Įkraunama...
Įkraunama...

Transvestizmas

QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 21, 16:28)
Neperlinkit lazdos, kalba ne apie vyriskus kvepalus. O apie moteri isivaizduojancia save vyru ir gyvenanti kaip vyras... Sitas zmogus priziuri vaika, bendrauja su juo, perduoda jam savo pasauleziura... Niekas nezino ar ji turi psichiniu sutrikimu ar ne.... gal ji net negali prisiimti atsakomybes priziurint vaika  doh.gif  doh.gif Net gi jei jai nera psichinio sutrikimo, sindromo ir t.t. Gal ji tiesiog lezbiete. Bet ir tai nepakeicia situacijos. Vaikai turi kuo maziau matyti visokiu mazumu, kad jie nepradetu atrodyti jog tai yra NORMA. Tuo labiau jei seima yra tikinti, ir savo vaikus augina krikscioniskai.  4u.gif

Zinot as savo vaiko neleisciau priziuret ribotam fanatikui,jie man gerokai baisesni.Beje,kazkodel didieji pedofilijos skandalai pvz Airijoje kilo butent katalikiskose naslaiciu prieglaudose.Tarp kitko cool.gif
Ir juokinga,kad pagal apranga nustatoma,kad moteriske lesbiete.Pilna labai moterisku lesbieciu su miniakais ir kvepianciu "moteriskais" kvepalais.
Cia jau savyje problemu reiktu ieskotis,jeigu kitaip apsirengusiam diagnozuojamos orientacijos ir net ligos biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad sunku ir suprasti ar čia tikrai jau ne amžiaus tragedija. Pradedam nebesuprasti kas esame, o ką daryt vaikiukams, jiems augti tarp mūsų reikia.
Galvosi, kad simpatizuoji vyriškiui, o paaiškėja, kad moteris vo blin faina blink.gif


QUOTE(due drops @ 2012 02 21, 13:19)
Net pavydu,kad temos autore neturi didesniu problemu.Pamanyk kazkas "vyriskais" kvepalais kvepinasi (siaip didele dalis kvepalu yra "unisex") ir su vyrisku laikrodziu vaiksto  biggrin.gif .Nu Dieve,Dieve-amziaus tragedija tiesiog cool.gif

Atsakyti
Mano vyras pirmą kartą ją kai pamatė, sako, visą vakarą būčiau benravęs, kaip su vyru, bet kažkas iš mūsų į ją kreipėsi moterišku vardu. Čia visa tema vėl prasideda, žiūriu, nuo nulio ir vėl dingsta vaikiuko rolė, o ji čia svarbaiusia. Ką siulytumėte pasakyti vaikui kai jis sako, kad tai dėdė, gal pritarti, jo taip tai dėdė jo vardas, tarkim, Birius (jei Birutė), tuomet aš melagė, jei sakysiu kad teta tik rengiasi, kaip dėdė jis nesupras. Žinoma manyje yra daugybė įvairiausių problemų ir prieštaravimų, kaip ir vsuose žmonėse.

QUOTE(due drops @ 2012 02 21, 17:43)
Zinot as savo vaiko neleisciau priziuret ribotam fanatikui,jie man gerokai baisesni.Beje,kazkodel didieji pedofilijos skandalai pvz Airijoje kilo butent katalikiskose naslaiciu prieglaudose.Tarp kitko cool.gif
Ir juokinga,kad pagal apranga nustatoma,kad moteriske lesbiete.Pilna labai moterisku lesbieciu su miniakais ir kvepianciu "moteriskais" kvepalais.
Cia jau savyje problemu reiktu ieskotis,jeigu kitaip apsirengusiam diagnozuojamos orientacijos ir net ligos biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 02 21, 18:43)
Zinot as savo vaiko neleisciau priziuret ribotam fanatikui,jie man gerokai baisesni.Beje,kazkodel didieji pedofilijos skandalai pvz Airijoje kilo butent katalikiskose naslaiciu prieglaudose.Tarp kitko cool.gif
Ir juokinga,kad pagal apranga nustatoma,kad moteriske lesbiete.Pilna labai moterisku lesbieciu su miniakais ir kvepianciu "moteriskais" kvepalais.
Cia jau savyje problemu reiktu ieskotis,jeigu kitaip apsirengusiam diagnozuojamos orientacijos ir net ligos biggrin.gif


