Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rG @ 2012 02 07, 14:16)
Miela  wub.gif
Na, jau. Netikiu, kad net ir nekomerciniai nieko nedaro dėl įvertinimo. Žaidimai vyksta, vyko ir vyks. Ką jau kalbėt apie komerciją  doh.gif  Kai žmonės gyvenimus sugalvoja svetimus ir savo šeimos viešai atsisako, kai išdūrinėja visus naivuolius kaip aš (vis dar), nes tai [i]just business.


O as galvojau, jog esu paranojike nepasitikinti aplinkiniais biggrin.gif bet tikriausiai ne be pagrindo taip elgiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2012 02 07, 13:37)
O as galvojau, jog esu paranojike nepasitikinti aplinkiniais biggrin.gif bet tikriausiai ne be pagrindo taip elgiuosi smile.gif

Geriausia žinot apie tai ir gyvent ramiai, kartais tiesiog žiūrint į viską įtariai biggrin.gif O kartais net pasinaudot tuo ką manai žinąs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 13:28)
Sakykit, kaip jūs auto fotografuojat? su štatyvais plius pulteliais? ar yra kokių kitų gudrybių?

dar vienas neprotingas klausimas: WB custom kiekvienoj patalpoj perstatinėjat, ar vieną kart susiderinat ir visur pritaikot?

as kai nieko neturiu, tai ant bet ko pastatau fotika ir nustatau kad po keliu sekundziu fotkintu..

WB nustatineju kiekvienai aplinkai is naujo, nes AWB man daznai sugrybauja doh.gif arba nufotkinu viena karta su AWB po to paziuriu koki tai foto skaiciu automatiskai parinko ir pagal poreiki ji pakoreguoju i viena ar kita puse, taip greiciau buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 13:28)
Sakykit, kaip jūs auto fotografuojat? su štatyvais plius pulteliais? ar yra kokių kitų gudrybių?

su timeriu. nelabai patogu, bet kai norisi, tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 07, 14:43)
as kai nieko neturiu, tai ant bet ko pastatau fotika ir nustatau kad po keliu sekundziu fotkintu..

WB nustatineju kiekvienai aplinkai is naujo, nes AWB man daznai sugrybauja doh.gif  arba nufotkinu viena karta su AWB po to paziuriu koki tai foto skaiciu automatiskai parinko ir pagal poreiki ji pakoreguoju i viena ar kita puse, taip greiciau buna ax.gif

Dėkui už atsakymus 4u.gif
tik kartą esu bandžiusi su timeriu. Bet nelabai kažko fokusavo, tai palikau ramybėj. Dėl WB tai net nežinojau tokio varianto.

Kaip rankos niežti paimt į rankas kamerytę ir papleškint pažiūrėjus tokių gražių darbų. Tik sukelsiu įtarimų, jei imsiu kabinete save fotogafuoti. ech sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 07 vasario 2012 - 14:01
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 13:58)
Dėkui už atsakymus  4u.gif
tik kartą esu bandžiusi su timeriu. Bet nelabai kažko fokusavo, tai palikau ramybėj. Dėl WB tai net nežinojau tokio varianto.

Kaip rankos niežti paimt į rankas kamerytę ir papleškint pažiūrėjus tokių gražių darbų. Tik keistai atrodysiu, jei imsiu kabinete save fotogafuoti.  ech sad.gif

su fokusavimu autoportretui man irgi nelengva, geriausia didint diafragma, tada lengviau, bet ir as pasiziuriu graziu foto, fotkinu fotkinu o gaunasi ne tokios grazios doh.gif nieko - praktika ir svarbiausia nenuleist ranku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 07, 13:16)
Bet šiaip reziumuojant, aš myliu žmones apskritai, su visom jų ydom ir t. t. Pati esu jų pilna. Vadovaujuosi romantizmo esme - pasaulis toks, koks yra tavo viduje.

Gerai tu cia smile.gif Pagalvojau paskaiciusi, kad pasigendu tavo paklodziu, man patinka jas skaityti mirksiukas.gif

QUOTE(rG @ 2012 02 07, 13:16)
O, kad žmonės jaučiasi skolingi gavę komentarą

Mano nuomone, cia yra ir dar vienas aspektas - o butent, kulturiniai skirtumai. Vakar va uzsiminiau vyrui apie cia iskilusius debatus del 500px ir kad jus kelios paminejot, jog nekomentuojat ir nedekojat uz komentarus. Jis tik patrauke peciais ir replikavo: "How very Lithuanian". Pagalvojau paskui, kad jis teisus. Tiesiog Lietuvoj nera iprasta dekoti uz mazus demesio zenklus, juolab nepazistamam zmogui. Vakaru Europoj tai yra savaime suprantamas dalykas. Amerikoj dar labiau. Apie, pvz., japonus jau nekalbu. Tai ir dekoja zmones uz komentarus - ne tik todel, kad komercija uzsiima ir sau naudos iesko, bet dar ir todel, kad taip yra priprate ir kitaip nemoka.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 07, 13:47)
nagi labai miela foto. kompozicija faina, tik ieškojau, kaip vaiko kojytė tą fotiką laiko, kol suvokiau, kad laiko mamos ranka biggrin.gif

as irgi ieshkojau. man patiko foto. truksta siek tiek kaires, bet labai nedaug. patinka vertimas i jb, nes ne visai cia jb mano akimis ziurint, su gelsvu atspalviu, vos vos matomu. uzsiemimas aishkus.
QUOTE(Kikirike @ 2012 02 07, 14:12)
nu net labai faina, bučiau gal šiek tiek užvėrusi diafragmą,tada antras planas šiek tiek ryškesnis būtų ,nereikia visiškai ryškaus tiesiog šiek tiek ,bet šiaip šauniai,juodai balta gal ir atspalvį turi ,padaryčiau be jo,arba bent jau šiltesnį  4u.gif

as kaip tik labiau atidaryciau, kad dar viena koki bliki pagaust, bokeh.
QUOTE(Kikirike @ 2012 02 07, 12:36)
Kam reikalinga blenda kažkas klausė  lotuliukas.gif

"Tiesa, vis tik dažniausiai nuo smūgių kenčia objektyvas. Nepamirškite jo nenaudodami uždėti dangtelio, o jei turite blendą – ją naudokite nuolat vien dėl to, jog tai puiki apsauga nuo trinktelėjimo į sieną ar stalo kampą. "

as klausiau. galvojau, kad nuo kritimu apsaugo, nu kai krenta ant zemes. sedziu ir galvoju, kaip jau ta blenda ten apsaugos ohmy.gif o cia apie trinktelejimus kalba, shakes biggrin.gif as vos ne kiekviena karta per kokia fs netycia fotiku i koki stala/siena/krashta trinkteliu biggrin.gif be blendos, tiesa. dar gyvi. vos vos. he he.
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 14:05)
Tik is esmes?  lotuliukas.gif (Nekreipk demesio, juokauju tik... biggrin.gif)
O nuotrauku jau dejai? Man rodos, radau tave, bet nesu tikra - idetum nuotrauku, tada butu aisku, ar tikrai ten tu  mirksiukas.gif (Jei jau idejai ka nors, tai vadinasi, ne tave radau... biggrin.gif)

tongue.gif perskaicius, pati supratau, akd kazhkaip lievai parasiau, tas "is esmes" kishamas dabar visur ir visada, kaip kazhkada "ta prasme" biggrin.gif
nea, nespejau, bandziau avatara idet, bet mane suerzino, kad jis "neskaito" netradiciniu formatu, kazhkaip ishtempe mano avatara. nesuprantu, kaip ten ideti normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 14:12)
Tiesiog Lietuvoj nera iprasta dekoti uz mazus demesio zenklus, juolab nepazistamam zmogui.

Dėl to tai sutinku.
Bet gyvai tai esu visur ir už viską dėkojanti, tai mano mamos bruožas, o pastebėjau, kad ir mano dukrelė tokia pat paliko - dėkoja ir gydytojams už kraujo nuleidimą, ir man už žvakutę geron vieton laugh.gif ašaros bėga, bet visada - ačiū biggrin.gif

Internete tai nedėkoju, man lievai atrodo, gal ir skirtingos kultūros, visko gali būt
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 13:58)
Dėkui už atsakymus  4u.gif
tik kartą esu bandžiusi su timeriu. Bet nelabai kažko fokusavo, tai palikau ramybėj. Dėl WB tai net nežinojau tokio varianto.


susifokusuok iš pradžių kokį daiktą toje vietoje, kur planuoji pati atsidurti, nusistatyk diafragmą maždaug nuo 2 ir bandyk, viskas bandymų būdu smile.gif man auto sunki misija, neturiu nei pultelio nei štatyvo, tai retai darau smile.gif

man tas 500px kažko nelabai prilipo, chaosas kažkoks ten, aš labiau šitą mėgstu, stilius panašus, bet tvarkos atrodo daugiau yra biggrin.gif

rodomo nieko neturiu, viskas ką fotkinu guli stalčiuose...

kieno čia foto paskutinė buvo su vaikučiais, patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 07, 14:03)
su fokusavimu autoportretui man irgi nelengva, geriausia didint diafragma, tada lengviau, bet ir as pasiziuriu graziu foto, fotkinu fotkinu o gaunasi ne tokios grazios doh.gif nieko - praktika ir svarbiausia nenuleist ranku mirksiukas.gif

as su 1.4 fotkinu ir nematau problemų. labiau beda kadravimas, vis nepataikau kaip noriu..
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 14:28)
Labas,

dar vienas neprotingas klausimas: WB custom kiekvienoj patalpoj perstatinėjat, ar vieną kart susiderinat ir visur pritaikot?

Darei nd su wb? smile.gif visur reik perstatinėti iš naujo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 07, 15:22)
as su 1.4 fotkinu ir nematau problemų. labiau beda kadravimas, vis nepataikau kaip noriu..

Oho, o kaip kaži auto su 1.4? Aš pliušinį žaislą fokusuoju, ten kur mano galva maždaug bus, tai su 2.8 daug grybo pripjaunu ax.gif
Atsakyti