Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Afrodite69 stiprybės jums ir tikėjimo stebuklu 4u.gif
nors maža dalelyte prisidedu, kad jis greičiau jus aplankytų
Atsakyti
QUOTE(etera @ 2012 02 09, 11:36)
rimtai prisidet negalime,tai prisidedam kukliai smile.gif testui su dviem juostelem ir sampano buteliui smile.gif truputi leisiu sau papliurpti tavo temoj.mes viena ivf irgi dareme padedant zmonems.situacija buvo visiskai kita,mes kaip ir patys turejom finansiniu galimybiu surinkt tu pinigu per kokius metelius,bet jau nebebuvo psichologiniu jegu.tada draugai,gimines,artimieji patys susiorganizavo mums padet.ir sis kartas buvo sekmingas smile.gif dar ir dabar labai daznai pakalbame apie ta laika,as tuomet jauciausi labai bjauriai,man buvo bais nejauku priimt tuos pinigus,as nuolat dekojau ir atsiprasinedavau.o jie sakydavo,tai jums aciu uz sia galimybe.mes kruvas pinigu issvaistom  niekams,vakareliams ,alkocholiui.ir visa gyvenima zinosim,jog tie keli litai duoti jums buvo patys prasmingiausi.tie keli litai leidzia didziuotis savimi ir jaustis labai svarbiu,paglostyti savimeile ir galvoti,jog padarem stebukla.taigi ir jusu seimai aciu,jog leidot man pasijusti gerai.sekmes jums  4u.gif

Etera, labai dziugu kad jums tas padejimas padejo thumbup.gif wub.gif As gyvenu tik ta viltimi,kad tiek zmoniu, tiek man suteiktos pagalbos ir tiek palinkejimu ir maldu pagaliau nutrauks ta beprotiska skausma, gyvenimo tamsuma ir isvyti ta prakeikta liga 4u.gif
Skaiciau tavo zodzius kaip tu jauteisi del finansines paramos. Zinai,saunu kad parasei. Nesi r as jauciuosi taip pat, kyla man ivarios gedos...pradedu galvoti,kad gal as neverta..nors vaiku troskau visa gyvrnima ir niekada nesu nei aborto dariusi,nei kontroceptiku gerusi...o pas ginekologus visada ejau pastoviai ir stai-islindo baisi liga.
Kiekviena diena nuo sios akcijos paskelbimo meldziu Dieva,kad atlygintu tom merginom ir ju seimai-nes as tegaliu pasakyti labai nuosirdu aciu. Gaila,kad savo dekingumo negaliu parodyti.
Ir esu be galo dekinga, akcijos iniciatoriai ir pagrindinei globejai KEBERIOKST- niekada nepamirsiu ka ji del manes, nepazystamos merginos, padare.Niekada ir visada prisiminsiu si dieviska gesta.Esu jai labai dekinga, ir meldziu kad jos seima butu apsaugota nuo blogybiu, ligu ir negandu. wub.gif
Kaip ir visoms mergaitems-linkiu lygiai to paties. ACIU ACIU ACIU JUMS VISOMS wub.gif
zemai lenkiu galva pries jusu nesavanaudiskas sirdis 4u.gif
Atsakyti
Afrodite ir as nors kazkiek prisidedu prie Jūsų stebuklo priartinimo wub.gif wub.gif turi ir į tavo kiemą pagaliau ateiti šventė mirksiukas.gif Laikykis mieloji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2012 02 09, 19:24)
Afrodite ir as  nors kazkiek prisidedu prie Jūsų stebuklo priartinimo  wub.gif  wub.gif  turi ir į tavo kiemą pagaliau ateiti šventė  mirksiukas.gif  Laikykis mieloji  4u.gif

