Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Šv. Valentino dienai

QUOTE(Monteverte @ 2015 01 22, 15:35)

rekomenduociau druskininkus aplankyti, man ''Margy'' nelabai patiko wink.gif
Atsakyti
vat ir galvoju, rinktis Druskininkus su procedūrom kūnui, ar Trakuose Margio Krantą su "procedūrom" dūšiai? smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

pasiskaitau ir aš šią temelę. kai jau nuo pažinties praėję beveik 10 metų, tai idėjų pritūksta blush2.gif o dar kai mažas vaikas namuose, o dar mažesnis pilvuky, tai ir galimybes apriboja...
skaičiau vienoj temelėj, kad dovanos vaikinui "Meilės vitaminų", t.y. gražų stiklinį užsukamą indą pilną įvairių saldainiukų, guminukų ir pan smile.gif nors maniškis ne smaližius, bet galvoju ir aš apie tokį variantą ax.gif tik dar reik paieškot, kur gaut lipduką gražų su užrašu tokiu ax.gif
Atsakyti
Maniskio gimtadienis buna vasario 10d. Tai dazniausiai privercia mane dovanoti kazka abiem progom vienu metu (nes daznai gimtadienis buna svenciamas ta pati savaitgali). Siais metais dovanosiu gimtadienio proga kelione i Lenkija, i kalnus, ir kadangi jo seneliai netoli ten gyvena, tai ir juos aplankysim. Tai manau kalnuose atsvesim ir Valnetino diena, nors ne butent ta diena bus. Ir gal jau ta diena eisim pasiziuret 50 pilkos atspalviu kine blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš nupirkau bilietus į "50 pilkų atspalvių" ir galvoju, gal girdėjote kokią gerą programėlę Vlniuje vakare, gal kas vyksta ta proga gero wub.gif
Atsakyti
Fotofilmas is jums brangiu atsiminimu - nuotrauku- + muzika.. patikekite kiek emociju. Puiki dovana...
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2015 01 26, 16:34)
Fotofilmas is jums brangiu atsiminimu - nuotrauku- + muzika.. patikekite kiek emociju. Puiki dovana...

Su kokia programa darėte ax.gif
Atsakyti
Mes šiaip niekada per daug neplanuojame Valentino dienai, bet širdučių formos blynai pusryčiams jau tapo tradicija smile.gif tiesiog ilgai ir saldžiai pusryčiaujame lovoje su kava.Taip pradėta diena būna ypatingai romantiška. Manau šiais metais nieko nekeisiu ir pasikliausiu blynukais smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gal šiemet naujų idejų bus?
Atsakyti
QUOTE(ramunce2 @ 2015 02 13, 20:15)
Mes šiaip niekada per daug neplanuojame Valentino dienai, bet širdučių formos blynai pusryčiams jau tapo tradicija smile.gif tiesiog ilgai ir saldžiai pusryčiaujame lovoje su kava.Taip pradėta diena būna ypatingai romantiška. Manau šiais metais nieko nekeisiu ir pasikliausiu blynukais smile.gif


grazi jusu tradicija thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kam patinka egzotiskesnes pramogos galima rinktis zuveliu spa proceduras labai smagi atrakcija, esame isbande ir masazus dviems ajurvedinian salone, saldainiu ar sirdeliu jau senai nebedovanojame smile.gif geriau kanors neiprasto nekasdienisko nuveikti kartu
Atsakyti
mastau padaryti Valentino dienos pratęsimą ir atšvesti Kovo 8 ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti