Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (IV)

QUOTE(linaule @ 2012 02 29, 16:56)
gal turit kas aprasyma ar schema?

Būten šiuo raštu megztą pončą šiandien įdėjo į mezgimo mašinomis temą mirksiukas.gif Kaip suprantu čia megzta mašina su 2 adatinem g.gif O rankom kaip tai padaryti nežinau blush2.gif
Atsakyti
gal skirtingo storio virbalais g.gif
Atsakyti
QUOTE(budre @ 2012 02 29, 15:01)
Gal kas padės su rankovėmis, kaip gražiai padaryti?
http://www.facebook....1...e=3
Ačiū iš anksto

Patarkit mezgejelės kaip kuriai atrodo kaip čia padaryta???
Atsakyti
QUOTE(budre @ 2012 02 29, 17:30)
Patarkit mezgejelės kaip kuriai atrodo kaip čia padaryta???

tai turbut surinkti akis ir megzti rankoves g.gif tos pynes iskilios, pasleps. o kokia cia schema? mezgama skersai?
Atsakyti
QUOTE(Sirena7 @ 2012 02 29, 18:41)
tai turbut surinkti akis ir megzti rankoves g.gif tos pynes iskilios, pasleps.  o kokia cia schema? mezgama skersai?

Mama man mezga taip mezgem skersai, bet kai pabandėm surinkti akis tai labai negraziai atrodo, sakom gal kaip rankovės-pirštinės atskirai mezgasi g.gif
Ir dar vienas klausimas iš kur gauti tokių siūlų?Kilimas
Atsakyti
QUOTE(budre @ 2012 02 29, 21:08)

Ir dar vienas klausimas iš kur gauti tokių siūlų?Kilimas


1. daryti ish trikotazhiniu marskineliu/ paklodzhiu (nete pilna instrukciju)
2. pirkti ebay/ish internetiniu parduotuviu (olandu firmos Hoooked siulai 'Zpagetti', britu Hooplayarn siulai 'Hoopla')
3. Nerti tokius daiktus ish medvilnines/kanapines/popierines virves pirktos 'senukuose' ar pan.
4. sudeti kelias medvilninio siulo gijas.
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 01 kovo 2012 - 19:33
QUOTE(uups @ 2012 03 01, 00:45)
1. daryti ish trikotazhiniu marskineliu/ paklodzhiu (nete pilna instrukciju)
2. pirkti ebay/ish internetiniu parduotuviu  (olandu firmos Hoooked  siulai 'Zpagetti', britu Hooplayarn siulai 'Hoopla')
3. Nerti tokius daiktus ish medvilnines/kanapines/popierines virves pirktos 'senukuose' ar pan.
4. sudeti kelias medvilninio siulo gijas.

Ačiū, gal kas padės dar su megztinio rankovėmis??
Atsakyti
http://www.facebook....1...e=3

Ei mergaitės padėkit su šito megztinio rankovėmis verysad.gif SOS
Atsakyti
user posted image

kur rasti paaiškinimą, kaip numegzti tokį kaklą, tik be sagos? blush2.gif ar panašų. aš įsivaizduoju, kad reikia daryti V iškirptę ir surinkti akis, ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(budre @ 2012 03 03, 15:05)
http://www.facebook....1...e=3

Ei mergaitės padėkit su šito megztinio rankovėmis  verysad.gif SOS

Panašus mezgamas Osinkoje, ten ir schemos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(žemuogienė @ 2012 03 03, 19:52)


kur rasti paaiškinimą, kaip numegzti tokį kaklą, tik be sagos?  blush2.gif  ar panašų. aš įsivaizduoju, kad reikia daryti V iškirptę ir surinkti akis, ar klystu?

Ne visai V.
Iš pradžių reikia nuleisti kažkiek vidurinių akių, maždaug 10 - 12 cm.
Paskui kiekvieną priekio pusę pabaigti atskirai, šiek tiek nuleidžiant iš vidinio šono (kaip mezgant V iškirptę).
Paskui surinkti akis ant virbalų su valu, bet tų vidurinių akių neliesti. Megzti tiek cm į viršų, kiek pločio tas nuleistas viduriukas.
Štai čia analogiškas modelis, yra aprašymas, kaip megzti tokio tipo apykakles 4u.gif
Atsakyti
[quote=MezguVisiems,2012 03 04, 08:32]
Panašus mezgamas Osinkoje, ten ir schemos 4u.gif
Papildyta:

Ačiū, bet ten akivaizdžiai tos rankovės aukščiau ir matosi kad jos primegztos, o va mano šitame nurodytame modelyje man visai neaišku. Buvome primezgę tas rankoves tragiškai atrodė, išardėm ir dabar nebežinau kaip čia jį užbaigti g.gif
Atsakyti