Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(iowa @ 2012 06 15, 22:21)
O kelinta tai diena buo po IVf blush2.gif 
man po naturalaus ilgai laukto pastojimo ,9 diena po O jau vaiduokliavo  blush2.gif

Nuo isodinimo buvo 10 diena,kaip tik ta pacia diena dariausi ir HCG.
Ilgai masciau ir niekaip nesuprantu,kodel reikia dabar darytis nestumo testa?juk HCG darausi ir jis geriausiai juk rodo skaicius,pakritima ar pakilima ko NT nerodo g.gif nelabai to suprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 15, 17:40)
Nes niekada nesu turejusi nesivystanciu,negimdiviniu ar persileidimu-tai net nezinau kas ir kaip-nezinau ko laukt,ar vaziuot i ligonine g.gif

kai man buvo nesivystantis, kuris baigesi savaiminiu persileidimu, tai kol buvau laukime gine sake, kad i ligonine skubiai reiktu vaziuot, jei prasidedu didelis veriantis skausmas. kai pradejo dilgcioti, jau puoliau jai skambinti, tai nuramino, kad tai dar nieko nereiskia - sake turi buti riiimtas skausmas ir lengvai neatslugti.

taip kad kol skausmu pas tave nera, ramiai lauk su geriausiomis mintimis, kad viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prakriti @ 2012 06 15, 23:43)
kai man buvo nesivystantis, kuris baigesi savaiminiu persileidimu, tai kol buvau laukime gine sake, kad i ligonine skubiai reiktu vaziuot, jei prasidedu didelis veriantis skausmas. kai pradejo dilgcioti, jau puoliau jai skambinti, tai nuramino, kad tai dar nieko nereiskia - sake turi buti riiimtas skausmas ir lengvai neatslugti.

taip kad kol skausmu pas tave nera, ramiai lauk su geriausiomis mintimis, kad viskas bus ok  4u.gif

PRAKRITI,aciu tau kad atsakei man-Dieve kaip aciu.Aisku,supratau zodziu kol neprasides nerealus skausmai nieko tokio.O ar tu sekei savo HCG? ar buvo tokia pat nesamone kaip ir su manim vyksta?Prasau,nereikia guosti-sakyk tiesiai-as taip pavargau nuo nezinios,nors ir meldziuosi,bet kazkaip skamba man Usonienes zodziai ir net Bykova pasimete nebezinojo ka sakyt.Tad man labai idomu prie nesivystancio ar irgi buna su HCG skaiciais tokios nesamones? internete randu tik kad jie staigiai krenta ir nebekyla ir prasideda tepliojimas kuris pereina i gausu kraujavima ir spazmus panasius i saremius kuriu deka ir yra viskas isstumiama lauk.O apie HCG ne zodzio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 15, 23:51)
Tad man labai idomu prie nesivystancio ar irgi buna su HCG skaiciais tokios nesamones? internete randu tik kad jie staigiai krenta ir nebekyla ir prasideda tepliojimas kuris pereina i gausu kraujavima ir spazmus panasius i saremius kuriu deka ir yra viskas isstumiama lauk.O apie HCG ne zodzio doh.gif

as hcg pasidariau gana velai, galbut apie 17 DPO (pas gine ta cikla nebuvau, tai nelabai zinau) ir jis buvo zemas - rodos 77. buvo neramu, tai pakartojau jau kita diena ir buvo 102, bet dar kita diena tebuvo kazkur 80. gine liepe gert duph ir po kurio laiko pakartot hcg. pakartojus po kokios savaites hcg buvo gerokai pakrites, tai reikejo nutraukti duph ir laukti mmm, kurios neuzilgo ir pasirode - panasios kaip visada, tik gausesnes. tada dar reikejo pakartoti hcg, kad isitikinti, kad nieko neliko, tai ir gavau ats <1. tokia ta mano nedidele patirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prakriti @ 2012 06 16, 00:03)
as hcg pasidariau gana velai, galbut apie 17 DPO (pas gine ta cikla nebuvau, tai nelabai zinau) ir jis buvo zemas - rodos 77. buvo neramu, tai pakartojau jau kita diena ir buvo 102, bet dar kita diena tebuvo kazkur 80. gine liepe gert duph ir po kurio laiko pakartot hcg. pakartojus po kokios savaites hcg buvo gerokai pakrites, tai reikejo nutraukti duph ir laukti mmm, kurios neuzilgo ir pasirode - panasios kaip visada, tik gausesnes. tada dar reikejo pakartoti hcg, kad isitikinti, kad nieko neliko, tai ir gavau ats <1. tokia ta mano nedidele patirtis  4u.gif

As isivaizduoju,kad tau ir dabar skaudu apie tai kalbeti,labai uzjauciu tave ir tikiuosi,kad busi apdovanota dvigubai nestuke.gif nestuke.gif Labai aciu tau,nors jau zinau ko tiketis jei mano hcg pirmadieni bus dar nukrites.Aciu ir sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 16, 00:18)
As isivaizduoju,kad tau ir dabar skaudu apie tai kalbeti,labai uzjauciu tave ir tikiuosi,kad busi apdovanota dvigubai nestuke.gif  nestuke.gif Labai aciu tau,nors jau zinau ko tiketis jei mano hcg pirmadieni bus dar nukrites.Aciu ir sekmes tau 4u.gif


bet cia tik JEIGU pirmadieni bus pakrites 4u.gif o jis dar gali tave ir mus labai nustebinti 4u.gif Kaip suprantu nei skausmu nei mmm nei kvapo ane?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 06 16, 17:55)
bet cia tik JEIGU pirmadieni bus pakrites  4u.gif o jis dar gali tave ir mus labai nustebinti  4u.gif Kaip suprantu nei skausmu nei mmm nei kvapo ane?

