Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 25 tema

Senoji animacija

siustis

mike pukuotukas
varle karaliene
lydekai paliepus ,man panorejus
простоквашино
meska ir masenka
Atsakyti
Sveikos, ieškau schemutes atvirukui vestuviu proga. peržiūrėjau visas pirmam puslapyje duotas vestuviu temas, bet nieko mazo ir subtilaus neradau. Gal kas turite, dekui
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 29, 17:48)
merginos,norincioms programos,reikia moketi su ja elgtis.

gal norite tokia nuotrauka ,cia uztenka tik paleisti per programa,nieko netaisius.

user posted image
norint tokio rezultato(foto skolinta),reikia ismokti ja naudotis.vien perleist neuzteks,reikia ideti ir darbo,nuimti seselius,nereikalingus kryzelius,su pacia foto ilgai dirbti reikia.
user posted image

man reiktu motociklo foto transformuoti i paveiksleli su kryziukais, o gal kur yra schemos kokiu motociklu??? gal koki panasu rasciau.
Atsakyti
QUOTE(VoRasa @ 2012 03 06, 00:08)
man reiktu motociklo foto transformuoti i paveiksleli su kryziukais, o gal kur yra schemos kokiu motociklu??? gal koki panasu rasciau.

necituojam nuotrauku !

1 psl nuoroda transportui
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kuri turite sia schemute 4u.gif dekoju is anksto 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Juritute schema schema
Atsakyti
Sveikos. Ieskau schemu su kryziais ar tiesiog kad butu kryziai smile.gif dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2012 03 07, 08:13)
Sveikos. Ieskau schemu su kryziais ar tiesiog kad butu kryziai smile.gif dekui smile.gif

ieskojau,kryziai visi velykiniai,jai domina i az ,su programa viespalvi padarysiu.
Atsakyti
Ieskau knygu skirtuku schemuciu, nu niekaip nerandu, ziurejau ankstesniu temu 1 psl, bet nieko, gal galit padeti.
Atsakyti
QUOTE(VoRasa @ 2012 03 07, 14:08)
Ieskau knygu skirtuku schemuciu, nu niekaip nerandu, ziurejau ankstesniu temu 1 psl, bet nieko, gal galit padeti.

dar yra sena tema yra nuoroda siame psl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 kovo 2012 - 12:26
Sveikutės visos,
su moters diena pirmiausia 4u.gif
ir turiu prašymėlį - gal turite ką nors iš drakono ar dinozaurų serijos? geriausia būtų, kad piktas būtų..gavau tokiį prašymėlį išsiuvinėt arba drakoną arba dinozaurą tik kad pasirinkimas nedidelis ir visi mano rasti tokie pakankamai laimingi ..
Atsakyti
QUOTE(karalaitew @ 2012 03 08, 16:44)
Sveikutės visos,
su moters diena pirmiausia  4u.gif
ir turiu prašymėlį - gal turite ką nors iš drakono ar dinozaurų serijos? geriausia būtų, kad piktas būtų..gavau tokiį prašymėlį išsiuvinėt arba drakoną arba dinozaurą tik kad pasirinkimas nedidelis ir visi mano rasti tokie pakankamai laimingi ..

drakonai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 08 kovo 2012 - 16:01