Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Šv. Valentino dienai

Mes i Palanga vaziuosim tik kaip tik Valentino diena iseina man darbas ir diena po jo doh.gif tai 16d gal nuvaziuosim kur pavakrieniauti, arba tiesiog 14d. po darbu kur nors ramiai smile.gif O siaip ziema vaziuosim i Palanga tikrai. Labai neblogas pasiulymas ,gal ka sudomins 4u.gif
http://www.laisvalai...a/dovanos-porai
Atsakyti
QUOTE(DovileŠ @ 2014 01 21, 11:46)
tai vat nežinau, mes planavome į Palngą pagal kuponus grupinis.lt beta.lt, bet kažkaip kai dabar tokie šalčiai, tai pajūris lieka su klaustuku... o ką dar nuveikus? galvoju gal geriau kažką aplankyti nuveikti įdomesnio... wub.gif

Palangoj kur kas mieliau ir romantiškiau vaikščioti žiemą, nei vasarą, kada nėra žmonių, ramybė, tik jūra dar gražiau atrodo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2013 01 28, 23:53)
Neturiu ideju siemet Valentino dienai...nesinori nieko brangaus, bet visi pasivaiksciojimai, maudynes dviese ir t.t. kiekviena diena vos ne pas mus buna...ka galimetu nebrangiai, romantisko ir originalaus pasidaryt?  unsure.gif

Grazi ideja - foto filmas su megstama muzika,jusu bendri prisiminimai,isimintinos akimirkos nuotraukose..Labai grazu..ir efektas garantuotas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2014 01 23, 11:56)
Grazi ideja - foto filmas su megstama muzika,jusu bendri prisiminimai,isimintinos akimirkos nuotraukose..Labai grazu..ir efektas garantuotas thumbup.gif

sakot? kažin, ar kiekvienas vyras suprastų tokią dovaną. Mano ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 23, 13:27)
sakot? kažin, ar kiekvienas vyras suprastų tokią dovaną. Mano ne  schmoll.gif

Aš taip irgi galvojau biggrin.gif Tik prisidėjau prie filmo rodymo aplinkos... Laukiau su garuojančia vakariene, žvakių šviesoje, jam pravėrus namų duris pasigirdo muzika ir paleidau filmą su mums abiems brangia daina (labai daug prisiminimų). Mano vyras tikrai ne sentimentalus, nesupranta idėjinių dovanų ir pan., geriau praktiškos, bet sakė šita - nereali mirksiukas.gif Aš manau daug reiškia ne tik pati dovana, bet ir jos pateikimas, aplinka ir pan.

P.S. sekančia dieną jis man pasipiršo (be abejo tai buvo iš anksto planuotas siurprizas man, bet matyt visos emocijos susidėjo į vieną - jis ruošėsi svarbiam žingsniui, tad ir tokia dovana buvo labai laiku...) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 23, 13:27)
sakot? kažin, ar kiekvienas vyras suprastų tokią dovaną. Mano ne  schmoll.gif

Mano vyras visiskai ne romantikas,bet tarkim gimtadienio proga sukuriau filmuka,na sedejo" apsales",po visko tik ir kartojo nu super..ir dabar kartas nuo karto vis pasiziuri.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bakcha @ 2013 02 11, 20:34)
MB naktį išvažiuoja į komandiruotę, tad pasveikinau jau šiandien 4u.gif
http://www.part.lt/i...28545f77494.JPg

kaip miela...
Atsakyti
as irgi esu dariusi fimuką, tik su labiau sexy nuotraukom . privargau pamenu tada su ta "fotosesija"... kai pati save fotkini, taigi nustatai fotika autorežimui ir bėgi į "pozą" tarp visokių pagalvių ir plunksnų... nu žodžiu prisibėgiojau tada, turbūt dar ir porą lyšnų kilų numečiau lotuliukas.gif . Bet pasisekimas buvo garantuotas biggrin.gif dar ir šiandien pasižiūri prisiminęs tą filmuką, nors jau keturi metai praėjo.... blush2.gif
turbūt šiemet reiks naują "pagaminti" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaizduote @ 2014 01 27, 17:41)
as irgi esu dariusi fimuką, tik su labiau sexy nuotraukom . privargau pamenu tada su ta "fotosesija"... kai pati save fotkini, taigi nustatai fotika autorežimui ir bėgi į "pozą" tarp visokių pagalvių ir plunksnų... nu žodžiu prisibėgiojau tada, turbūt dar ir porą lyšnų kilų numečiau  lotuliukas.gif . Bet pasisekimas buvo garantuotas  biggrin.gif dar ir šiandien pasižiūri prisiminęs tą filmuką, nors jau keturi metai praėjo.... blush2.gif
turbūt šiemet reiks naują "pagaminti"  bigsmile.gif

biggrin.gif nu saunuole biggrin.gif
Atsakyti
Aš žinau tik vieną dalyką, neeiti į dideles masinio susibūrimo vietas, nes nebus kuo kvėpuot ir kaip praeit doh.gif Arba parinkti tokį dalyką, kur būtų intymesnė atmosfera ir ne tiek daug eilėje laukiančių "valentinų", arba likti namie su visais prizais siurprizais
Atsakyti
Labuka merginos,gal kuri uzmatet kur galima uzsisakyt siuvinetus vyr .apatinius,aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos gal turite graziu zodziu i atvirute parasyt,atvirute mazyte todel litaniju negaliu prirasyt,o visi grazus ka radau labai ilgi zodziai ar eilerasciai.aciukas
Atsakyti