Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 10:48)
Nu taip. Bet jei nenori, tai nebutina. As kadangi dar nepasiekusi awesome fotografijos lygio, tai man su kaupu uztenka nemokamu 20 nuotrauku per savaite...  biggrin.gif

O tarp kitko, tas mokestis uz Awesome saskaitas yra bene vienintelis portalo pajamu saltinis, jei gerai supratau. Nes jie reklamos nededa.


Man patinka, net nezinau, ka cia pakritikuot reiketu  mirksiukas.gif Nebent siek tiek zaliuojanti j/b - bet cia gali buti kaltas mano monitorius darbe  ax.gif


Kad aš dar visai žalia, tai ir gali žaliuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 12:52)
bet is esmes nesi durnele

Tik is esmes? lotuliukas.gif (Nekreipk demesio, juokauju tik... biggrin.gif)

QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 12:52)
paskaicius visa sita (man 500px visai patiko, nors labai retai ziuredavau, tik tada, kai kasnors numesdavo kokia nuoroda), pasidariau account'a ten biggrin.gif (kas mane pazista, zino, kad tai prilygsta zygdarbiui, nes nei efoto, nei kudroj nesireishkiu biggrin.gif kaip surasti jus? jei netingit numeskit man savo profailus, o tai striomnai kazhkaip vienai smile.gif

O nuotrauku jau dejai? Man rodos, radau tave, bet nesu tikra - idetum nuotrauku, tada butu aisku, ar tikrai ten tu mirksiukas.gif (Jei jau idejai ka nors, tai vadinasi, ne tave radau... biggrin.gif)
Atsakyti
Aš dar su klausmu apie adapreti smile.gif) heliosui, kokius turit su patvirtinumu ar be ir koks skirtumas tarp jų
St.Sofi patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 07 vasario 2012 - 13:13
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 13:44)
Sveikos,

Visos mintys sukasi tik apie kaip ka paveiklsuot  biggrin.gif  Deja laiko visai neturiu... Idedu vieną šiandien padaryta foto... žinau gausiu daug velnių, bet juk reikia nuo kažko pradėti, kad bent jau žinotum kuria linkme eit  biggrin.gif O ir jūs turėsit ka veikt  cool.gif  Bandžiau perteikt savo paskutiniųjų dienų užsiėmimus  cool.gif Vaikų nėr kada sužiūrėt, namų ruoša apleista, suknelei lyginti laiko irgi neturiu  biggrin.gif



Visą kritiką drąsiai priimu, kuo daugiau, tuo geriau  4u.gif


nu net labai faina, bučiau gal šiek tiek užvėrusi diafragmą,tada antras planas šiek tiek ryškesnis būtų ,nereikia visiškai ryškaus tiesiog šiek tiek ,bet šiaip šauniai,juodai balta gal ir atspalvį turi ,padaryčiau be jo,arba bent jau šiltesnį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 12:44)
Sveikos,

Visos mintys sukasi tik apie kaip ka paveiklsuot  biggrin.gif  Deja laiko visai neturiu...
Miela wub.gif


QUOTE(Maggie @ 2012 02 07, 12:52)
blink.gif
kokia tu zinove.
Na, jau. Netikiu, kad net ir nekomerciniai nieko nedaro dėl įvertinimo. Žaidimai vyksta, vyko ir vyks. Ką jau kalbėt apie komerciją doh.gif Kai žmonės gyvenimus sugalvoja svetimus ir savo šeimos viešai atsisako, kai išdūrinėja visus naivuolius kaip aš (vis dar), nes tai just business.

Kaip įmanoma žmonėmis tikėt, kai 10 metų pažįstamas pasirodo yra ne tas, kuo save vadino, kai pusė bendravimo pastatyta buvo ant to. Kaip galima į akis meluoti ir pasakoti nesąmones vien dėl to, kad tu galbūt netyčia kam nors išduosi tavo paslaptį ir grius tavo verslas ant fantazijų sukurtas (nes tai produktyviau).
Va čia tai blink, žinok. Manau, supranti kodėl nekalbu apie konkrečius žmones (ši fotopradžiamokslių tema neištrinama ir liks kol nesprogs SM biggrin.gif)
Kaip galima žmonėmis pasitikėti, kai tavo kolegos prieš tave susimoko, nes tu tiesiog rūkydamas gauni brangų klientą, o jie iš pavydo susitelkia ir atima jį iš tavęs, nes tu nebegali ištvert ir išeini iš darbo.
Gal išsiplėčiau, bet pinigai šiais laikais yra ne tik gėris...

Tokių kaip tu pati esi yra nei daugiau nei mažiau, nes tai nesuskaičiuojama. Vieni daro puikius kūrinius ir bendrauja, kiti daro pievas ir bendrauja ir dar n būdų. Visaip būna. Bet ten kur dideli pinigai, ten žaidimai, ten mokami pinigai už komentarus, o rekomendacijas, nekalbant apie apskritai paprastam žiūrovui nežinomas viešųjų ryšių povandenines sroves.
O, kad žmonės jaučiasi skolingi gavę komentarą ir komentuoja ir todėl, kad turėtų "draugų" nėra nei blogiau nei geriau (šiaip jau ir apskritai į draugus reikia investuoti - skirti jiems dėmesį minimum).
Tiesiog apie daugelį dalykų nesusimąstom ir nereik apsimetinėti negudriais ir be ydų, kalbu apie žmogų apskritai, niekam netaikau. Tik sakau ką matau savo akimis, nes taip pat galiu turėti savo nuomonę, paremtą savo stebėjimais. Galima su ja ir nesutikti. Juolab, kad darausi vis aršesnė burbeklė biggrin.gif Gal iš tikrųjų visi gražūs, pūkuoti ir tyri biggrin.gif

Bet šiaip reziumuojant, aš myliu žmones apskritai, su visom jų ydom ir t. t. Pati esu jų pilna. Vadovaujuosi romantizmo esme - pasaulis toks, koks yra tavo viduje.
Ačiū už dėmesį biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 07 vasario 2012 - 13:37
St.Sofi, labai patiko tavo foto thumbup.gif ir virtuves fonas siai foto kaip tinka thumbup.gif super ir mintis ir ispildymas 4u.gif gal sutikciau del to zalsvo atspalvio, be atspalvio butu dar graziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 07, 13:03)

** Kokiu pinigu? As matyt kazka praleidau, nes pinigu kol kas dar nereikejo...  biggrin.gif

Reiškias nemoku ten dėti foto g.gif

He, he, radau kaip dėti foto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 07 vasario 2012 - 13:22
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 07, 13:12)
Aš dar su klausmu apie adapreti smile.gif) heliosui, kokius turit su patvirtinumu ar be ir koks skirtumas tarp jų
St.Sofi patiko


aš be patvirtinimo. nemanau, kad reikia jo su patvirtinimu - išsidirbinėjimas ir saviguoda, kad geriau fokusuosis..smile.gif
bet kas turit su patvirtinimu, pasisakykit, ar jis reikalingas ir vertas didesnės kainos.
objektyvas nuo to patvirtinimo autofokusiniu netaps, tai koks skirtumas? nematau problemų be patvirtinimo fokusuot.
Atsakyti
Labas,

St.Sofi, labai patiko smile.gif

Sakykit, kaip jūs auto fotografuojat? su štatyvais plius pulteliais? ar yra kokių kitų gudrybių?

dar vienas neprotingas klausimas: WB custom kiekvienoj patalpoj perstatinėjat, ar vieną kart susiderinat ir visur pritaikot?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 07, 13:24)
aš be patvirtinimo. nemanau, kad reikia jo su patvirtinimu - išsidirbinėjimas ir saviguoda, kad geriau fokusuosis..smile.gif
bet kas turit su patvirtinimu, pasisakykit, ar jis reikalingas ir vertas didesnės kainos.
objektyvas nuo to patvirtinimo autofokusiniu netaps, tai koks skirtumas? nematau problemų be patvirtinimo fokusuot.

dėkui, taip ir galvojau bet visad smagu kai kas nors patvirtina tai mirksiukas.gif
Atsakyti
kelias dienas nepaskaityk SM, tai zinok nepasivysi, nes mat pliurpia kai kas biggrin.gif

St. Sofi - labai grazus ND ir paskutine foto patiko smile.gif
Dar grazus ND su sausiukais buvo, smagu kad merginos sitaip stengiasi smile.gif
Nepraleidau pro akis zaidimo, tai einu mastyti ka nors smile.gif
Atsakyti
Dėkui už komentarus 4u.gif Perfotografuot šiandien tikrai nepavyks, bet su j/b pabandysiu pažaist kai vaikai sumigs rolleyes.gif



QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 07, 11:28)
Labas,

St.Sofi, labai patiko  smile.gif

Sakykit, kaip jūs auto fotografuojat? su štatyvais plius pulteliais? ar yra kokių kitų gudrybių?


Aš fotografavau su štatyvu ir pulteliu smile.gif
Atsakyti