Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

As tik surinkta suma pasakysiu : 5641,14 Lt

Kazkaip zodziu pritrukau apibudinti kokios nuostabios zinios thumbup.gif Wow !
Atsakyti
Laba diena, mergaites,

Atsiprasau, kad nenurodem SWIFT kodo..kazkaip anksciau to neprireike, tai ir neapsiziurejom...

imetu papildytus rekvizitus paramai (moderatore ikels i pradzia taip pat) 4u.gif

Rekvizitai paramai:
Vaisingumo asociacija
Kodas 300080280
A.s. LT74 7044 0600 0474 6916
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis (būtina nurodyti): parama Kristinai



Dar norejau pakviesti paspausti Like VA interneto svetaineje ikeltoje naujienoje apie paramos akcija:

http://www.vaisingum...amos-akcija/103

ir Facebook'e, kas esate prisijunges, taip pat paplatinti sia istorija:

http://www.facebook....171037372951443
Atsakyti
PRISIDEDU IR AŠ, IR LINKIU IŠ VISOS ŠIRDIES KUO GREIČIAU SUSITIKTI SU SAVO MAŽIUKAIS
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 06, 12:07)
As tik surinkta suma pasakysiu : 5641,14 Lt

Kazkaip zodziu pritrukau apibudinti kokios nuostabios zinios  thumbup.gif Wow !

Šiandien kaip tik galvojau, kiek tų pinigėlių galėtų būti, galvojau, jeigu būtų 3000, būtų žiauriai faina rolleyes.gif
Susigraudinau... kiek yra gerų žmonių wub.gif

Afrodite, tegul šypsena sugrįžta tavo veide 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69, juk zinai kad esu sirdimi su tavimi, kad ir nemoku as graziu zodziu nei parasyti, nei pasakyti, bet as su tavimi 4u.gif paplatinau ir as sia temute tarp draugu, tikekimes pagelbes kazkiek, pervesiu ir as kazkiek kai tik galesiu. Laikykis
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 06, 13:07)
As tik surinkta suma pasakysiu : 5641,14 Lt

Kazkaip zodziu pritrukau apibudinti kokios nuostabios zinios  thumbup.gif Wow !

Negaliuuuu patiketi clap.gif clap.gif thumbup.gif Tikrai nesitikejau,kad per toki trumpa laika surinkta bus suma tokia-atvirksciai tikejau,kad gal iki balandzio jau turesiu reikiama suma-o cia-SUPER thumbup.gif Neturiu zodziu,tiesiog asaros is laimes bega per skruostus-neisivaizdavau kad yra tiek daug geru zmoniu wub.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lauruška @ 2012 02 06, 14:35)
Kantrybės, stiprybės ir daugiau tokių gerų ir dosnių (ne tik pinigais...) žmonių Jūsų šeimos (tikiuosi, labai greitu laiku - daugiau kaip dviejų mylinčių žmonių  mirksiukas.gif ) kelyje.
Nors ir nedaug, bet iš visos širdies - kad kuo greičiau išgirstumėt mažylio (ar mažylių) širdutes...  4u.gif

Cia mano pati slapciausia svajone susilaukti du maziukus-niekas nesvarbu,kad tik jie ateitu. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Keberiokst,Aciu tau asmeniskai,tu angelas-tavo gerumas ir atjauta neivertinta.Aciu kad isgirdai mano begarsi pagalbos skausma ir atsiliepei i ji.
user posted image
Papildyta:
Nei vienos nenoriu isskirti, kiekvienai cia parasiusiai, kiekvienai tyliai perskaiciusiai,kiekvienam zmogui noriu pasakyti didziuli ACIU 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Noriu paklausti, ar į šitą sąskaitėlę reikia vesti?
Vaisingumo asociacija
Kodas 300080280
A.s. LT74 7044 0600 0474 6916
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Afrodyte69, mergyt, labai džiaugiuosi, kad tavo sąskaitėlėje skaičiukai taip sparčiai kyla. Kaip smagu, kad yra gerų žmonių. Kai tik galėsim, nors ir kukliai, prisidės ir mūsų šeima. Dievulis turi pagaliau išklausyti jūsų prašymus ir padovanoti taip laukiamą ir išsvajotą mažylį. Tu ir tavo vyras esat tikri šaunuoliai, atlaikėt tiek negandų ir streso. Manau beliko tik keli žingsneliai iki svajonės išsipildymo ir gimęs mažylis atpirks viską, ką patyrėt negero.. Sėkmės jums sėkmės ir dar kartą sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Siata @ 2012 02 04, 19:53)
O kokia suma reikia surinkti?

Kadangi sis klausimas manau daznai iskyla.Tai galiu pasakyti kad man reikes apie 13000lt. Labai didele suma doh.gif
Mat IVF kainuoja 3950lt + ICSI kainuoja 1450 +IMSI kainuoja 3000 tai vien siai procedurai gaunasi 8400 sad.gif vaistams mastau kad irgi reikes 3000lt. ir konsultacijos 400lt. tai jau gaunasi didele suma 11.800
O jeigu ivyktu stebuklas ir liktu saldymui tai dar prisideda; 1.200.
ACIU VISOMS UZ PARAMA IR DIDZIULE PAGALBA-SIRDINGAS ACIU NUO VISOS MUSU SEIMOS wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kristina, noriu ir aš nuoširdžiai palinkėti LAIMĖTI ŠIĄ NELENGVĄ KOVĄ ir tikiu, kad taip ir bus.
O taip pat tikiu kiekvienos sumos, kad ir labai kuklios, galia. Todėl kukliai prisidedu ir aš 4u.gif
Atsakyti
Kristina na tiesiog negaliu neprisidėti 4u.gif
Skaičiau Tavo istoriją nežinau kiek kartų kartu su vyru, jaudina iki pat sielos gelmių, kuo nuoširdžiausiai linkiu sulaukti To Didžiojo stebuklo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 06, 22:47)
Mat IVF kainuoja 3950lt + ICSI kainuoja 1450 +IMSI kainuoja 3000 tai vien siai procedurai gaunasi 8400 sad.gif 


Afrodite, skaiciuok arba ICSI, arba IMSI kaina. Siuos proceduros viena kita pakeiciancios, o ne papildancios 4u.gif
Atsakyti
7506,14

Nerealu bigsmile.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti