Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 13, 17:16)
noras tik vienas kad tos rankos nebutu tuscios,kad mano gimda nebutu isgramdyta ir tuscia o joje skleistusi it mazas ziedelis mano maziukas..


console.gif cray.gif
Iš visos širdies linkiu kuo greičiau atsigauti ir kad tavo noras kuo greičiau išsipildytų 4u.gif
Jokie čia žodžiai nepadės, bet... nebesigręžk į praeitį. Kad ir kaip būtų sunku ir gaila, pakeisti jos nei tu, nei kas kitas nebegali. Pabaigiam šią temą, ir atverčiam naują lapą su Viltim, Tikėjimu ir Stebuklu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Afrodite laikykis mergyt, mes su tavimi.
Atsakyti
Skauda ten, giliai krutineje... kartu su tavimi liudziu... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
afrodite labai labai skaudu skaityt ... issiliudekit ir vel kilkit .... apkabinu console.gif mes su jumis 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, nezmoniskai skaudu, labai uzjauciu, negaliu sulaikyti asaru. Nerandu ir zodziu paguodos, atleisk. Apkabinu.
Atsakyti
Labas smile.gif

Gavau truputi ziniu is Euromergeles....akcija pratesti bus galima,o kiek pinigeliu like pasakys tik po poros savaiciu kai bus darbe.Kaip suprantu,dabr atostogauja ir priejimo neturi.Na laiko yra,aisku,kad tesim,ramu.... bigsmile.gif
Atsakyti
Afrodite, tikrai labai gaila, kad teko patirti tokius isgyvenimus cray.gif

Taciau negaliu neišreikšti savo nuomones del akcijos pratesimo.
Mano nuomone tau labai pasiseke, kad buvo renkami pinigeliai IVF, t.y. šansui susilaukti antro išsvajoto kudikio. Taciau kazin ar butu sazininga antrakart akcija testi, kai šeimu, kurios šanso pajusti motinyste/tevyste net neturi, šiame forume yra begale, kurios bent vienam IVF neturi lešų...

nuomonę išsakiau grynai dėl kitų šeimų lūkesčių (ne dėl asmeninių) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2012 07 16, 13:18)
Afrodite, tikrai labai gaila, kad teko patirti tokius isgyvenimus cray.gif

Taciau negaliu neišreikšti savo nuomones del akcijos pratesimo.
Mano nuomone tau labai pasiseke, kad buvo renkami pinigeliai IVF, t.y. šansui susilaukti antro išsvajoto kudikio. Taciau kazin ar butu sazininga antrakart akcija testi, kai šeimu, kurios šanso pajusti motinyste/tevyste net neturi, šiame forume yra begale, kurios bent vienam IVF neturi lešų...

