Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 07, 14:35)
na negaliu as darbe verkt  blush2.gif o asaros rieda.....
Cia visos nerealios ir stebuklai tikrai vyksta ir si karta taip bus  wub.gif

Tai jau tikrai.. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 14:39)
Iride,aciu labai uz info. P uz papildoma isodinima,pavyzdziui blastocistu ima ar ne? blush2.gif man liepe tiksliai suskaiciuoti tai va taip ir isejo is nezinojimo blush2.gif Aciu uz pagalba 4u.gif


Jei darysi VK, tai papildomai nekainuos auginimas iki blastocistu (kitur kainuoja), o isodinimas iskaiciuotas i IVF kaina. Jei sodina per kelis kartus - pvz. 3 dienos embrioniukus, o po to 5 dienos blastuke - tai pat del to papildomai nieko nereikia moketi.
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 02 07, 16:11)
Jei darysi VK, tai papildomai nekainuos auginimas iki blastocistu (kitur kainuoja), o isodinimas iskaiciuotas i IVF kaina. Jei sodina per kelis kartus - pvz. 3 dienos embrioniukus, o po to 5 dienos blastuke - tai pat del to papildomai nieko nereikia moketi.

Aciukas. Taip.planuoju darytis VK greiciausiai pas Visockiene. 4u.gif
Atsakyti
Prisidejau ir as, prie jüsü dideles Vilties wub.gif
Atsakyti
kaip smagu, kad vėl surengta tokia akcija, ir aš galiu prisidėti 4u.gif
Afrodite69 Tavo istorija labai graudi.... verysad.gif iš visos, visos širdies Tau linkiu pasiekti šį tikslą wub.gif wub.gif wub.gif Labai, labai Tave palaikau ir skaičiuosiu dienas iki to momento kai Tu sužinosi Tą nuostabią žinią.....o ji jau visai ne už kalnų.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kristinele perskaiciau tavo istorija asaros riedejo upelias......labai labai tikiu kad viskas bus gerai,linkiu stiprybes ,musu tai pat seima prisideda prie svajones issipildymo 4u.gif kaip dziugu kad jau tiek pinigeliu surinkta thumbup.gif
Atsakyti
Dar karta pasidziaugiu, kad taip puikiai sekasi keliauti tikslo link, mes visos su tavimi, Kristina, na bet ka as cia, tu ta puikiai matai smile.gif

O as klausima noriu iskelti is kitos puses - nepaisant to, kaip puikiai mums cia sekasi rinkti reikiama suma, gal galima dar ir VK pakalbinti, kad jie padarytu nuolaidu - taip sakant, suderintu malonu su naudingu - jie padengia dali Kristinos islaidu, o mes forume tai aptarinejame - turint galvoje sios akcijos masta (tik paziurekite, kiek neabejingu zmoniu, kaip daug kas apie tai zino) - jiems tai butu nereali reklama, pasiekianti ju tiesioginius vartotojus. Cia aisku, turetu patarpininkauti VA, kad prasymas butu svaresnis.

Kristina, labai atsiprasau, kad isdrisau sia kilnia akcija vartoti viename kontekste kartu "reklamos" savoka, bet bandau prisideti kaip galiu - pinigeliu daug skirti neturejau galimybes, tai bandau "atidirbti" krutindama smegeneles blush2.gif
Jei izeidziau - atsiimu visus zodzius ir dar karta atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 07, 15:14)
Aciukas. Taip.planuoju darytis VK greiciausiai pas Visockiene. 4u.gif

Ji musu princese i pasauli pakviete wub.gif . BUS GERAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi maza kruopelyte prisidedam prie svajones issipildymo!
Atsakyti
Kaip gražiai skaičiukai auga clap.gif
Nors ir kukliai, prisidedu ir aš prie svajonės išsipildymo.
Labai gražiai kažkuri parašė - kaip skruzdėlytės visos ir visi po kruopelę suneš reikiamą sumytę, kurios dėka ši istorija turės laimingą pabaigą, nes kitaip būti ir negali wub.gif
Atsakyti
Prisidedam ir mes 4u.gif
Su didžiausiais linkėjimais sulaukti stebuklo ir pasveikti! Tegul džiaugsmas kuo greičiau išdžiovina Jūsų ašaras 4u.gif
Atsakyti
Aciukas uz tokius nuosirdzius ir tikiuosi greitai issipildancius palinkejimus wub.gif
Na,iki IVF kol kas dar palauksiu. Issityriau Graikijoje uzsleptas infekcijas-gavau atsakyma,kad neigiamas thumbup.gif
Pirmadieni buvau isvykusi pas endokrinologa,nes noriu zinoti kad tikrai su skydliauke viskas gerai-tad aiskius rezultatus zinosiu tik po savaites.
Pradejom lankytis pas Bykova,tad atrado problemeliu-bandom gydytis. Penktadieni vaziuoju LIT injekcijai thumbup.gif Bus pirmas LIT. 4u.gif O paskui po pusantros savaites laukia ir intralipidu injekcija.
Noriu buti visapusiskai pasiruosusi,kad mano maziukams,musu visu viltys tikrai si kart issipildytu wub.gif
Butinai pranesiu kaip man einasi ir sekasi mirksiukas.gif Aciu uz palaikyma ir idejas-jus DIVOS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti