Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 07, 14:22)
as su 1.4 fotkinu ir nematau problemų. labiau beda kadravimas, vis nepataikau kaip noriu..

na gal man atidirbt ant to reikia, nezinau, bet siaip visada stengiuosi auto fotkint su kuo mazesne galima diafragma, nes man negrazu kai antram plane viskas labai rysku..

o as daznai pasidedu veidrodi uz fotiko tada puikiai matosi per ekraneli kadravimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 14:48)
Darei nd su wb? smile.gif visur reik perstatinėti iš naujo tongue.gif
Papildyta:

Oho, o kaip kaži auto su 1.4? Aš pliušinį žaislą fokusuoju, ten kur mano galva maždaug bus, tai su 2.8 daug grybo pripjaunu  ax.gif

tai as apie auto ir sneku. paskutines mano foto su 1.4. ir ka zinau, nei as labai taikiausi i konkrecia vieta atsistot, nei ka.
Atsakyti
Aš su savo užsiėmimu į mezgėjų būrį smile.gif Vargas, kai PS dar neatrasta žemė, noris kažkaip šviesiau padaryti g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 13:16)
Tiesiog apie daugelį dalykų nesusimąstom ir nereik  apsimetinėti negudriais ir be ydų, kalbu apie žmogų apskritai, niekam netaikau.  Tik sakau ką matau savo akimis, nes taip pat galiu turėti savo nuomonę, paremtą savo stebėjimais.


QUOTE(S.B.M. @ 2012 02 07, 13:37)
O as galvojau, jog esu paranojike nepasitikinti aplinkiniais biggrin.gif bet tikriausiai ne be pagrindo taip elgiuosi smile.gif



eikit sau mergai, nu jūsų komentarai tai privertė susimąstyti blink.gif jaučiu, kad aš dar supernaivi šioje srityje doh.gif nu bet ačiū D. kad kol kas nesusidūriau su tokiais dalykais blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 02 07, 16:04)
Aš su savo užsiėmimu į mezgėjų būrį smile.gif Vargas, kai PS dar neatrasta žemė, noris kažkaip šviesiau padaryti  g.gif


pamiršk įmontuotą blykstę schmoll.gif nenaudok jos. jei per tamsu, eik prie lango arba nefotkink ir lauk, kol bus šviesiau..
Atsakyti
O la la -patiko tavo saulės zuikučiai
St Sofi-nuotrauka graži. Truputuka kairės trūksta, bet šiap faina smile.gif
Mamyte_Saule -kaip tik dabar narplioju vaikiškus batukus mažai princesei biggrin.gif Kaip koliažas man nilabai, imčiau tik apatinę nuotrauką, IMHO 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip PS įkelti fontus? Nugis nesigauna man... Brush'ai lengvų lengviausiai įsikelia, o wat font'ų nekelia man... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 16:22)
Merginos, o kaip PS įkelti fontus? Nugis nesigauna man... Brush'ai lengvų lengviausiai įsikelia, o wat font'ų nekelia man...  verysad.gif


specialiai nekelk, įgalink apskritai kompe.
Nueik į paiešką kompiureryje, surask font'ų aplanką, susirask norimą, atsidaryk ir įgalink 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
as su ND4
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(guste87 @ 2012 02 07, 16:33)
sveikos,
as su ND4


gerai, tik kelk didesnes
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2012 02 07, 16:15)
eikit sau mergai, nu jūsų komentarai tai privertė susimąstyti  blink.gif jaučiu, kad aš dar supernaivi šioje srityje doh.gif nu bet ačiū D. kad kol kas nesusidūriau su tokiais dalykais blink.gif  blink.gif

Nėra taip viskas paprasta kaip matematikoj, ir ten gali 2x2 būt penki, o kas liečia komunikaciją irnesakyk.gif Neimk į galvą, gal ir nesusidursi, aš vis papuolu, bet esu gyva, sveika, truputį trenkta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 15:48)
Darei nd su wb? smile.gif visur reik perstatinėti iš naujo tongue.gif
Papildyta:

Oho, o kaip kaži auto su 1.4? Aš pliušinį žaislą fokusuoju, ten kur mano galva maždaug bus, tai su 2.8 daug grybo pripjaunu  ax.gif

Dariau tongue.gif dėl to ir iškilo klausimas tongue.gif bet dar perdarysiu, nes pačiai nlb.
Klausimas kilo, nes MB kažką aiškino, kad nereikia persistatinėti WB prie kiekvienos skirtingos situacijos. Jis yra nustatomas vieną kartą (parenkama visa pilkumo-baltumo tonų paletė ar kažkas panašiai, ko aš nieko nesupratau) ir vsio. O man prie dirbtinio apšvietimo nusistačius custum WB, kitą dieną prie dienos šviesos apšvietimo sugrybavo visi WB (ar tik auto, dabar nepamenu) wacko.gif ), tai dėl to ir suabejojau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 07 vasario 2012 - 16:46
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 17:28)
specialiai nekelk, įgalink apskritai kompe.
Nueik į paiešką kompiureryje, surask font'ų aplanką, susirask norimą, atsidaryk ir įgalink  4u.gif

Atsisiunčiau, įkėliau į adobe folderį, o kaip "įgalinti"? Wa to nesuprantu... doh.gif
Atsakyti