Įkraunama...
Įkraunama...

Transvestizmas

QUOTE(ewiwa @ 2012 02 21, 23:59)
Nu bet vistiek man  kvaisai kaimietei paaiskinkite, kokio "zalio medzio" moteriai rengtis vyriskais drabuziais, stengtis kalbeti storesniu balsu, jei jai viskas galveleje tvarkoj... nu niekaip nesuprantu... Ji ka cia zaidzia kazkoki zaidima su aplinkiniais?

Tai gal jai labiau patinka vyriška tapatybė nei moteriška.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 21, 23:48)
Ne, aš netvirtinu, kad ji tikrai tikrai tikrai yra norma be jokių problemų - aš tvirtinu, kad nėra aišku, ar jai nėra kokių psichologinių problemų. Lygiai taip pat man nėra aišku, ar jums nėra kažkokių psichologinių problemų. Tiesiog per mažai informacijos. Bet kadangi medicinoj galioja kaip ir "nekaltumo prezumpcija", kol neįrodyta, kad kažkam yra problema, jis yra preliminariai laikomas be problemų, tai laikau, kad ir jūs, ir ta moteris be psichologinių problemų - nes per mažai duomenų, kad būtų įrodyta atvirkščiai.

Kita vertus - ar psichologinių problemų turėjimas jau automatiškai reiškia, kad jų turintis žmogus nėra normalus? Pvz aš prisipažinsiu, turiu psichologinę problemą - labai jautriai reaguoju į bendravimą su savo mama, labai rimtai priimu tai, ką ji man sako, o kadangi ji dažnai iš pykčio stengiasi pasakyt kuo bjauriau ir nebūtinai teisingai, tai aš nebegaliu likt rami tokiam pokalbyje, man pasidaro liūdna. Kiek esu save įtikinėjus, kad ji čia šiaip kalba, kad nereikia rimtai priimt, vis tiek galiausiai apsibliaunu. Tai va kokia psichologinė problema, nesugebu su ja susidoroti. Ar to užtenka, kad jau būčiau nenormali?


Bet ar jus savo problemas su mama kazkaip isnesat i pavirsiu?
Pvz. jei turetumet didele baime bendrauti su vyresnio amziaus moterims, arba jei rengtumetes tik raudonai, nes tai jusu mamos nemegstamiausia spalva... arba jei rengtumetes tik vyriskais rubais ir pozicionuotumet save kaip vyra, tik todel kad jusu mama norejo berniuko, o ne mergaites - tuomet as sakyciau kad jusu problema jau virsyja normaluma. Jus pati nesijaustumet komfortabilai savo kailyje, tai butumet ne jus, o jusu dalele kuri nuodytu jums gyvenima ir stengtusi kazka irodyti savo motinai. As manau kad psichoterapija galetu padeti zmogui turianciam tokio pobudzio problemas... Ir vel gi, kol sis zmogus nesusitvarkis su savim, savo emocijom, jausmais ir baimem, jei jis nemyli saves, ka jis gali duoti vaikui? Kokia itaka vaikui tures gal but depresivines nuotaikos, saves nuvertinimas, galbut net prisiskumas kazkokiai lyciai ir t.t
Niekas cia diagnoziu nenustato, bet juk tokiam issikirianciam zmogui gali buti ko tik nuori, nuo normalumo iki lengvu psicholiginiu problemu arba net iki sezofrenijos. O gal tai tiesiog seksualumo polinkis. Gali buti bet kas... bet niekas to nezino. Gal but net tas zmogus nezino kas su juo darosi, kodel jis taip jaucia...
Todel bet koks keistumas rodo kad kazkas yra.... o kas niekas nezino. Suauges zmogus gali bandrauti, jam gali buti net idomiau pabendrauti su kitokiais... Jis visada sugebes atsiriboti nuo sito zmogaus jei jis pajus kad jam per daug to keistumo. Bet vaikas kuris auga, kiekviena diena jis atranda nauju dalyku, jam uzsifiksuoja kazkokios tiesos, morales... ir dabar jis mato dede, kuris is tikro yra teta... Ir neaisku kodel sitas dede yra teta, kas jam yra ne taip... O cia jau prasideda tevu svarstymai, ar galim mes savo vaika patiketi tokiam GALI buti normaliam zmogui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 21 vasario 2012 - 23:23
Taip, išsiskiriančiam žmogui gali būti bet kas - nuo normos ir nuo ligos. Neišsiskiriančiam žmogui taip pat gali būti bet kas - nuo normos iki ligos. Keistumas yra tik keistumas, nieko jis nerodo.

Aš dažnai lankausi psichiatrinėj ligoninėj (mokymosi tikslais). Tai matau tikrus psichinius ligonius, jie neatrodo kažkokie keisti, neatrodo, kad specialiai stengiasi iš kitų išskirti. Kuo jie skiriasi nuo kitų žmonių - savo liūdnumu, prislėgtumu, bet ir tai išoriškai skiriasi tik minimaliai nuo kitų Lietuvos žmonių. Taip pat dažnai lankausi kairiųjų aktyvistų susitikimuose (laisvalaikio tikslais). Ten renkasi žmonės, propaguojantys žmogaus teises, įvairovę ir pan. Tai va ten matau daugybę žmonių, kurie išsiskiria iš kitų - savo išvaizda, bendravimo manieromis, stiliumi, bendravimu. Mano visa patirtis, stebėjimo rezultatai rodo, kad keistumas nėra psichinės ligos požymis. Keistas žmogus gali būt ligonis, kaip ir kiekvienas kitas, bet keistumo neužtenka, kad būtų liga.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 21, 23:10)
Tai gal jai labiau patinka vyriška tapatybė nei moteriška.

Nu zinai, man kaip kaimietei pasidare dar painiau... tapatybe? g.gif
Nu tai nuo siandien as pradesiu augintis sau gaurus, vaiksciosiu nuoga, nustosiu kalbeti, pradesiu tik rekti HAAAAAAAAA devil.gif ir elgtis kaip zveris, nu tipo susitapatinsiu i liuta bigsmile.gif tipo gimusi po liuto zenklu ax.gif

Manes neisvez i psichuske? unsure.gif
Na neturetu...ane?? Nes pasak taves (10 metu besimokancios medicinos) taip iseina, kad susitapatinimas tai ne psichologine problema bigsmile.gif
Atsakyti
auklė kabino mamą? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewiwa @ 2012 02 22, 00:40)
Nu zinai, man kaip kaimietei pasidare dar painiau... tapatybe? g.gif
Nu tai nuo siandien as pradesiu augintis sau gaurus, vaiksciosiu nuoga, nustosiu kalbeti, pradesiu tik rekti HAAAAAAAAA devil.gif ir elgtis kaip zveris, nu tipo susitapatinsiu i liuta bigsmile.gif  tipo gimusi po liuto zenklu ax.gif 

Manes neisvez i psichuske? unsure.gif
Na neturetu...ane??  Nes pasak taves (10 metu besimokancios medicinos) taip iseina, kad susitapatinimas tai ne psichologine problema bigsmile.gif

Neskaitėt, ką parašiau ? 10 metų mokosi žmonės, kad galėtų kitiems duot diagnozes, aš tiek neatsimokiau, dėl to diagnozių nedalinu ir jums nepatariu smile.gif

Tapatybė nėra susitapatinimas. Lytis gali būti biologinė, psichologinė ir socialinė. Bet kuri iš šių lyčių gali būt vyriška ar moteriška. Jei žmogus pateikia save kitiems kaip vyrą, tai jo socialinė lytis (gender) yra vyriška, bet biologinė ir psichologinė gali būt moteriška. Tai tokiu atveju reikia priiimt viską kaip yra ir nediskriminuot. Išvis ta socialinė lytis tai tik visuomenės išgalvotas konstruktas, visokie atseit moteriški ar vyriški drabužiai irtt - dizainerių fantazijos, "moteriškas", "vyriškas" išorinis elgesys - tik stereotipai. Tai nereikia į tai žiūrėt pernelyg rimtai, kad konkretus žmogus neatitinka kažkieno fantazijų.
Atsakyti
QUOTE(ewiwa @ 2012 02 22, 00:40)
Nu zinai, man kaip kaimietei pasidare dar painiau... tapatybe? g.gif
Nu tai nuo siandien as pradesiu augintis sau gaurus, vaiksciosiu nuoga, nustosiu kalbeti, pradesiu tik rekti HAAAAAAAAA devil.gif ir elgtis kaip zveris, nu tipo susitapatinsiu i liuta bigsmile.gif  tipo gimusi po liuto zenklu ax.gif 

Manes neisvez i psichuske? unsure.gif
Na neturetu...ane??  Nes pasak taves (10 metu besimokancios medicinos) taip iseina, kad susitapatinimas tai ne psichologine problema bigsmile.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif Oj negaliu prajuokinot mane thumbup.gif . Jus neuzdarys i psihuske, ir jus eisit i ta kairiuju aktyvistu susirinkima, ir kovosit uz savo teises biggrin.gif ten visi tokie bus doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(F @ 2012 02 22, 00:47)
Neskaitėt, ką parašiau ? 10 metų mokosi žmonės, kad galėtų kitiems duot diagnozes, aš tiek neatsimokiau, dėl to diagnozių nedalinu ir jums nepatariu smile.gif

Tapatybė nėra susitapatinimas. Lytis gali būti biologinė, psichologinė ir socialinė. Bet kuri iš šių lyčių gali būt vyriška ar moteriška. Jei žmogus pateikia save kitiems kaip vyrą, tai jo socialinė lytis (gender) yra vyriška, bet biologinė ir psichologinė gali būt moteriška. Tai tokiu atveju reikia priiimt viską kaip yra ir nediskriminuot. Išvis ta socialinė lytis tai tik visuomenės išgalvotas konstruktas, visokie atseit moteriški ar vyriški drabužiai irtt - dizainerių fantazijos, "moteriškas", "vyriškas" išorinis elgesys - tik stereotipai. Tai nereikia į tai žiūrėt pernelyg rimtai, kad konkretus žmogus neatitinka kažkieno fantazijų.