Visu pirma cia yra diskusija ir as issakau savo nuomone. O tai kad jus vis nueinat i asmeniskumus, ir bandos izeisti zmogu rodo, kad problemos pas jus yra 4u.gif 4u.gif

As netvirtinau 100% kad si moterele yra lesbiete, bet juk didele tikimybe kad taip gali buti. Ar jus galit uztikrintai pasakyti kad ji nera lesbiete g.gif O be to kas pasikeite jos psichikoje, kad ji gimus moterim, nori buti vyru. Ir zmones ja kaip vyra priima g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 21, 10:01)
Kai kalbam apie du vyrus ,kurie mylisi arba moteris, galvoju, kad jei taip ir toliau populiarės toks nukrypimas, visuomenei gręsia išnykimas ir tai tikrai nėra normalu, nes kiekviena populiacijai rūpi išlikimas, o čia atvuirkščiai.

žemėje dabar šeši milijardai žmonių. yra teorija, kad homikų daugėja dėl to, kad gamta pati taip tvarkosi su populiacijos pertekliumi. nes žmogus yra sparčiausiai besiveisianti rūšis, ir skirtingai nuo gyvūnų, nereguliuojamas instinktų.
kaip iš tikrųjų yra, bala žino. mokslas konkrečiai negali pasakyti. tik spėlioja.
bet dėl žmonijos išnykimo gal nesijaudinkit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 21, 19:08)
Visu pirma cia yra diskusija ir as issakau savo nuomone. O tai kad jus vis nueinat i asmeniskumus, ir bandos izeisti zmogu rodo, kad problemos pas jus yra  4u.gif  4u.gif

As netvirtinau 100% kad si moterele yra lesbiete, bet juk didele tikimybe kad taip gali buti. Ar jus galit uztikrintai pasakyti kad ji nera lesbiete  g.gif O be to kas pasikeite jos psichikoje, kad ji gimus moterim, nori buti vyru. Ir zmones ja kaip vyra priima  g.gif  g.gif

Moteriske,nu ne as kitiems diagnozuoju orientacijas ar ligas,nes nesu medike.Taip,kad iki tamstos man toloka. cool.gif
As pati nesamdyciau aukle fifos kilometriniais nagais ir dirzo plocio miniaku.Bet ir neuzvedu temos-"Moterys priaugintais nagais ir miniakais-paleistuves",vien todel,kad man ju apranga nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 21, 19:03)
Mano vyras pirmą kartą ją kai pamatė, sako, visą vakarą būčiau benravęs, kaip su vyru, bet kažkas iš mūsų į ją kreipėsi moterišku vardu.

Kaip suprasti - bendravęs kaip su vyru? O negi yra skirtumas, kaip bendrauti su vyru, ir kaip su moterim - na nebent kabinant ją, bet juk jis jūsų vyras, tai neturėtų kabinti. Negi su vyrais ir su moterim, net jeigu nepretenduoji į juos kaip į savo išrinktuosius, reikia bendrauti skirtingai?
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 02 21, 21:35)
Moteriske,nu ne as kitiems diagnozuoju orientacijas ar ligas,nes nesu medike.Taip,kad iki tamstos man toloka. cool.gif
As pati nesamdyciau aukle fifos kilometriniais nagais ir dirzo plocio miniaku.Bet ir neuzvedu temos-"Moterys priaugintais nagais ir miniakais-paleistuves",vien todel,kad man ju apranga nepatinka biggrin.gif


na ir kas kad neuzvedat doh.gif , kodel jus manot kad kiti irgi neturetu uzvesti tokios temos. Ar jums didybes manija? Kodel jus manot kad kiti privalomai turetu galvoti lygiai taip pat kaip ir jus tamsta, ar jus skaitot save visazine? Zmogus turi teise galvoti ir gyventi taip kaip jis skaito teisingiausia. Todel nereikia nieko smerkti. Ir niekas cia diagnoziu neraso... yra tiesiog diskutuojama kas galetu ivykti palikus vaika tokiam zmogui. Pabreziu ''GALETU'', nereiskia kad taip bus. Ir autore pati spres ka jai tuoliau daryti. Beto jei temos autore uzvede sia tema, tai jai tai buvo auktualu ir ne jums spresti ko jai galima ar negalima. O as ja labai suprantu ir palaikau.
O jei Jums ''MOTERISKE'' si diskusija yra nepriimtina, tai niekas jusu nevercia joje dalivauti.

