Įkraunama...
Įkraunama...

Transvestizmas

QUOTE(ewiwa @ 2012 02 22, 01:26)
nono.gif  Liutai gerai saugo tik savo vaikus ax.gif


Ai, jums nebutina apie tai sakyti. Juk visi liutai skirtingi. Pasakysit kad esat is tu liutu kurie ir svetimus vaikus gerai saugo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 22, 00:31)
Ai, jums nebutina apie tai sakyti. Juk visi liutai skirtingi. Pasakysit kad esat is tu liutu kurie ir svetimus vaikus gerai saugo  biggrin.gif


Tai vat ir griztam vel prie tos dilemos..ar patiketi vaika "keistuolei"... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 21, 21:04)
Kaip suprasti - bendravęs kaip su vyru? O negi yra skirtumas, kaip bendrauti su vyru, ir kaip su moterim - na nebent kabinant ją, bet juk jis jūsų vyras, tai neturėtų kabinti. Negi su vyrais ir su moterim, net jeigu nepretenduoji į juos kaip į savo išrinktuosius, reikia bendrauti skirtingai?


Bet tai kokio riboto mastymo reikia buti, kad nesuvokti, jog vyrai ir moterys bendrauja skirtingai doh.gif
Mano supratimu, ir palta palaikyti, ir duris atidaryti bei kede pristumti reikia bet kuriai moteriai, o ne tik tai, kuria planuojama ilgesniam ar trumpesniam laikui i lova isiversti. Jei taip vyras elgtusi su vyru, spekit, kas apie ji galvojama butu?

QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 21, 21:07)
O beto jus prietaraujat sau paciai. Jus gi uz tolerancija, tai kodel fifa su lakuotais nagais, negaletu buti gera aukle? Reiskia vis tik yra skirtumas kaip zmogus apsirenges, kokie jo nagai ir kvepalai... Ir jei jus fifoje matot pavoju savo vaikui, tai kodel jus taip piktinotes kad kita mama svarsto ka jai daryti su aukle kuri gimusi moterim, pateikia save kaip vyra?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 02 22, 08:34)
Bet tai kokio riboto mastymo reikia buti, kad nesuvokti, jog vyrai ir moterys bendrauja skirtingai doh.gif
Mano supratimu, ir palta palaikyti, ir duris atidaryti bei kede pristumti reikia bet kuriai moteriai, o ne tik tai, kuria planuojama ilgesniam ar trumpesniam laikui i lova isiversti. Jei taip vyras elgtusi su vyru, spekit, kas apie ji galvojama butu?
drinks_cheers.gif

Na aš moteris, bet galiu ir paltą pasilaikyti, ir duris atsidaryti, ir kėdę prisistumti. Yra žmonių, kurie to padaryti negali, pvz neįgalūs arba rankos užimtos nešuliais, tai jiems reikia padėti, nepaisant to, kokios lyties jie yra.

Jeigu jūs neriboto mąstymo, tai paaiškinkit, kodėl moterys ir vyrai turi bendrauti skirtingai. Nes mano patirtis prieštarauja tam, mano patirtis rodo, kad skirtingiau bendrauja skirtingo išsilavinimo, pomėgių, pažiūrų žmonės. Pvz aš panašiai bendrausiu su savo bendraminčiu vyru, o skirtingiau bendrausiu su dešiniųjų pažiūrų susikausčiusia moterim. Arba charakteris - taip pat bendrausiu su INTP tipo vyrais ar moterim, o su ESFJ moterim bendraujnt bus daugiau skirtumų. Tai manau, kad pažiūros ir charakteris bendravime daugiau lemia negu lytis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 22, 01:01)
thumbup.gif  lotuliukas.gif Oj negaliu prajuokinot mane  thumbup.gif . Jus neuzdarys i psihuske, ir jus eisit i ta kairiuju aktyvistu susirinkima, ir kovosit uz savo teises  biggrin.gif  ten visi tokie bus  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jūs mėgstat diagnozes. O kaip manote, ar patyčios nerodo jokių psichologinių problemų? Gal kartais tai, ką taikote kitiems, reikėtų pritaikyti ir sau?

