Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Šv. Valentino dienai

Aš puošiuosi namus wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
kažkas siūlė kiaušinį su viena dešrele iškept...aš tai kepčiau du kiaušinius...dešrelė per vidurį... biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2012 02 07, 15:28)
kažkas siūlė kiaušinį su viena dešrele iškept...aš tai kepčiau du kiaušinius...dešrelė per vidurį... biggrin.gif  rolleyes.gif



jeigu ta kiausini tau vyras iskeptu tada, viskas ok, o kam vyrui tie kiausiniai ir desrele? g.gif Juk savo turi biggrin.gif
na nebent jis vyrus myli, tada viskas ok biggrin.gif

man isvis nesuprantama, kokiu tikslu moterys savo vyrams "pimpalus" dovanoja ??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2012 02 07, 20:59)
man isvis nesuprantama, kokiu tikslu moterys savo vyrams "pimpalus" dovanoja ???  biggrin.gif


na, ne į temą, bet norėjau atsakyt smile.gif Tarptautinės vyrų dienos proga įteikiau kinderį su tokia mintim : mašina turi atsarginį ratą, tai tau maždaug čia bus atsarginis kiaušinis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kadangi maniškis juokus supranta, tai buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2012 02 03, 23:33)
vestuvininkas.lt yra kamasutra saldainiai tik siuntimas brangus, aš pati tai pirkau iš kažkurio tai dienos akcijų tinklalapio Rūtos šokoladas. Norėčiau dar kelių dėž., bet Kaune nėra Rutos firminių parduotuvių  doh.gif


o megoj yra firminis kioskelis

Atsakyti
ka manot?

http://www.e-senukai...romoid=oxnewest
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 08, 16:24)

daiktas, kuris tik užimą vietą namie ir dulkes renka
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2012 02 07, 16:28)
kažkas siūlė kiaušinį su viena dešrele iškept...aš tai kepčiau du kiaušinius...dešrelė per vidurį... biggrin.gif  rolleyes.gif

Galima virt 2 kiausinius ir desrele bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 08, 17:24)

Jeigu sau brangiausiajai - tikrai taip. Jeigu vyrui/draugui - tikrai ne. Nes dovanotumėte dovaną labiau sau arba šeimai. Bet tokiu atveju tada geriau skirti šiuos pinigėlius bendrai pramogai. O vat ši praktiška dovana tiktų mano mamai, bet jau kitą nupirkau... :-)
Papildyta:
QUOTE(,,Selina'',2012 02 05, 23:27)
ka skanaus gaminsite 4u.gif
as galvojau gal tiktu vieno kasnio sumustinai.... kaip manote blush2.gif

Šiemet Valentiną praleisime ne namie. Bet jeigu būtume, pirkčiau sušių tortą (bet čia reikia būti tokiems pakvaišiusiems sušių mėgėjams kaip mes. Dabar kaip tik akcija grupinis.lt Prieš mėnesį pirkau šį kuponą. Tikrai nėra geriausi, bet norma :-) Tik patarčiau imti išsinešimui, nes vietoj aplinka neįkvepianti, o dar sušistai tatuiruoti iki ausų... Ir dar - užsakykite prieš geras 3 dienas :-)
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 08, 18:24)


Kazkas rase, kad tik renka dulkes toks daiktas, bet manau cia jau nuo pomegiu priklauso smile.gif mes fondiu naudojom tikrai nei viena ir ne du kartus, ir dviese, ir kai sveciai apsilanko. Jei vyras smalizius - tada tokia dovana tikrai tinka.
Atsakyti
Sveikutes maciau kazkuri rase, kad reikia sokoladiniu saldainiu kamasutra tai kaune yra akropolyje saldus majai smile.gif maiselis ju kainuoja apie 25lt jei neklystu, as kazkaip sia diena isivaizduoju pilna romantikos ir staigmenu brangiu dovanu nedovanosiu tikrai, nes nera ji tokia kaip vestuviu metines, man si diena turi buti meiles pilna wub.gif o dovana darysiu pati biggrin.gif gal kuriai patiks ideja biggrin.gif padarysiu 12dovanu cekiu kuriuose parasyisiu ka gali su tuo cekiu gaut, pvz ant vieno parasysiu masazas, ant kito skani vakariene, dar ant kito geras seksas ir t.t. jau cia ka jus norit galima rasyt, ir aisku butinai viena sau pasirasysiu isleisti zmona pavakarot su draugem biggrin.gif biggrin.gif idmonu tik per kiek laiko tie cekuciai bus panaudoti smile.gif gal iskepsiu torta na ir kazka romantisko sugalvosiu wub.gif tikiuosi dar kokiu idejus is cia pasisemsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgeliux @ 2012 02 09, 20:29)
Sveikutes maciau kazkuri rase, kad reikia sokoladiniu saldainiu kamasutra tai kaune yra akropolyje saldus majai  smile.gif maiselis ju kainuoja apie 25lt jei neklystu, as kazkaip sia diena isivaizduoju pilna romantikos ir staigmenu brangiu dovanu nedovanosiu tikrai, nes nera ji tokia kaip vestuviu metines, man si diena turi buti meiles pilna  wub.gif  o dovana darysiu pati  biggrin.gif  gal kuriai patiks ideja  biggrin.gif  padarysiu 12dovanu cekiu kuriuose parasyisiu ka gali su tuo cekiu gaut, pvz ant vieno parasysiu masazas, ant kito skani vakariene, dar ant kito geras seksas ir t.t. jau cia ka jus norit galima rasyt, ir aisku butinai viena sau pasirasysiu isleisti zmona pavakarot su draugem  biggrin.gif  biggrin.gif  idmonu tik per kiek laiko tie cekuciai bus panaudoti smile.gif gal iskepsiu torta na ir kazka romantisko sugalvosiu  wub.gif tikiuosi dar kokiu idejus is cia pasisemsiu 4u.gif


idomi mintis, tik prasau paaisknti, kaip tuos cekius planuojat jam iteikti? g.gif ir kodel 12?o pvz. ne 3, ne 4, o 12?
Atsakyti