Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 25 tema

QUOTE(VaiVi @ 2012 04 23, 13:06)
Jau buvo įkelta, vos keli puslapiai atgal. 8 šios temos puslapis. Nepatingėkite temą perversti ax.gif


Mačiau prieš parašydama, man kažkodėl neleido parsisiųsti schemos.
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 04 23, 20:48)
Mačiau prieš parašydama, man kažkodėl neleido parsisiųsti schemos.

jai matet kad esu idejusi ,ir jums kazkas neina,galite man i az parasyti.patikrinau nuoroda veikianti,spausti reikia maža sparta
Atsakyti
Gal nesikartosiu, per paiešką nieko neradau...
Ieškau mandalų schemų, gerai būtų kokia osinkos nuorodą ar pan., kad galima būtų pasirinkti. Labai domina Jim Wurth schemos, bet tiks ir šiaip paprastos mandalos. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 04 24, 11:00)
Gal nesikartosiu, per paiešką nieko neradau...
Ieškau mandalų schemų, gerai būtų kokia osinkos nuorodą ar pan., kad galima būtų pasirinkti. Labai domina Jim Wurth schemos, bet tiks ir šiaip paprastos mandalos. Iš anksto dėkoju 4u.gif

nebent kokias tikslias mandalas,as parasysciau i osinka.
Atsakyti
Sveiki, gal uzmatet kur paprastute dobilo lapeliu kompozicija? tinka ir vienspalve..
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 04 25, 15:35)
Sveiki, gal uzmatet kur paprastute dobilo lapeliu kompozicija? tinka ir vienspalve..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
neabai turiu laiko ieskoti, labai reiktu vastazoliu schemuciu, metu, raudonelio, ciobrelio, liepziedziu, gal kas padetu greiciau rasti, aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(VoRasa @ 2012 04 25, 17:42)
neabai turiu laiko ieskoti, labai reiktu vastazoliu schemuciu, metu, raudonelio, ciobrelio, liepziedziu, gal kas padetu greiciau rasti, aciu is anksto

vaistazoles ir prieskoniai
Atsakyti
Labas vakaras,
kreipiuosi su pagalbos prasymu..
Siuvinejau Tobin Baby serijos metrikiuka, kuri sudaro 4 meskuciai.. wink.gif Dabar reikia antro, panasaus.. wink.gif gal turit kas nors tos serijos metrikiuku schemu? buciau labai dekinga wink.gif... Labai svarbu, kad metrikiuko dydis butu vienodas... o jis pas mane gavosi pakankamai didelis, krastai jau ireminti apie metra..... dekoju labai labai wink.gif
Atsakyti
Sveikutes ieskau sitos schemos user posted image
Atsakyti
QUOTE(Guodde @ 2012 04 26, 13:14)
Sveikutes ieskau sitos schemos

rasykite dalyvei dzeine,jos schema.
Atsakyti
QUOTE(Guodde @ 2012 04 26, 13:14)
Sveikutes ieskau sitos schemos [img]...


Sio drbelio schemos nera. As pati dabar siuvineju tiesiai is foto smile.gif o gal kazkas yra padares scemute? smile.gif


 ! 
Nuotraukos necituojamos !

moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 balandžio 2012 - 13:38