Iš šalies stebint, labai negražiai atrodo jūsų elgesys - neradus argumentų į mano išsakytą faktą, kad psichuškėse žmonės neatrodo keisti ar itin išsiskiriantys iš kitų, imti tyčiotis. Tuo labiau tyčiotis iš aktyvistų - jei ne aktyvistai ano amžiaus pradžioje, jūs dabar būtumėt vyro nuosavybė, būtumėt neveiksni, neturėtumėt teisių.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 22, 15:28)
Na aš moteris, bet galiu ir paltą pasilaikyti, ir duris atsidaryti, ir kėdę prisistumti. Yra žmonių, kurie to padaryti negali, pvz neįgalūs arba rankos užimtos nešuliais, tai jiems reikia padėti, nepaisant to, kokios lyties jie yra.

Jeigu jūs neriboto mąstymo, tai paaiškinkit, kodėl moterys ir vyrai turi bendrauti skirtingai. Nes mano patirtis prieštarauja tam, mano patirtis rodo, kad skirtingiau bendrauja skirtingo išsilavinimo, pomėgių, pažiūrų žmonės. Pvz aš panašiai bendrausiu su savo bendraminčiu vyru, o skirtingiau bendrausiu su dešiniųjų pažiūrų susikausčiusia moterim. Arba charakteris - taip pat bendrausiu su INTP tipo vyrais ar moterim, o su ESFJ moterim bendraujnt bus daugiau skirtumų. Tai manau, kad pažiūros ir charakteris bendravime daugiau lemia negu lytis smile.gif
Papildyta:

Jūs mėgstat diagnozes. O kaip manote, ar patyčios nerodo jokių psichologinių problemų? Gal kartais tai, ką taikote kitiems, reikėtų pritaikyti ir sau?

Iš šalies stebint, labai negražiai atrodo jūsų elgesys - neradus argumentų į mano išsakytą faktą, kad psichuškėse žmonės neatrodo keisti ar itin išsiskiriantys iš kitų, imti tyčiotis. Tuo labiau tyčiotis iš aktyvistų - jei ne aktyvistai ano amžiaus pradžioje, jūs dabar būtumėt vyro nuosavybė, būtumėt neveiksni, neturėtumėt teisių.


Kur jus matot parasyta diagnoze??? Visu pirma as ne diagnozes rasau, o issakau ka galvoju. Jusu teise kitaip galvot.
O visu antra nei mano mociute nei promociute nebuvo vyro nuosavybe. Todel as nelabai suprantu apie ka jus snekat...

Ewiwa, panasu kad ir mane jau kartu su jumis F i psihushke siuncia doh.gif 4u.gif

Tik nesuprantu kodel Jus ir tikriausia visi kairiuju aktyvistu bendraminciai taip netuoliaruoja kitu nuomones. Kodel kritikuoja zmones kurie laikosi kriscioniskumo, kazkokiu morales principu ir t.t. O gi todel kad jusu organizacija visai ne uz lygybe ir ne uz zmogaus teises ir ne uz tolerancija. Jus ir jusu bendraminciai uz SAVO TEISYBE, nes pagal jus tik tai ir yra negincitina tiesa 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(F @ 2012 02 22, 15:28)

Iš šalies stebint, labai negražiai atrodo jūsų elgesys - neradus argumentų į mano išsakytą faktą, kad psichuškėse žmonės neatrodo keisti ar itin išsiskiriantys iš kitų, imti tyčiotis. Tuo labiau tyčiotis iš aktyvistų - jei ne aktyvistai ano amžiaus pradžioje, jūs dabar būtumėt vyro nuosavybė, būtumėt neveiksni, neturėtumėt teisių.


O jus manot kad psichams yra duota teise pasireiksti ypac kaip matina trankvilizatorias...
Jeigu jusu kairiuju sktyvistus aprengti visus i liginines pizamas ir priserti tranvilizatoriu, manau jie irgi nelabai skirsis nuo kitu doh.gif
Atsakyti
Taip yra skirtumas , lietuvių kalboje kreipiamės ponia ir ponas, jis ir ji, vadrai taip pat skirtingi. Mūsų jutimai mums suteikia galimybę skirti tikriausiai ne šeip sau. Bendraujant net ir interesai skiriasi, moterims vargu ar bus įdomu pokalbis apie mašinų remontą, tačiau mielai pasipliurps apie receptus ar mezginius. Esam skirtingi, kodėl tai taip blogai?

