Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 13, 17:59)
Aciu visoms.O gal zinote kada butu galima bandyti kviestis gandrus? Nes tik si mintis mane palaiko ir dabar visais imanomais budais mastau kaip cia greiciau pradeti -nes tikiuosi tada butu nors truputi lengviau..nors zinau kad siu mazyliu niekada nepamirsiu,niekada-o ypac ta didcki kuri maciau pati...

po 3-ju menesiu. Ne ciklu, bet menesiu smile.gif 4u.gif tai rugseji jau galesi po truputi judeti link vaikuciu. Svarbiausia, kad gleivine atsistotu i vezes ir pirmyn.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 07 13, 18:15)
po 3-ju menesiu. Ne ciklu, bet menesiu smile.gif  4u.gif tai rugseji jau galesi po truputi judeti link vaikuciu. Svarbiausia, kad gleivine atsistotu i vezes ir pirmyn.

Aciu uz atsakyma,labai.
Atsakyti
Man po nesivystančio leido planuoti tada, kada norėsiu. T.y. tada, kai atsigausiu psichologiškai ir fiziškai. Po savaiminio persileidimo irgi jokių apribojimų netaikė. Svarbu, kad gimda jau būtų tvarkoj (kai nėštumas didelis, tai, žinoma, trunka ilgiau) ir galvoj visos mintys būtų į vietas sudėliotos.

Laikykis, Afrodite 4u.gif Ir net nedrįsk galvoti, kad nuvylei bent vieną iš čia ateinančių!
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 07 13, 18:23)
Man po nesivystančio leido planuoti tada, kada norėsiu. T.y. tada, kai atsigausiu psichologiškai ir fiziškai. Po savaiminio persileidimo irgi jokių apribojimų netaikė. Svarbu, kad gimda jau būtų tvarkoj (kai nėštumas didelis, tai, žinoma, trunka ilgiau) ir galvoj visos mintys būtų į vietas sudėliotos.

Laikykis, Afrodite 4u.gif  Ir net nedrįsk galvoti, kad nuvylei bent vieną iš čia ateinančių!

Aciukas 4u.gif Gal nenormaliai nuskambes,bet dabar esu gyva tik tuo kad mastau kad neturiu teises pasiduoti,juk dabar ne tik kibo bet ir kazkuri laika augo ir vystesi.Tad kazkaip tikiu,kad kitas butu sekmingas-nors net nezinau kada bus tas kitas.
Tema baigiasi todel labai noriu padekoti visoms,kiekvienai kuri pridejo savo dalele sirdies ir atemet is savo namu biudzeto kad tik padetumet pasiekti man svajone.Aciu Jums tegaliu pasakyti,bet tikiu kad Viespats jums visoms atligyns simteriopai.Man geda prisipazinti kad mes negalejom patys surinkti pinigeliu IVF tai buvo nerealu ka jus visos padaret.Aciu Jums uz tikejima,palaikyma,atjauta ir zmogiskuma.Lenkiu galvas tik pries jus-BUKIT LAIMINGOS.
Atsakyti
Afrodite,parasiau Euromergelei,kad paskaiciuotu likusius pinigelius.Jei VA sutiks,tai manau bus labai daug norinciu pratesti akcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kai kurių jūsų žinučių sąskaita (teko paslėpti) temą dar atidarau (antrą kartą jau pratęsimą darom) - turim sulaukti Euromergelės žinių.
Atsakyti
Vis skaičiau,skaičiau,sekiau ir nu nebegaliu tylėt..Afrodite,daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tau...Skauda kartu su tavim..Bet per savo ir kitų patirtį priėjau išvados,kad vaikas - iš tiesų Dievo dovana..Ir vat kada,kodėl ir ar tą dovaną gausim - priklauso tik nuo Jo ir ne nuo ko kito..Žmogus gali prie žmogaus kūrimo prisidėti,bet ar gyvybė liks - jau ne jo rankose..Tu padarei viską,ką galėjai,kad ta gyvybė liktų - bet matyt kažkodėl šiuo metu jai dar ne laikas buvo..Gal po daug metų ir išeis sau atsakyti,kodėl šiuo metu būtent tokia išeitis ir buvo geriausia,nes taip ir yra.Visatoje nėra chaoso.Visata yra harmoninga.Ir nebūna atsitiktinumų,o viskas vyksta pagal kažkokį mums paruoštą planą.Kodėl ir koks tas planas - viso gyvenimo tikslas tą išsiaiškint,mokėt priimt..
Labai skauda skaityti apie Tavo norą išeiti - mieloji,tu turi vieną Dievo dovaną jau..Nesvarbu,kokio ji amžiaus - mama vaikui visada reikalinga..Nežinau,kokie jūsų santykiai,bet savo skausme privalai prisiminti ir ją - ir kaip ji jaučiasi...Ir tuo pačiu būti dėkinga už tą jau patirtą jausmą būti mama..
Atsiprašau,jei kuris žodis ar sakinys Tave įskaudins - tikrai neturiu tokių minčių..
Tik noriu bent dalele Tavo skausmo pasidalint,kuris ir man nesvetimas..
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 07 13, 17:59)
Afrodite,parasiau Euromergelei,kad paskaiciuotu likusius pinigelius.Jei VA sutiks,tai manau bus labai daug norinciu pratesti akcija  mirksiukas.gif

kiek galesim tiek prisidesim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 13, 18:49)
Aciukas 4u.gif Gal nenormaliai nuskambes,bet dabar esu gyva tik tuo kad mastau kad neturiu teises pasiduoti,juk dabar ne tik kibo bet ir kazkuri laika augo ir vystesi.Tad kazkaip tikiu,kad kitas butu sekmingas-nors net nezinau kada bus tas kitas.
Tema baigiasi todel labai noriu padekoti visoms,kiekvienai kuri pridejo savo dalele sirdies ir atemet is savo namu biudzeto kad tik padetumet pasiekti man svajone.Aciu Jums tegaliu pasakyti,bet tikiu kad Viespats jums visoms atligyns simteriopai.Man geda prisipazinti kad mes negalejom patys surinkti pinigeliu IVF tai buvo nerealu ka jus visos padaret.Aciu Jums uz tikejima,palaikyma,atjauta ir zmogiskuma.Lenkiu galvas tik pries jus-BUKIT LAIMINGOS.

verysad.gif Apsiverkiau ,laikykis brangioji ,ir kokia cia geda neturet 14 tukst blink.gif as ir neturiu biggrin.gif ir man negeda schmoll.gif nes nemoku taupyt ..
Bet kiek galiu ar kiek lieka as visada aukoju ...... wub.gif
Kartais pati centus skaiciuoju ,o vis mintyse kaip kitam nusiust padet verysad.gif Nes kitiems juk blogiau nei man ........
taip kad neimk i sirdy ,kiek galesim ,kaip galesim ,mes Tau visos padesim ,vel po biski is leto sunesim tau Svajone wub.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 07 13, 07:59)
Afrodite,parasiau Euromergelei,kad paskaiciuotu likusius pinigelius.Jei VA sutiks,tai manau bus labai daug norinciu pratesti akcija  mirksiukas.gif


Laukiam ziniu, tesiam akcija, va iki rudens ir sunesim vel kaip skruzdelytes ax.gif

Afrodite saulele, laikykis, laikykis vardan savo dukters ir savo busimu vaiku! Neturi teises nei pasiduot, nei nebetiket! Apkabinu Tave stipriai, stipriai! Viespats turi geresni plana ir Tu turi sulaukti kada Jis prades ji vykdyti! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, kaip baisu..Matyti kudikeli savo sitaip.. Ir nera jokios gedos - tai musu valstybei turi buti geda, kad ne kiekviena moteris turi galimybe tapti mama. Ir padesim kiek galesim. Zinau, ka reiskia atsisakyti daug ko, kad tik surinkt ta didele suma. Butinai turesi tu Stebukla savo glebyje krykstaujanti, tu tik apie tai dabar ir galvok wub.gif
Atsakyti
Tikrai mergytes kiek gales pades tau brangioji, jau tiek isgyvenai, o kartu ir mes su tavimi, taip kad tikrai nepaliksim smile.gif ir kuo galesim padesim! Laikykis! Mes tik galim isivaizduoti tavo skausma, bet jis turbut daug stipresnis, nei mes isivaizduojam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpule: 13 liepos 2012 - 19:12