Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (IV)

Sveikos,

Gal galetumete paparti kokiu raštu man megzti megztuka. Esme, kad noriu jog butų kaip stulpeliai (viena gera viena bloga) bet pagrindinis reikalavimas, kad tie "stulpeliai" nesitampytu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2012 06 03, 16:17)
Sveikos,

Gal galetumete paparti kokiu raštu man megzti megztuka. Esme, kad noriu jog butų kaip stulpeliai (viena gera viena bloga) bet pagrindinis reikalavimas, kad tie "stulpeliai" nesitampytu....  g.gif

bandyk 'mock rib':
user posted image
arba ishtempk nukeltas akis 'slip stich':
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 06 03, 18:47)
bandyk 'mock rib':


Aciu labai, sitas rastelis labai patiko, meginukas graziai gavosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot sio megztinio schema
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2012 06 03, 20:48)
gal kas zinot sio megztinio schema
user posted image

Megztukas nertas juostomis, dviem raštais: juosta stulpelių su užmetimu, juosta \\.//
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2012 06 03, 19:52)
Megztukas nertas juostomis, dviem raštais: juosta stulpelių su užmetimu, juosta  \\.//

drinks_cheers.gif arba etsyj yra jo aprashymas uzh 4$...
Atsakyti
kazkur buvau uzmacius tokiu rastu ar panasia bliuskute ar megztini ,tik neatsimenu kur doh.gif gal galit padet 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2012 06 05, 15:43)
kazkur buvau uzmacius tokiu rastu ar panasia bliuskute ar megztini ,tik neatsimenu kur  doh.gif gal galit padet  4u.gif [img]



http://club.osinka.r...-81140?&start=0
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2012 06 05, 17:45)

bet kiek as suprantu daugiau tos gelytes su mezgimo masina, nors galiu klysti g.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2012 06 05, 15:45)


aciu ,as sita irgi radau,bet kazkur su panasiu rastu bliuskute buvau radus,bet neberandu doh.gif
Atsakyti
Mergytės, gal galite padėti - neturiu dar kol kas lobyno sukaupusi, tad gal kuri turit šios suknelės apačios nėrimo schemą?

Ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
4u.gif
Nelabai matosi g.gif Gal tai geriau?
user posted image
Galite drąsiai didinti, gera kokybė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 05 birželio 2012 - 21:00