Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 18, 13:02)
Sveikutes 4u.gif 
Labai aciu visoms rasiusioms cia ir i a.z.Nespeju atsakyti,bet pazadu kad atsakysiu blush2.gif
Na,o ziniu is manes kaip ir dideliu nera.Kol kas vis dar niekas neaisku ir esame laukime. Siandien pasidariau HCG,paziureti kaip nukrito,o jis isaugo ir turiu jau 938. Tai tiek,gyvenam toliau ir laukiam su nerimu kas cia bus blush2.gif .
Grazios dieneles visoms,buckis 4u.gif

Oi kaip faina wub.gif laikom kumsciukus toliau wub.gif

Oi ne kumsciukus ,o visus kumscius thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 18 birželio 2012 - 12:05
auga pas tave leliukas 4u.gif

taip ir toliau:*
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 18, 13:02)
Sveikutes 4u.gif 
Labai aciu visoms rasiusioms cia ir i a.z.Nespeju atsakyti,bet pazadu kad atsakysiu blush2.gif
Na,o ziniu is manes kaip ir dideliu nera.Kol kas vis dar niekas neaisku ir esame laukime. Siandien pasidariau HCG,paziureti kaip nukrito,o jis isaugo ir turiu jau 938. Tai tiek,gyvenam toliau ir laukiam su nerimu kas cia bus blush2.gif .
Grazios dieneles visoms,buckis 4u.gif

net koju pirstai suspausti i didziausius kumscius.
Atsakyti
Aciu wub.gif As irgi spaudziu visus pirstukus,ir meldziuosi ir kalbuosi-na gal Dievulis bus gailestingas ir nebekris tie skaiciukai o dabar sparciai dides blush2.gif Aciu jums uz palaikyma ir sekmes jums kuo didziausios. wub.gif wub.gif
Atsakyti
na va, afrodite, kaip viskas puiku 4u.gif labai tikuosi, kad veliau sm busi cituojama kaip pavyzdys, kad galima net su pacia keisciausia pradzia isnesiot ir pagimdyt vaikeli 4u.gif laikyk ir toliau fronta, kol kas zinios daug zadancios!
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 18, 14:02)
Sveikutes 4u.gif 
Labai aciu visoms rasiusioms cia ir i a.z.Nespeju atsakyti,bet pazadu kad atsakysiu blush2.gif
Na,o ziniu is manes kaip ir dideliu nera.Kol kas vis dar niekas neaisku ir esame laukime. Siandien pasidariau HCG,paziureti kaip nukrito,o jis isaugo ir turiu jau 938. Tai tiek,gyvenam toliau ir laukiam su nerimu kas cia bus blush2.gif .
Grazios dieneles visoms,buckis 4u.gif

jetus Afrodite, kad tampo nervus tavo mazuliukas! unsure.gif
palaikom toliau jus wub.gif
Atsakyti
Afrodite> spaudziu kumstukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
afrodite laikom kustukus wub.gif wub.gif wub.gif jus aukit ir didekit 4u.gif
Atsakyti
Afrodite wub.gif
Tu neįtikėtina doh.gif biggrin.gif
Bet šitas augimas pats gražiausias. Nes mano skaičiavimais, tai gražiai padvigubėjo nuo 214 kas 48 val. thumbup.gif
Tik man įdomu, ką tie embrioniukai veikia, kol prisikabina ir pradeda auginti skaičiukus, tiesiog plaukioja po mamos pilvelį? wub.gif mistika...
Melsimės toliau 4u.gif

Tiesa, o tu nenori nueiti kur nors echoskopijai? Nes jau turėtų matytis su tokiais skaičiukais bigsmile.gif [B]
Atsakyti
Afrodite o kada dabar eisi HCG darytis ? bet ar bereikia ? nes jau kaip ir viskas aisku wub.gif bet del viso pilto laikyk kojas sukryciavus o mes kumscius ir maldas palaikysim uz tave mirksiukas.gif ir toliau
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 18, 13:02)
Siandien pasidariau HCG,paziureti kaip nukrito,o jis isaugo ir turiu jau 938.


wub.gif wub.gif ypatingas kudikis - ypatinga ir istorija.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 06 18, 21:13)
Afrodite  wub.gif
Tu neįtikėtina  doh.gif  biggrin.gif
Bet šitas augimas pats gražiausias. Nes mano skaičiavimais, tai gražiai padvigubėjo nuo 214 kas 48 val.  thumbup.gif
Tik man įdomu, ką tie embrioniukai veikia, kol prisikabina ir pradeda auginti skaičiukus, tiesiog plaukioja po mamos pilvelį?  wub.gif  mistika...
Melsimės toliau  4u.gif

