Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (IV)

QUOTE(Ritandra @ 2012 03 29, 15:26)
tas baltas man atrodo tai tik baltas ir ziuretusi, o del tos zydros tai vyro matyt ir neaprengciau zydra spalva  lotuliukas.gif  man koks sodrus rudas  thumbup.gif 

o del vilnos tai kad ta vilna i vilna nepanasi, minkstute svelnute net kudikeliams tinka. nes kaip suprantu kita tai sunkins ta megstuka, sakau kuri gal mezge tai is patirties patars vizualiai nes del tikimo odai tai visai nepergyvenu.



man tas butent ir negrazhu,- 'balta' naturali vilnos spalva- grazhu, bet kudikishkai nubalina merino vyrui? g.gif atrodys kaip vatos tamponas nabagas.... unsure.gif
na, bet chia turbut skonio reikalas...ash net vyresniam nei metukai berniukui ryshkiai balto megztinio nemegzchiau schmoll.gif

vilnos ir medvilnes mishiniai dar grazhu ir galetu tikti....ish bedos, pusvilne dar... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 03 29, 15:36)
man tas butent ir negrazhu,-  'balta' naturali vilnos spalva- grazhu, bet kudikishkai nubalina merino vyrui? g.gif  atrodys kaip vatos tamponas nabagas.... unsure.gif
na, bet chia turbut skonio reikalas...ash net vyresniam nei metukai berniukui ryshkiai balto megztinio nemegzchiau schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 03 29, 17:36)
  atrodys kaip vatos tamponas nabagas.... unsure.gif




lotuliukas.gif gal teisingai sakai.

aciu uz nuomones visom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2012 03 29, 15:02)
Mezgamos virbalais servetėlės schemoje yra toks ženkliukas
user posted image
gal kuri mezgė, žino ką jis reiškia?


būkit geros,pagelbėkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2012 03 29, 14:02)
Mezgamos virbalais servetėlės schemoje yra toks ženkliukas
user posted image
gal kuri mezgė, žino ką jis reiškia?



QUOTE(mayja @ 2012 03 29, 20:20)
būkit geros,pagelbėkit ax.gif

Siaip tai turetu buti dvi akys sukeistos vietomis ir ismegztos gerosiomis.Bet pasitikslinimui turetumet pasiziureti kaip jos bus mezgamos sekancioj eilej .
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2012 03 29, 21:33)
Siaip tai turetu buti dvi akys sukeistos vietomis ir ismegztos gerosiomis.Bet pasitikslinimui turetumet pasiziureti kaip jos bus mezgamos sekancioj eilej .


Man atrodė, kad čia kažkaip sužaista su užmetimais,bandžiau atsekti pagal raštą,tai toj eilutėj atsiranda skylutės.Bet neaišku ar čia kokie dvigubi ar kaip. Paprastai kvadratėlyje vienas juodas taškiukas užmetimas.

Štai tokia schema

sekanti eilė gerosios akys.
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 03 29, 17:12)
dar kartą kreipiuosi į profes blush2.gif pabandžiau nusimegzti pvz pagal schemą, tačiau gavosi visiška nesąmonė, net iš tolo nepanašu į paveikslėlį. Jei kuri mezgėt tokį raštuką ar žinot japoniškų ženklų iššifravimą, pataisykit , jei kur klaidą padariau. Mezgiau taip:
1."-" išvirkščioji
2."I" geroji
3."/'" geroji kabinant iš kairės
4.'o' užmetimas
5."trikampis" dvi a. sumezgamos kartu į kairę6."kilputė" persukta akis
Prašau, padėkit verysad.gif , labai noriu šito raštuko blush2.gif

man rodos trikampis yra 3 akys sumegztos i viena
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2012 03 30, 08:31)
man rodos trikampis yra 3 akys sumegztos i viena

