Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ledo karolius gamini smile.gif
Arba varvekli namo parsinesei,žiuri kaip tirpsta. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gladiole: 07 vasario 2012 - 21:17
QUOTE(gladiole @ 2012 02 07, 21:16)
Ledo karolius gamini smile.gif
Nieko negaminu biggrin.gif Sakykim šitie du dalykai kai ką turi bendro. Bet ten labiau ne karoliai ir ne papuošalai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(gladiole @ 2012 02 07, 21:16)
Arba varvekli namo parsinesei,žiuri kaip tirpsta. biggrin.gif

hihihi.gif
Prizą gal paruošt ar ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 21:56)
Ačiū, bandysiu ir taip smile.gif

Kelios kitos foto iš tos fts iš arti ir vėl...


man šįkart daug geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 07 vasario 2012 - 22:02
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 18:05)
Ateinu su ta pačia foto, tik truputi kitaip  cool.gif

]



va JB variantas thumbup.gif

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 21:56)
Ačiū, bandysiu ir taip smile.gif

Kelios kitos foto iš tos fts iš arti ir vėl...



man antra grazi rolleyes.gif
Atsakyti
atneshu 2 archyvines.

nezinau ar tesiu 52 projekta. ziauriai sunku kiekviena savaite vis per nauja atrasti save, nors be galo idomu ir, bent jau man, naudinga/aktualu. tik tai lengvai ir maloniai daroma, kai visks ore. o dabar mano busena nilabay.

i tema busenos - "please, let me sleep until May" (never think).
user posted image

ir auto
user posted image

Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 20:48)
Niu, spėkit mano vakarinį užsiėmimą biggrin.gif
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 20:58)
dar vienas užsiėmimas, ir tai labai susiję. Giliau giliau  biggrin.gif

Kad pirmoj ledas, tai atspejau... o toliau fantazija atsoko ax.gif Rytoj jau pasakysi, kas ten? biggrin.gif

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 20:56)
Kelios kitos foto iš tos fts iš arti ir vėl...

Na man ne, zinok, nesiziuri... Galvoju, gal klaida tame, kad tu ja meginai taip lyg ir "glamuriskai" fotografuoti - tai kaili uzsimetusia, tai galvyte pakreipusia - o jai kazkaip netinka visa tai. Ir sviesa netinka - per daug, per astri, isryskina veide ir ant kaklo viska, ka reiketu uzmaskuoti. Isivaizduoju kazkaip j/b portretuka, ne tiesioginej, o atspindetoj svelnioj sviesoj, su maza ryskumo zona, gal koncentruojantis i zvilgsni, nes akys jos grazios, i objektyva ziuret nebijo g.gif

Bet vat ziuriu, kad man idomu tokius portretus panagrineti. Idomiau negu jaunuciu grazuciu mergaiciu... ax.gif biggrin.gif

Atnesu keleta zieminiu nuotrauku is savaitgalio pasivaiksciojimo. Laukiu kritikos, kaip visada... ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image


QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 23:29)
i tema busenos - "please, let me sleep until May" (never think).

ir auto

Man abi idomios, ir grynai tavo stiliaus, man tas patinka. Auto man tik akys kazkaip nesiziuri, toks ispudis, kad ta, kurios nesimato, lyg balta butu... nesmagus toks jausmas ziurint ax.gif

Ir dar atspindys patinka pirmojoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 07 vasario 2012 - 23:51
Knygoj apie PS skaiciau, kad kiekviena karta issaugant pakeitimus jpg faile, jis is naujo yra suspaudziamas ir prarandama kokybe. Todel fotografuojantiems jpg formatu, reiktu laikyti originalius failus, o norint koreguoti - kiekvienakart pasidaryti nuotraukos kopija ir dirbti su ja.
Gal pradziamokslems bus naudinga si info smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 17:23)
ai, kad jau dedu, tai parodysiu dar savo buities  biggrin.gif  is tos pačios serijos...

man kvadratas daug geriau ziurisi, tada yra akcentas fotikas, vaikai, o nekarpytoj foto man ta didesne buities erdve blasko visa foto ideja 4u.gif ir JB nebezaliuoja thumbup.gif

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 20:56)
Kelios kitos foto iš tos fts iš arti ir vėl...

man antra superine thumbup.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 23:50)
Atnesu keleta zieminiu nuotrauku is savaitgalio pasivaiksciojimo. Laukiu kritikos, kaip visada... 

man pirma foto patiko labiausiai wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif


QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 17:23)
ai, kad jau dedu, tai parodysiu dar savo buities  biggrin.gif  is tos pačios serijos...


patinka man foto, idomi 4u.gif

QUOTE(rG @ 2012 02 07, 20:48)
Niu, spėkit mano vakarinį užsiėmimą biggrin.gif


Akmenėlių apvalymas blush2.gif hm, nors kiek žinau juos reikia apvalyti po tekančiu vandeniu doh.gif

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 20:56)
Ačiū, bandysiu ir taip smile.gif

Kelios kitos foto iš tos fts iš arti ir vėl...



Gražios foto, labai simpatiška ir graži moteris 4u.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 23:29)
atneshu 2 archyvines.


Tikrai atspindi būseną, pirmoji man labai patinka 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 23:29)
atneshu 2 archyvines.

nezinau ar tesiu 52 projekta. ziauriai sunku kiekviena savaite vis per nauja atrasti save, nors be galo idomu ir, bent jau man, naudinga/aktualu. tik tai lengvai ir maloniai daroma, kai visks ore. o dabar mano busena nilabay.

i tema busenos - "please, let me sleep until May" (never think).


pirmoji labai patinka, o pavadinimas tai gerulis.Ttik žinai kas kliūna, tavo pačios ranka ant peties, man kažkaip asociacijos kad tai kito žmogaus ranka lyg apkabinus. O gal čia ir gerai, nežinau čia tik mano pamastymai g.gif
O antroji nežinau net kodėl bet nekabino visai ir neturiu paaiškinimo verysad.gif

Paskaičiaus tavo parašyma apie tai kaip sunku save atarsti iš naujo, gal visgi gerai kad nepradėjau projekto...
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 23:50)


Atnesu keleta zieminiu nuotrauku is savaitgalio pasivaiksciojimo. Laukiu kritikos, kaip visada...  ax.gif




man nei viena nepatiko.. kodel? tinka visi tie patys komentarai kur anksčiau esu tau rašiusi..
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 23:50)

nuobodoka. sakos ir tiek. paieskok
Atsakyti