Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (IV)

QUOTE(eliukė @ 2012 05 02, 22:34)
merginos o gal galit man paaiškint ar galima pas sasve išsisaugot nuorodas t  rusišku puslapių. ten tokie lobynai
atsiprašau už off topic, bet kalta Luety  biggrin.gif tiek naudingų dalykų atradau

aš visas mane sudominačias temas (nuorodas) įsirašau į adresyną thumbup.gif
Einu kur viršuje į interneto adresynas (mozilla) --->Įrašyti į adresyną---> ties Pavadinimas pasirašau, kokia tema nuoroda thumbup.gif prieš tai susikūriau savo aplanką (folderį), kur kaupiasi įvairios nuorodos thumbup.gif belieka tik atsidarius adresyną išsirinkti nuorodą ir ji kitam lape atsidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 05 02, 19:49)
aš visas mane sudominačias temas (nuorodas) įsirašau į adresyną  thumbup.gif
Einu kur viršuje į interneto adresynas (mozilla) --->Įrašyti į adresyną---> ties Pavadinimas pasirašau, kokia tema nuoroda  thumbup.gif prieš tai susikūriau savo aplanką (folderį), kur kaupiasi įvairios nuorodos  thumbup.gif belieka tik atsidarius adresyną išsirinkti nuorodą ir ji kitam lape atsidaro  mirksiukas.gif


As visus reikalingus linkus issisaugoju bookmarkuose,desiniam kampe virsuje,arba i favoritus.Kai reikia atsiverciu.O ieskau,nukopinu jusu imesta nuotrauka,atsidarau google narsykles Imidzus,ten ipeistinu ir randu daug linku.Atsiversdama juos,surandu ko man reikia.Sorry,kad ne lietuviskai,gyvenu Uk,kazkaip pripratau prie zargono. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 02 gegužės 2012 - 22:08
Mes turbūt apie tą patį, tik iš savo varpinės lotuliukas.gif pas mane Mozilla LT kalba, tai ir parašiau, kur sumetu tas nuorodas thumbup.gif
Atsakyti
nuoširdus ačiū. nes jau pabudo ant lapo užsirašinėt kur kas randasi
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 05 03, 05:47)
Mes turbūt apie tą patį, tik iš savo varpinės  lotuliukas.gif pas mane Mozilla LT kalba, tai ir parašiau, kur sumetu tas nuorodas  thumbup.gif


Labai graziai lietuviskai isdestet ir ausim maloniau,o as... schmoll.gif schmoll.gif


QUOTE(eliukė @ 2012 05 03, 06:53)
nuoširdus ačiū. nes jau pabudo ant lapo užsirašinėt kur kas randasi

Prasom,jei ka, dar padesim. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite padėti... Labai ieškau osinkoje temos, kur butu schemos nertu, megztu lėlėms rūbų, bet kad būtų schemos, aprasymai anglų, lietuvių kalba... su rusų labai jau sunku...
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2012 05 07, 08:46)
Sveikos, gal galite padėti... Labai ieškau osinkoje temos, kur butu schemos nertu, megztu lėlėms rūbų, bet kad būtų schemos, aprasymai anglų, lietuvių kalba... su rusų labai jau sunku...


o ne osinkoje tiktu?

http://www.knittingp...lls_clothes.php
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 05 07, 08:59)


tiktu, aciu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos , gal turite siu sortuku schema 4u.gif
user posted image
Atsakyti
http://club.osinka.ru/topic-94576 Sunflowers
Atsakyti
Labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
po ilgų nesėkmingų piešybos valandų (nes mezgant nusigrybauja raštas į lankas), atvelku čia:
user posted image
Gal kas užmatėt kur šio šalio shemą? g.gif
Atsakyti