quote=F,2012 02 21, 22:04]
Kaip suprasti - bendravęs kaip su vyru? O negi yra skirtumas, kaip bendrauti su vyru, ir kaip su moterim - na nebent kabinant ją, bet juk jis jūsų vyras, tai neturėtų kabinti. Negi su vyrais ir su moterim, net jeigu nepretenduoji į juos kaip į savo išrinktuosius, reikia bendrauti skirtingai?
[/quote]

Papildyta:
Auklė, ačių dievui, mamos nekabino bo būtų nunėrusi iš ketvirto aukšto žemyn be laiptukų.

QUOTE(iškamša @ 2012 02 21, 23:43)
auklė kabino mamą?  blink.gif  biggrin.gif

Atsakyti
Diagnozės diagnozėm, bet vis mąstau, kad gal ir neblogą čia temą užsivedėm visai netyčia. Esu tikra , kad tūkstančiams tėvelių ir mamyčių tikrai rūpi nepadaryti, kad ir netyčia, kažkokių esminių klaidų, kurios galėtų pakeisti ateityje jų vaikučių gyvenimus ir padryti tokiais sudėtingais, kad net patys negalės susigaudyti vyras ar moteris.
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 22, 17:19)
Kur jus matot parasyta diagnoze??? Visu pirma as ne diagnozes rasau, o issakau ka galvoju. Jusu teise kitaip galvot.
O visu antra nei mano mociute nei promociute nebuvo vyro nuosavybe. Todel as nelabai suprantu apie ka jus snekat...

Ewiwa, panasu kad ir mane jau kartu su jumis F i psihushke siuncia  doh.gif  4u.gif

Tik nesuprantu kodel Jus ir tikriausia visi kairiuju aktyvistu bendraminciai taip netuoliaruoja kitu nuomones. Kodel kritikuoja zmones kurie laikosi kriscioniskumo, kazkokiu morales principu ir t.t. O gi todel kad jusu organizacija visai ne uz lygybe ir ne uz zmogaus teises ir ne uz tolerancija. Jus ir jusu bendraminciai uz SAVO TEISYBE, nes pagal jus tik tai ir yra negincitina tiesa  4u.gif  4u.gif

O jus manot kad psichams yra duota teise pasireiksti ypac kaip matina trankvilizatorias...
Jeigu jusu kairiuju sktyvistus aprengti visus i liginines pizamas ir priserti tranvilizatoriu, manau jie irgi nelabai skirsis nuo kitu  doh.gif

Turiu omeny, tai, kokia anksčiau buvo moters padėtis visuomenėje ir kokia ji yra dabar. Moterys neturėjo teisės balsuoti, neturėjo teisės turėti turto, ji buvo priklausoma nuo vyro. Apie tai daugiau galima pasiskaityt čia:
http://lt.wikipedia....Moterų_teisės
http://activism.blog...g/moters-teises
Situacija nepasikeitė savaime, už jos pasikeitimą kovojo kairiųjų aktyvistai, iš kurių dabar jūs tyčiojatės. Dėl to aš sakau jums, kad tai atrodo negražiai.

Nėra taip, kad aš netoleruoju kitų nuomonės, ar kad kairiųjų aktyvistai netoleruoja kitų nuomonės. Netoleruoja diskriminacijos, bereikalingo laisvės apribojimo. Dėl tų moralės principų nelabai supratau, negi jums atrodo, kad jūs laikotės moralės principų? Ką aš matau, tai jūs išvadinat "netinkamai" apsirengusius žmones ligoniais ir dar tyčiojatės iš manęs už tai, kad juos ginu. Negi čia moralė, ir dar krikščioniška? Aš ne krikščionė, bet jei būčiau krikščionė, tai pasijausčiau didžiai įžeista, kad su mano religija siejamas toks amoralus elgesys ir dar vadinamas morale, juk krikščionių moralės principas yra "elkis su kitu taip, kaip norėtum, kad būtų elgiamasi su tavim pačiu".