nuomonę išsakiau grynai dėl kitų šeimų lūkesčių (ne dėl asmeninių) 4u.gif

Gerb.RositaK, kai mergaites organizavo pirma akcija jauciausi labai nepatogiai ir sulaukiau skaudziu pasisakymu.Neduos meluoti mergaites,kad ilgai dvejojau ir pati sakiau kad nesazininga,man geda ir pan.Bet parasiau visdelto istorija,issiuntem jums visus dokumetus apie pajamas ir visu mergaiciu deka mes turejome sansa siam IVF kuris deja baigesi nelaimingai.
As apie IVF pabaiga papasakojau,nes visa laika buvom isvien su mergaitemis,dauguma liko artimesnes nei galima isivaizduoti.Parasiau tik kaip ir akcijos pabaigai,kad nesibaige kaip svajojom visos-deja.Tikrai ne vienos ne prasiau,kad man rinktu pinigus,neskatinau ir pan.
Kaip jau minejau man labai geda kad antra patys negalim surinkti sumos reikiamos IVF,ir esu rasiusiu kad nesazininga ir gal egoistiska kitu atzvilgiu.
Man gailescio nereikia,bet nesugebu atsigauti po patirto isgyvenimo,o dabar jauciusi zymiai sh....po jusu zodziu, toks jausmas kad as kazkokiu budu isplesiu pinigelius is kitu zmoniu sad.gif
nesitikejau kad bus akcija,neprasiau ir likau nustebusi ir pasimetusi.
Meluosiu jei pasakysiu,kad man sirdyje nesuvirpejo dziugesys kad gal greit ivyksiantis IVF bus galutinai sekmingas.Bet nieko is nieko atiimti nenoriu,ir jeigu nuspresite Jusu Vaisingumo asociacija ar mergaites kad nebetesti akcijos-is mano puses nebus ne laselio nuoskaudos,ar kazko..kaip tik esu labai dekinga merginoms uz tai kad suteike mums tokia galimybe ir pries jas zemai lenkiu galva.
Atsiprasau...ir nenorim mes nieko absoliuciai is nieko atiimt... negerai gavosi..atsiprasau cray.gif
Atsakyti
Aš manau, visada bus abejojančių, kodėl tai, o ne kitai šeimai skirta parama, ir ar tikrai ji jos verta.
O tikrai negalima surengti 2 paramos akcijų? Aš visada maniau, kad galima nors ir 10, kad tik būtų aukojančių. O vat kas, kiek, kam nuspręs aukoti, tai jau pačių aukojančių reikalas. Kas galvoja, kad Afroditė jau išnaudojo savo šansą-tiesiog neaukos ir palaikys pinigus kitai akcijai. Aš-BŪTINAI paaukosiu.
Kaip ir kiekvienai šeimai, kuriai bus surengta akcija. Gaila, kad piniginė ne begalinė ir negalim paaukoti visoms, laukiančioms stebuklo verysad.gif
Atsakyti
Kadangi diskusijos gan garsios gavau dar ziniu is Euromergeles smile.gif
VA uztikrina,kad piigai suaukoti Afroditei,niekam kitam nebus skirti.Jai sekmingai pastoti nepavyko,tai kas liko tai liko jai ir VA net minciu nekyla juos perleisti kazkam kitam.
Tai pat praso pora savaiciu paluketi,kol gris i darbus ir viska suskaiciuos.
Del dvigubos akcijos neaisku,reiks palaukt kol gris VA valdyba ir gales apsvarstyt toki klausima.Tik kazin kaip del konkurencijos ir ar leistu taip moderatoriai.Tai tiek ziniu,gyvenam taikiai ir kantriai dar pora savaiteliu 4u.gif
Atsakyti
Palikau RositosK išreikštą nuomonę, Urtytės_mergytės klausimą dėl dviejų akcijų (nes RositosK nuomonė padėjo jį iškelti) ir T.P.Keberiokšt žinias iš Euromergelės.
Visas kitas beprasmes diskusijas pašalinau ir temą uždarau, kol grįš Euromergelė su tikslesne informacija.
Atsakyti
Sveiki forumo ir šios akcijos dalyviai,

Pirmiausiai noriu Vaisingumo asociacijos vardu atsiskaityti už įvykdytus įsipareigojimus. Priminsiu, kad per visą laikotarpį, nuo šios akcijos paskelbimo į VA sąskaitą Kristinos gydymui buvo paaukota 14198,13 Lt. Gydymui (procedūra, apsilankymai, vaistai – apmokėta VK pagal pateiktą sąskaitą faktūrą) buvo išleista 9360,00 Lt. Tad šiai dienai turime 4838,13 Lt nepanaudotų lėšų – suaukotų pinigų Kristinai, kurie atiteks jos sekančiam bandymui.

Sekančią procedūrą Kristina pasirinko atlikti Baltijos Amerikos klinikoje. Kolkas nežinome kokia tiksliai bus reikalinga suma jos sekančiam bandymui (tikimės greitu metu sulaukti iš gydančios gydytojos informacijos, kurią pranešime Jums), bet akivaizdu – likusios sumos nepakaks. Jeigu forumas ir aukojantys žmonės nusiteikę padėti jai sukaupti trūkstamą sumą antram bandymui – paleistime paramos akcijos tęsinį su nuoroda į šią senąją temą.

Iki greito 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 24 rugsėjo 2012 - 20:16