Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (IV)

domelala, marmeladas, ačiū 4u.gif , jau išsiaiškinau ir megztukas į pabaigą biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri turit tokiu meskuciu megztukui schemuciu mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Gal galite paaiškinti kuo skiriasi šioje nuorodoe esančių pirmo ir trečio raštelio nerimas?
nerinio rastas
Kaip tą vašelį iš kairės į dešinę nerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2012 04 17, 12:40)
man reikia issamios schemos ir LT klb. smile.gif gal kas turi?

g.gif ,man lb reik
Atsakyti
QUOTE(lincux @ 2012 04 22, 09:19)
Ačiū, notworthy.gif  reiks šiandien būtinai pamėginti smile.gif

Į sveikatą 4u.gif

jusda,čia man rodos nutraukiant siūlą visą laiką neriama tik iš gerosios pusės,va kaip čiauser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 22 balandžio 2012 - 20:07
QUOTE(netikėtai @ 2012 04 22, 20:53)
jusda,čia man rodos nutraukiant siūlą visą laiką neriama tik iš gerosios pusės,va kaip čia

Ne, šis variantas minėtame puslapyje aprašytas ketvirtu numeriu.
Atsakyti
Bet čia toks pats kaip ketvirtas,tik ketvirtam kabina abu siūlus,o trečiam tik viršutinį.Ar aš klystu? Man rodos,kad ne ax.gif Nes, pasižiūrėkit, apatinė eilė irgi iš gerosios pusės.
Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2012 04 22, 19:26)
g.gif ,man lb reik

nu tai teks neshti i vertimu biura...arba labai geros mezganchios drauges prashyt smile.gif

o shiaip tai gal be reikalo baidasi, juk buvai mokyta mazhiausiai dar 2 kalbom be lietuviu kalbet mokykloj,- pasirink kuria geriau moki ir pirmyn. Tik pirmas aprashymas buna sunkus, bet turint pashonej google ir verteja- susitvarkytum net ir visai su nezinoma kalba mirksiukas.gif Klausk cia, ko konkreciai nesuprasi,- padesim 4u.gif
Atsakyti
Kur rasti tokia schemute, labai jau patiko si kepuryte, tu lapu schemos reiketu smile.gif

http://i056.radikal....741f57fbf77.jpg
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri nors zinote, kaip megzti tokia apykakle? http://public.fotki..../118.html#media
Autores kelis kartus klausiau, bet tyli, matyt, sunku zmogui pasidalinti...
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 04 22, 19:28)
Gal galite paaiškinti kuo skiriasi šioje nuorodoe esančių pirmo ir trečio raštelio nerimas?
nerinio rastas
Kaip tą vašelį iš kairės į dešinę nerti  ax.gif

Manau vaselis kisamas is kitos nerinio puses g.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas matet sio megztuko schemute? blush2.gif ar bent gali papasakoti kaip jis mezgasi? nes kiek matau tai nugaros dalis ties rankovem atskirai numegzta o apacia tai megzta sonu, bet va kaip su tuo platinimu g.gif
user posted image
Atsakyti