tada liuks būtų..
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 12:44)
o aš gavau naują objektyvą  thumbup.gif  sigmos 85mm F1.4 tongue.gif tik negaliu niekur išeit pafotkint  biggrin.gif  doh.gif  va čia yra baisiausia  biggrin.gif tas pats, jei kas saldainį išvyniotą panosei padėtų, ir neleistų valgyt biggrin.gif

sveikinimai 4u.gif

as tyliai sb apie 35 paburbu, bet greitu laiko jo tikrai neturesiu.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 10:51)
Aciu.
Svajone, tu esi labai griezta mokytoja  biggrin.gif Bene reikes pradeti uzsirasinet tavo komentarus, nes nebeprisimenu, kokie ten jie buvo, visi tie patys...  blush2.gif  smile.gif Erdves truksta? (Man lyg ne.) Kampas neidomus? Ko gero. Man paciai jose labiausiai truksta ryskumo. Nes buciau norejusi labiau apkarpyti ir parodyti detales ir linijas, kurios man atrodo grazios. Paskutiniojoj ypac.



vadinas nelabai imi į galvą dėl pastabų, todėl ir neprisimeni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 00:50)
Kad pirmoj ledas, tai atspejau... o toliau fantazija atsoko  Rytoj jau pasakysi, kas ten? 

Ir dar atspindys patinka pirmojoj.

tai kas ten buvo? rita?

mane ko gero labiausiai jisai ir pakerejo, nes visa kita - sugebu geriau hehe
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 08, 10:34)
Paskaičiaus tavo parašyma apie tai kaip sunku save atarsti iš naujo, gal visgi gerai kad nepradėjau projekto...

bet tai tam tikras ishsukis. man patinka, kad as priverciu save, kad nedulketu fotikas, kartais tas erzina, vargina, ir as nepratus priesh savo valia kazhka daryt (na jei butu tiktai taip ziauriai priesh savo valia - aishku nedaryciau, matyt, tas mane vezha, kaip ten bebutu), bet tas projektas mane motyvuoja ir kazhkaip gal labai po nedaug tobuleju. nzn.
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 11:44)
o aš gavau naują objektyvą  thumbup.gif  sigmos 85mm F1.4 tongue.gif tik negaliu niekur išeit pafotkint  biggrin.gif  doh.gif  va čia yra baisiausia  biggrin.gif tas pats, jei kas saldainį išvyniotą panosei padėtų, ir neleistų valgyt biggrin.gif

o, slapuke smile.gif babkiu ner babkiu ner ir opapa smile.gif davai kazhka bent jau namie pafotkink, auto? dafffai.
QUOTE(Yvette @ 2012 02 07, 18:59)
Ir šalta žiauriai. Na ne taip kaip Lt. Bet aš ir vasarą žiauriai šąlu.

same here.
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 19:13)

ka tai reishkia?
QUOTE(suprara @ 2012 02 07, 15:49)
o as daznai pasidedu veidrodi uz fotiko tada puikiai matosi per ekraneli kadravimas smile.gif

kokia liux ideja! nemazhai ties auto dirbdavau, bet man tokia mintis net i galva nebuvo atejusi. blink.gif
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 15:12)
Jis tik patrauke peciais ir replikavo: "How very Lithuanian".

labai pritariu tavo vyrui ir visam postui.
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 15:21)
Bet gyvai tai esu visur ir už viską dėkojanti, tai mano mamos bruožas, o pastebėjau, kad ir mano dukrelė tokia pat paliko - dėkoja ir gydytojams už kraujo nuleidimą, ir man už žvakutę geron vieton laugh.gif  ašaros bėga, bet visada - ačiū  biggrin.gif

Internete tai nedėkoju, man lievai atrodo, gal ir skirtingos kultūros, visko gali būt

Rita, arba yra arba nera. kazhkaip nebuna, kad gyvenime zmogus yra super kulturingas, o cyber-pasaulyje bb dejes mirksiukas.gif nu bet cia tik mano nuomone.
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 17:38)
Dariau  tongue.gif dėl to ir iškilo klausimas  tongue.gif bet dar perdarysiu, nes pačiai nlb.
Klausimas kilo, nes MB kažką aiškino, kad nereikia persistatinėti WB prie kiekvienos skirtingos situacijos. Jis yra nustatomas vieną kartą (parenkama visa pilkumo-baltumo tonų paletė ar kažkas panašiai, ko aš nieko nesupratau) ir vsio. O man prie dirbtinio apšvietimo nusistačius custum WB, kitą dieną prie dienos šviesos apšvietimo sugrybavo visi WB (ar tik auto, dabar nepamenu)  wacko.gif ), tai dėl to ir suabejojau  g.gif

TB gal turejo omeny dienos shviesa (del jos nzn, bet man rodos karta nustacius, galima 90% tikrai pritaikyt daug kur ir nereikia is kiekvieno kampo vis perstatinet per nauja), bet kai fotkini vakare, prie dirbtinio apshvietimo koki daikta - nu pvz vaza ant stalo, vaza ant grindu, vaza prie sienos, kiekviena karta reikia vis per nauja keisti wb Custom, nes keiciasi apshvietimas labai, seseliai etc. vargas. fotkink RAW ir auto wb, PS labai greitai viska pakoreguosi.


p.s. nepatikesit, indejau foto i pelke biggrin.gif taip didziuojuos, shakiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 08 vasario 2012 - 11:08
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 11:05)

o, slapuke  smile.gif babkiu ner babkiu ner ir opapa smile.gif davai kazhka bent jau namie pafotkink, auto? dafffai.




su 85mm auto mažam kamary ? biggrin.gif nu neee, tokiais sado mazo neužsiiminėsiu biggrin.gif ir aplamai baisi kaip po karo, nenoriu auto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 08, 12:08)
su 85mm auto mažam kamary ?  biggrin.gif  nu neee, tokiais sado mazo neužsiiminėsiu  biggrin.gif ir aplamai baisi kaip po karo, nenoriu auto  schmoll.gif

a. tochnai. kazhkaip nedashilo, kad 85mm sudetinga. soriukas ;]
Atsakyti