Aciu wub.gif Ir tau linkiu to paties, nes kaip matau parasiuke,mes vis dar einame tuo paciu keliu. Kuo greiciau ir jums stebukliuko susilaukti wub.gif Niekada nemaciau kad kalbetum sioj temutej bet prisimenu tave is tu laiku kai pradejau planuoti 4u.gif Sveikatos tau mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 09, 18:31)
Aciu wub.gif Ir tau linkiu to paties, nes kaip matau parasiuke,mes vis dar einame tuo paciu keliu.  Kuo greiciau ir jums stebukliuko susilaukti wub.gif Niekada nemaciau kad kalbetum sioj temutej bet prisimenu tave is tu laiku kai pradejau planuoti 4u.gif Sveikatos tau mergyt 4u.gif

ačiū wub.gif ta pati ta pati mirksiukas.gif kurį laiką planavome kartu mirksiukas.gif bet kol kas irgi jokių rezultatų verysad.gif . Laikykimės user posted image
Atsakyti
Negalejau likti abejinga....Afrodite, prisidedu ir as siek tiek prie Jusu svajones! 4u.gif Stiprybes ir Tikejimo! Nuosirdziausiai linkiu tos svajones issipildymo!!! wub.gif
Atsakyti
Labas rytas Afrodite
Atleiskite, nemoku graziai rasyti blush2.gif bet is visos sirdies linkiu Jums sekmes 4u.gif

Truputuka ir mes prisidejome smile.gif
Atsakyti
Afrodite, nors ir labai maža dalelyte, bet ir mes prisidėjome prie, tikiuosi, Jus greit aplankysiančio stebuklo. 4u.gif
Atsakyti
Linkiu kad sikart gandras isigytu navigacija,ir i Jusu seima atnestu taip laukiama maziuka...Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 02 10, 16:28)

Laba diena, mergaites,

Atsiprasau, kad nenurodem SWIFT kodo..kazkaip anksciau to neprireike, tai ir neapsiziurejom...

imetu papildytus rekvizitus paramai (moderatore ikels i pradzia taip pat)  4u.gif

Rekvizitai paramai:
Vaisingumo asociacija
Kodas 300080280
A.s. LT74 7044 0600 0474 6916
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis (būtina nurodyti): parama Kristinai
Dar norejau pakviesti paspausti Like VA interneto svetaineje ikeltoje naujienoje apie paramos akcija:

Gal galima IBAN koda? manisksi bankas ir to ir swift reikalauja. Lietuviskoje saskaitoje nelabai ka turiu schmoll.gif
Norim dasideti ir mes 4u.gif

IBAN kur prašo įrašykite sąskaitos numerį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 10 vasario 2012 - 16:35
QUOTE(Zefyrine @ 2012 02 10, 13:01)
Linkiu kad sikart gandras isigytu navigacija,ir i Jusu seima atnestu taip laukiama maziuka...Stiprybes 4u.gif

thumbup.gif na,as tikiuosi,kad kai per tiek laiko pazenge technologijos ir tiek zmoniu mano gandra spaudzia tai jis greitai isigys navigacija ir ispildys toki dabar atrodo nerealu stebukla.
Kol kas tvarkausi sveikata.Tiriuosi is visu pusiu. Pirmadieni vel vaziuoju pas endokrinologa, nes man padidejes antigenas pries tiroglobulina. TTH 2.02- tai bandysim tvarkyti ir tikiuosi jis man leis bandyti si stebuklinga,visu pagalba surinkta IVF darytis jau balandzio pabaigoje.
Zinoma, dar priklauso ir nuo Bikovos.Jeigu ji papurtys galva ir sakys ne nepatariu,tai ir nerizikuosiu,luktersiu kelias savaites-bet kazkaip tikiu kad viskas bus gerai.
Siandien jau pradedu gerti prednozelona, geriu daug specialiai parinktu vaistu,papildu. Laukia Limfocitu terapija kita penkltadieni, ir po pusantros savaites intralipidus dar susilasinsiu. Tikiuosi,kad per keleta menesiu atstatysiu blogus rodiklius ir man uzsidegs zalia sviesa kuri ir degs man visa laika ir tapsiu nestuke.gif
viska padarysiu,iskesiu,gersiu kad tik ateitu musu issvajotas maziukas ar maziukai wub.gif
Daug sveikatytes visoms ir Aciu Labai Jums .
user posted image
Atsakyti
Is visos sirdies linkiu stebuklo! Nepraraskite tikejimo, saugokite ir save wub.gif
Atsakyti