Dėl tų psichinių ligonių, tai turėjau omeny ne tuos, kurie vaistų paveikti. Turiu omeny tuos, kurie eina į dienos stacionarą, gydosi ambulatoriškai, ar lanko reabilitaciją. Taip pat pacientai, kurie ateina šiaip pas gydytojus dėl kitų ligų - kai su jais kalbiesi, kokiom ligom dar serga, ir kai kurie atsako, jog psichinėm - tikrai neatspėsi, kol nepasakys. Tikrai daug labiau atrodo "keistai" visokie menininkai, kairieji, įvairūs laisvi žmonės, negu tikri psichiniai ligoniai.
Papildyta:
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 22, 17:29)
Taip yra skirtumas , lietuvių kalboje kreipiamės ponia ir ponas, jis ir ji, vadrai taip pat skirtingi. Mūsų jutimai mums suteikia galimybę skirti tikriausiai ne šeip sau. Bendraujant net ir interesai skiriasi, moterims vargu ar bus įdomu pokalbis apie mašinų remontą, tačiau mielai pasipliurps apie receptus ar mezginius. Esam skirtingi, kodėl tai taip blogai?

Čia stereotipai - realybėj bebūtinai taip. Pvz mano vyras nieko neišmano apie mašinų remontą ir per tokį pokalbį nuobodžiautų, jau daugiau turėtų ką pasakyt apie receptus smile.gif Aš taip pat nelabai ką galėčiau pasakyt nei apie receptus, nei apie mezgimą. Manau, interesų bendrumas priklauso ne nuo lyties, bet nuo konkrečių žmonių, jų charakterio, vertybių. Jeigu taip būtų, kaip jūs sakot, tai vyrai ir moterys gyventų atskiruose pasauliuose, o dabar konkreti moteris turi daugiau apie ką pakalbėt su konkrečiu vyru, o su kita konkrečia moterim pokalbis nesiriša. Tai esam tikrai skirtingi, bet individualiai skirtingi, didelė žmonių įvairovė, o ne tik dviejų rūšių žmonės.
Atsakyti
Na nezinau kur jus matot diskriminacija, kad mama nenori palikti savo vaika zmogui jai nepatinkanciam... Buvo kartota ne karta temoje, kad patys tevai su ta moterim bendrauja. O jus gerbiamoji F skaitot tarp eiluciu. Iki jusu daeina tik ta infomacija kuria jus noretumet isgirsti. Toks jausmas lyg sneketum su siena. Jus viska interpretuojat savaip, ir visai nesuprantat ka yra norima pasakyti. Sakai viena, o jus net neisigilinus vistiek savo varot, apie disriminacija, keistumus, diagnozes ir t.t doh.gif doh.gif

O antra dalykas, niekas is jusu nesitycioja, cia yra tiesiog juokai. Bet jums to nesuprasti, as pagal visas jusu zinutes matau kad humoro jausmo jus nei lasiuko neturit doh.gif doh.gif

O be to kalba buvo apie vaika ir jo aukle, o jus vis kreipet ir kreipet link diskiriminacijos, diagnoziu ir bla, bla, bla.
Atsakyti
Aš gi sakiau - neturiu nieko prieš vaiko nepalikimą nepatinkančiam žmogui. Tai šita tema ir nediskutuoju, čia viskas aišku, dėl to sutariam. Man užkliuvo tik ta dalis, kurioje "ne taip" apsirengę ar besielgiantys žmonės tapatinami su psichiniais ligoniais, tik tiek.

Dėl patyčių ar juokų - pažiūrėkite, ką rašote, ar pačiai norėtųsi, kad taip būtų kalbama su jumis? Atsakykit nuoširdžiai
Atsakyti
dar karta perskaiciau savo posta (kaip jus ir liepet 4u.gif )... ir nepamaciau jokio kriminalo. Pasijuokiau is Ewiwos juokelio, nes tikrai labai juokingas ir taiklus paliginimas. Ir pajuokavau kad gales eiti i kairiuju susirinkima, nes ppagal jusu zodzius ten visi zmones labai issiskiriantys... tai kur cia pasitycijomas?
Atsakyti
Na tada mūsų nuomonės skiriasi - pagal mano moralinius įsitikinimus, negražu juoktis iš žmogaus teisių (kaip ir visokie seksistiniai juokeliai) - ši tema dar labai skaudi Lietuvoj.
Atsakyti