O niekas ir nedirskriminuoja. Juk temos autore daug kartu rase, ir ir ji ir jos vyras ir ju bendri darugai daznai su ta moterim bendrauja. Kur jus cia matot diskriminacija?
Kalba ejo apie vaiko patikima - itarima kelianciam ir keistam zmogui, ar cia irgi skaitosi diskriminacija bigsmile.gif jei autore nenoretu savo vaiko patiketi moteriai kuri susitapatina save su vyru?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 22 vasario 2012 - 00:02
QUOTE(F @ 2012 02 21, 23:47)
Neskaitėt, ką parašiau ? 10 metų mokosi žmonės, kad galėtų kitiems duot diagnozes, aš tiek neatsimokiau, dėl to diagnozių nedalinu ir jums nepatariu smile.gif

Tapatybė nėra susitapatinimas. Lytis gali būti biologinė, psichologinė ir socialinė. Bet kuri iš šių lyčių gali būt vyriška ar moteriška. Jei žmogus pateikia save kitiems kaip vyrą, tai jo socialinė lytis (gender) yra vyriška, bet biologinė ir psichologinė gali būt moteriška. Tai tokiu atveju reikia priiimt viską kaip yra ir nediskriminuot. Išvis ta socialinė lytis tai tik visuomenės išgalvotas konstruktas, visokie atseit moteriški ar vyriški drabužiai irtt - dizainerių fantazijos, "moteriškas", "vyriškas" išorinis elgesys - tik stereotipai. Tai nereikia į tai žiūrėt pernelyg rimtai, kad konkretus žmogus neatitinka kažkieno fantazijų.

verysad.gif Taip iseina, kad mane isveztu. cry.gif
Nu nesamone, kokia...As noriu buti liutu...oi ne liutuke ax.gif man grazu liutai... Drabuziai tai tik visokiu dizainieriu ismyslas...o va gaurai tai vauuu wub.gif
Koks skirtumas kaip as save pristatysiu visuomenei biggrin.gif As sveika...tik man labai patinka gamta ir liutai biggrin.gif Mes gi visi gamtos padareliai...As pasizadu zmoniu neesti, man jie nepatinka schmoll.gif Mano socialine ir psichologine ir biologine lytis isliks moteriska mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ewiwa @ 2012 02 22, 01:02)
verysad.gif Taip iseina, kad mane isveztu. cry.gif
Nu nesamone, kokia...As noriu buti liutu...oi ne liutuke ax.gif man grazu liutai... Drabuziai tai tik visokiu dizainieriu ismyslas...o va gaurai tai vauuu wub.gif
Koks skirtumas kaip as save pristatysiu visuomenei biggrin.gif As sveika...tik man labai patinka gamta ir liutai biggrin.gif  Mes gi visi gamtos padareliai...As pasizadu zmoniu neesti, man jie nepatinka schmoll.gif  Mano socialine ir psichologine ir biologine lytis isliks moteriska mirksiukas.gif


kaip smagiai pasijuokiau pries miega lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ewiwa pekelet nuotaika thumbup.gif drinks_cheers.gif

Jus teisi nesuprantu kodel F jus diskriminuoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 22 vasario 2012 - 00:07
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 22, 00:06)
kaip smagiai pasijuokiau pries miega  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ewiwa pekelet nuotaika  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Jus teisi nesuprantu kodel F jus diskriminuoja  4u.gif


drinks_cheers.gif AHA mane dar ir diskriminuoja.. As..As..As..skusiuosi i Strasbura lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewiwa: 22 vasario 2012 - 00:13
QUOTE(ewiwa @ 2012 02 22, 01:12)
drinks_cheers.gif AHA mane dar ir diskriminuoja.. As..As..As..skusiuosi i Strasbura lithuania.gif


Neskubekit, nueikit i kairuiju aktyvistu susirinkima, gal ten jums kas aukles darba pasiulys... As manau jus butumet labai gera aukle. Kaip liute saugutumet vaikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2012 02 22, 00:19)
. As manau jus butumet labai gera aukle. Kaip liute saugutumet vaikus  4u.gif


nono.gif Liutai gerai saugo tik savo vaikus ax.gif
Atsakyti