pasižiūrėk megztuko nuotrauką-aš iš pradžių irgi bandžiau daryti 3 sumegztas, kai bandymuką dariau, bet visai ne į temą, tada pamačiau, kad trikampio viršuje dar pasviręs pagaliukas pridėtas, pabandžiau daryti dvi kartu į kairę, tada pasimatė kažkas panašaus, tačiau išmezgus visą schemą, nesigavo toks raštukas, koks matosi megztuko paveikslėlyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 03 30, 11:36)
pasižiūrėk megztuko nuotrauką-aš iš pradžių irgi bandžiau daryti 3 sumegztas, kai bandymuką dariau, bet visai ne į temą, tada pamačiau, kad trikampio viršuje dar pasviręs pagaliukas pridėtas, pabandžiau daryti  dvi kartu į kairę, tada pasimatė kažkas panašaus, tačiau išmezgus visą schemą, nesigavo toks raštukas, koks matosi megztuko paveikslėlyje verysad.gif


kartojimas kaip sakoma yra mokslu motina - manau teks bandyti ir bandyti biggrin.gif Kol gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2012 03 30, 09:45)
kartojimas kaip sakoma yra mokslu motina - manau teks bandyti ir bandyti biggrin.gif Kol gausis smile.gif

blogiausia tai, kad lietuviškų, rusiškų, angliškų, vokiškų ir japoniškų raštų ženklai labai skirtingi-tik išmoksti vieną, žiūrėk, kitoj schemoj ta pati akis jau kitaip paženklinta, blink.gif man jau toj galva sprogs, keikių tą dieną, kai parodžiau dukrai šitą megztuką, nes kitam rašteliui ji nepasirašo-arba šitas arba visai nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 03 29, 14:12)
dar kartą kreipiuosi į profes blush2.gif pabandžiau nusimegzti pvz pagal schemą, tačiau gavosi visiška nesąmonė, net iš tolo nepanašu į paveikslėlį. Jei kuri mezgėt tokį raštuką ar žinot japoniškų ženklų iššifravimą, pataisykit , jei kur klaidą padariau. Mezgiau taip:
1."-" išvirkščioji
2."I" geroji
3."/'" geroji kabinant iš kairės
4.'o' užmetimas
5."trikampis" dvi a. sumezgamos kartu į kairę
6."kilputė" persukta akis
Prašau, padėkit verysad.gif , labai noriu šito raštuko blush2.gif

supermamose radau toki aprasyma:
šitą megztuką nusimezgiau pagal šitą megzdama:
user posted image
Kai rašto į kitą pusę reikėjo, tiesiog "atbulai" pagal šitą schemą mezgiau. Gavosi toks pats kaip tas rožinis 4u.gif

trikampis - dvi sumegztos akys kairėn
ženkliukas su kilpele viršuj - gera akis, išmezgama persuktai iš praėjusios eilės
rutuliukas - užmetimas
I - geros akys
_ blogos akys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domelala: 30 kovo 2012 - 10:00
QUOTE(domelala @ 2012 03 30, 09:55)
supermamose radau toki aprasyma:
šitą megztuką nusimezgiau pagal šitą megzdama:
user posted image
Kai rašto į kitą pusę reikėjo, tiesiog "atbulai" pagal šitą schemą mezgiau. Gavosi toks pats kaip tas rožinis 4u.gif


bandžiau pagal šitą schemą, labai panašu, bet ne taip.Pažiūrėk paveiksliuką-ten aiškiai matosi, kad yra išvirkščių akių ( baltai ir raudonai pabraukiau).Bet dar kas-3-je eilėje 3 kartus sumezgamos akis, bet nėra jokių užmetimų, tai išmezgus tą eilę labai stipriai sumažėja akių, arba tą kilputė su brukšniu apačioje kažką reiškia panašaus į užmetimą, nes jai darau persuktą akį ( lietuviškas aprašymas tai apibūdina kilputę), tada labai trūksta akių sekančioje eilėje.... verysad.gif pasiutimas blink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 30 kovo 2012 - 10:17