O beto jus prietaraujat sau paciai. Jus gi uz tolerancija, tai kodel fifa su lakuotais nagais, negaletu buti gera aukle? Reiskia vis tik yra skirtumas kaip zmogus apsirenges, kokie jo nagai ir kvepalai... Ir jei jus fifoje matot pavoju savo vaikui, tai kodel jus taip piktinotes kad kita mama svarsto ka jai daryti su aukle kuri gimusi moterim, pateikia save kaip vyra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 21 vasario 2012 - 22:11
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 21, 13:01)
Įdomiai čia kažkaip išeina, jūs ne medikė ir aš ne medikė, jūs manot, kad neįmanoma iš drabužių diagnozuoti, o aš, tarkim, manau, kad įmanoma. Kaip ir lygiosio tai ką dabar daryt  cool.gif

Ne, ne lygiosios - čia nepriklauso nuo to, ką aš manau, ar ką jūs manot, o yra objektyvi tikrovė - ligas diagnozuoja gydytojai, ir ne iš drabužių, o iš anamnezės, skundų, laboratorinių tyrimų. Net jeigu aš manyčiau, kad iš drabužių įmanoma diagnozuoti, dėl to nepasidarytų įmanoma. Ir net jei būtų koks patyręs gydytojas, aršus homofobas, kuris manytų, kad iš drabužių galima diagnozuoti, jis negalėtų šitos savo nuomonės taikyti tikrovėj praktikoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 21, 23:04)
Kaip suprasti - bendravęs kaip su vyru? O negi yra skirtumas, kaip bendrauti su vyru, ir kaip su moterim - na nebent kabinant ją, bet juk jis jūsų vyras, tai neturėtų kabinti. Negi su vyrais ir su moterim, net jeigu nepretenduoji į juos kaip į savo išrinktuosius, reikia bendrauti skirtingai?


Zinokit skirtumas tarp moters ir vyro tikrai yra. Patikekit as auginu mergaite ir berniuka. Ir jau nuo kudikystes yra zymus skirtumai. Emociju parodime, svelnumo poreikiu, garsumo ir t.t As matau kad sunus (jam 2 metai) net nezinodamas kas yra vyriska nesamoningai elgiasi labai vyriskai, o dukra labai moteriskai...
Jiems idomus skirtingi dalykai, skirtingi zaidymai, knygos ir t.t. Nesigincioju kad yra tokiu berniuku kurie nori buti princesemis ir zaisti su lelem, ir tokiu mergaiciu kurioms idomus robotai ir masinos... Ir maniskiai labai noriai kartais pazaidzia su visais zaislais. Bet ju interesai matosi is karto. Jei gules lele ir masinyte, sunus visada susidomes masina, o dukryte lelyte... Todel ir bendravimas su jais yra labai skirtingas 4u.gif

QUOTE(F @ 2012 02 21, 23:10)
Ne, ne lygiosios - čia nepriklauso nuo to, ką aš manau, ar ką jūs manot, o yra objektyvi tikrovė - ligas diagnozuoja gydytojai, ir ne iš drabužių, o iš anamnezės, skundų, laboratorinių tyrimų. Net jeigu aš manyčiau, kad iš drabužių įmanoma diagnozuoti, dėl to nepasidarytų įmanoma. Ir net jei būtų koks patyręs gydytojas, aršus homofobas, kuris manytų, kad iš drabužių galima diagnozuoti, jis negalėtų šitos savo nuomonės taikyti tikrovėj praktikoje smile.gif


O niekas ir netvirtino kad kazka diagnozavo ir parase tam zmogui kazkokia diagnoze. Bet kaip jus tai nepavadintumet, vistiek tai yra nelabai normalu kad moteris pateikia save kaip vyra... Ar jus galit ramia sazine tvirtinti kad jums tai yra visiska norma. Kad sis zmogus neturi kazkokiu psichologiniu problemu ir kokiu nukrypimu?
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 21, 23:28)
O niekas ir netvirtino kad kazka diagnozavo ir parase tam zmogui kazkokia diagnoze. Bet kaip jus tai nepavadintumet, vistiek tai yra nelabai normalu kad moteris pateikia save kaip vyra... Ar jus galit ramia sazine tvirtinti kad jums tai yra visiska norma. Kad sis zmogus neturi kazkokiu psichologiniu problemu ir kokiu nukrypimu?