Tiesa, o tu nenori nueiti kur nors echoskopijai? Nes jau turėtų matytis su tokiais skaičiukais  bigsmile.gif [B]

DEKUI MANO SIELOS SESES UZ PALAIKYMA,KUMSTUKUS IR MALDAS wub.gif
meldziuosi ir as,glostau pilveli ir labai saugau ir visa laika sukasi mintys ir prasymas kad maziukas nesustotu augti ir vystytis,kad viskas bus gerai ir kad mes su tetuku jo laukiam taip nerealiai-ypac tetukas pasikeite ir tapo dar svelnesniu ir rupestingesniu wub.gif
HCG gydytoja liepe darytis pirmadieni,bet as kaip ir noreciau kartoti ketvirtadieni. Sakiau,jei nesudrebes sirdele tai dar ketvirtadieni pasidarysiu blush2.gif bijau labai po visu tu skaiciu kritimu,kad vel nebutu..ir vyras to bijo labai.
Echoskopuotis eisiu tik pas ta gydytoja Rigoje.Nedaug liko ir laukti,o ir ja as kazkaip pasitikiu,ir nezinau kodel bet tiesiog galvoju kad pirma echoskopa eisiu pa ja darytis,nes ji man pries kelias savaites echoskopavo -mate kaip mano gimda,kiausides ir t.t.tad dabar kai ziuretu pakartotinai vistiek jau galetu gal palygint pagal pirmo echoskopavimo foto,kurias padare 6 ar 7.O ir tikiuosi kad susitarsiu kad vyra mano leistu kartu,nes mes abu einam siuo keliu ir abu plaukus raunames,nieko jis ten pas mane nepamatys ko nemates,o va jei savo akimis pamatys puslyte tai zinau kaip jam bus dziugu.
Siaip niekas negali man paaiskinti normaliai tokios mano situacijos-realiai net ir ginekologai kraipo galvomis,o kad as nemeluoju tai yra irodymai HCG lapeliai. Jiems tai mistika ir vieni aiskina kad cia geru nesibaigs,kiti tiesiog sako tikekimes.Tad mes ir tikimes.Ta ginekologe yra tokios nuomones,kad man implantavosi visi 3 embrioniukai.Tik kadangi jie sudeti labai mazuciai ji linkusi manyti kad man implantacija buvo velyva.O tie skaiciu kritimai,tai tiesiog zuva vienas is embrionu.Tai pagal viska mums liko tik vienas ir tikiuosi kad dabar jau skaiciai nebekris.Kaip mano vyras sako;matyt nenorejo konkurencijos ir norejo dar ir mus perzinti,patikrinti kaip mes jo laukiam lotuliukas.gif As klausiau ginekologes del HCG zemu,bet ji pasake kad pas mane dinamika HCG nebuvo pastovi,buvo augimas,kritimas ir vel augimas ir vel kritimas-todel sunku ir pasakyti ar normalu ar ne.Bet anot jos,sis ugtelejimas labai grazus suolis i sekme.Aisku,ji pasake kad duok dieve,kad ir toliau tik augtu ir butu viskas gerai ir paskambint jai liepe-ji netvirtino man kad oi jau tu cia tikrai sekminga nestuke.Liepe ir pasisaugoti labiau ir t.t.
Zodziu,viskas bus matyt-meldziames,laikau kumstukus,stengiuosi valgyt ir gert,mano mama man trina vaisinius,pieninius ir siandien atnes zaliaji kokteili su spinatais ir kitais ten priedais,kad tik vaikeliui butu gerai wub.gif
ACIU VISOMS UZ PALAIKYMA,TIKIUOSI KAD MANO SI ISTORIJA GALES ATSIDURTI AS IVEIKIAU NEVAISINGUMA SKYRELYJE IR TIE KVAILAI MAZI SKAICIAI,JU KRITIMAS IR KILIMAS SUTEIKS VILTIES KITOMS MERGAITEMS.NORS LABAI NORECIAU KAD NEBUTU VISAI TOKIO SKYRELIO IR TOKIU SKAICIU PASTOJUSIOMS MERGAITEMS,KAIP FAINA KAD ISKART BUTU SUPER GRAZUCIAI SKAICIAI KURIE GALETU GARANTUOTI KAD BUS VISKAS GERAI.MELDZIUOSI AS IR UZ JUS VISAS,UZ ISEJUSIUS JUSU MAZIUKUS IR PRASAU DIEVULIO KAD IR JUMS ATSIUSTU KUO GREICIAU IR SEKMINGA nestuke.gif SAUGOKIT SAVE IR ACIU KAD ESAT wub.gif
Atsakyti