Ne, aš netvirtinu, kad ji tikrai tikrai tikrai yra norma be jokių problemų - aš tvirtinu, kad nėra aišku, ar jai nėra kokių psichologinių problemų. Lygiai taip pat man nėra aišku, ar jums nėra kažkokių psichologinių problemų. Tiesiog per mažai informacijos. Bet kadangi medicinoj galioja kaip ir "nekaltumo prezumpcija", kol neįrodyta, kad kažkam yra problema, jis yra preliminariai laikomas be problemų, tai laikau, kad ir jūs, ir ta moteris be psichologinių problemų - nes per mažai duomenų, kad būtų įrodyta atvirkščiai.

Kita vertus - ar psichologinių problemų turėjimas jau automatiškai reiškia, kad jų turintis žmogus nėra normalus? Pvz aš prisipažinsiu, turiu psichologinę problemą - labai jautriai reaguoju į bendravimą su savo mama, labai rimtai priimu tai, ką ji man sako, o kadangi ji dažnai iš pykčio stengiasi pasakyt kuo bjauriau ir nebūtinai teisingai, tai aš nebegaliu likt rami tokiam pokalbyje, man pasidaro liūdna. Kiek esu save įtikinėjus, kad ji čia šiaip kalba, kad nereikia rimtai priimt, vis tiek galiausiai apsibliaunu. Tai va kokia psichologinė problema, nesugebu su ja susidoroti. Ar to užtenka, kad jau būčiau nenormali?
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 21, 17:48)
Galvosi, kad simpatizuoji vyriškiui, o paaiškėja, kad moteris vo blin faina  blink.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif Aha sau pries miega pasvajoji apie sutikta neva "prinsa" blush2.gif
doh.gif Nu bet paaiskejus spjaudytumeis ir keiktumeis kaip sapoznikas lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(F @ 2012 02 21, 22:48)
Ne, aš netvirtinu, kad ji tikrai tikrai tikrai yra norma be jokių problemų - aš tvirtinu, kad nėra aišku, ar jai nėra kokių psichologinių problemų. Lygiai taip pat man nėra aišku, ar jums nėra kažkokių psichologinių problemų. Tiesiog per mažai informacijos. Bet kadangi medicinoj galioja kaip ir "nekaltumo prezumpcija", kol neįrodyta, kad kažkam yra problema, jis yra preliminariai laikomas be problemų, tai laikau, kad ir jūs, ir ta moteris be psichologinių problemų - nes per mažai duomenų, kad būtų įrodyta atvirkščiai.

Kita vertus - ar psichologinių problemų turėjimas jau automatiškai reiškia, kad jų turintis žmogus nėra normalus? Pvz aš prisipažinsiu, turiu psichologinę problemą - labai jautriai reaguoju į bendravimą su savo mama, labai rimtai priimu tai, ką ji man sako, o kadangi ji dažnai iš pykčio stengiasi pasakyt kuo bjauriau ir nebūtinai teisingai, tai aš nebegaliu likt rami tokiam pokalbyje, man pasidaro liūdna. Kiek esu save įtikinėjus, kad ji čia šiaip kalba, kad nereikia rimtai priimt, vis tiek galiausiai apsibliaunu. Tai va kokia psichologinė problema, nesugebu su ja susidoroti. Ar to užtenka, kad jau būčiau nenormali?


Nu bet vistiek man kvaisai kaimietei paaiskinkite, kokio "zalio medzio" moteriai rengtis vyriskais drabuziais, stengtis kalbeti storesniu balsu, jei jai viskas galveleje tvarkoj... nu niekaip nesuprantu... Ji ka cia zaidzia kazkoki zaidima su aplinkiniais?
Atsakyti