Nera nei skausmu,nei mm,nei tepliojimo.Kazkiek pamaudzia pilvo apacia ir dubens kaulus,bet juos man dar pries darant HCG pamausdavo.Krutine visiskai liko nejautri ir nebepykina,atsirado sakyciau net noras valgyt.Uzeina per diena kelis kart toks sleikstulys ir viskas.Na,nervuota kad esu tai manau visiems suprantama del ko-nelinkiu niekam atsidurti mano dabartinej vietoj.
As jau nebezinau ko laukti ir ko tiketis verysad.gif nervai nebelaiko..viena gine sako tu toliau vartok progesterona ir visus kt.vaistus ir pirmadieni darys HCG,o U.sako kad man cia nesivystantis,Bykova visai pasimetusi ir kita dar gine is LT sako as net nezinau kas cia su tavim daros-zodziu atrodo isprotesiu,o pirmadieni jei skaiciai bus padideje-tai zinokit,gal kvailai skambes nesidziaugsiu nes nezinau kas man darosi? doh.gif pagal laika skaiciai mazi,jie tiesiog miniatiuriniai verysad.gif o man gaunas kad 6sav ir 1d. nestuke.gif echo nieko nemate,tik mate kur implantavosi bet daugiau nieko...na jeigu neprasides kraujavimas vaziuosiu pas ta gine bet dar tiek laiko but nezinomybej doh.gif doh.gif man vis sukasi klausimas juk nerealu,kad tokie zemi skaiciai ir kd zirniukui viskas ok..zodziu,nekreipkit demesio matyt syzinosiu ka reiskia depresija stupid.gif stupid.gif
Atsakyti
ech, paskaitau as vis sita tema, pradzia buvo tokia grazi ir daug zadanti, o dabar ... unsure.gif

taip noretusi padrasinti, kad bus viskas ok, bet jei atvirai, tai kazin ar kas cia bus gero, geriau jau viskas pasibaigtu ir nekankintu ta nezinia ax.gif ir butu galima pradet viska is naujo, o palaikymo armija turi didziule 4u.gif

pvz. mano 4.1 sav. buvo hcg 149, 5.5 sav. - hcg 9006 jau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvytė Mū: 16 birželio 2012 - 23:52
afrodite, mano pirmasis ivfas baigesi ankstyvu nesivystanciu. skaiciai buvo mazi (apie 12 dpi buvo berods 15). paskui jie pradejo kilti, privaziavo iki beveik 100, bet pradejau kraujuoti. tiesa, net ir kraujuojant jie vis dar pora dienu po truputi kilo... paskui hcg stipriai krito ir jau plaukiau kaip niekad gyvenime, matyt, del stipriai isvesejusios gleivines... U. man irgi kirto tiesiai i kakta, jog cia nesivystantis ir nieko nesitikeciau, o as labai kabinausi uz vilties, kad gal, kaip nors, visgi..
BET. stebuklu tikrai buna. isitvirtina ir puikiausiai vystosi net ir patys neitiketiniausi atvejai, sm tikrai netruksta tokiu istoriju. kol nekraujuoji, neskauda, kol hcg laikosi - vilciu neprarasciau. nors pamenu, koks ziaurus yra tas laukimas. man irgi norejosi, kad viskas greiciau baigtusi, nebesvarbu ne kaip, kad tik baigtusi tas tampymasis..
stiprybes tau dideles 4u.gif dar ne viskas prarasta.
Atsakyti
QUOTE(Karvytė Mū @ 2012 06 17, 00:51)
ech, paskaitau as vis sita tema, pradzia buvo tokia grazi ir daug zadanti, o dabar ...  unsure.gif

taip noretusi padrasinti, kad bus viskas ok, bet jei atvirai, tai kazin ar kas cia bus gero, geriau jau viskas pasibaigtu ir nekankintu ta nezinia  ax.gif ir butu galima pradet viska is naujo, o palaikymo armija turi didziule  4u.gif

pvz. mano 4.1 sav. buvo hcg 149, 5.5 sav. - hcg 9006 jau  rolleyes.gif


Pirmiausiai, nuosirdus sveikinimai su sklandziu nestuke.gif aukit,stiprekit ir lai maziukas dziugina jusu sirdeles-super wub.gif As pritariu jusu nuomonei,kad nezinia ar begalima tiketis kazko gero.Labai geras pavyzdys tai skirtumas tarp HCG skaiciuku. verysad.gif
Zirziuk,uzjauciu kas teko patirti console.gif Jau anksciau atrodydavo kaip siaubinga ir baisu,kai lauki,juodai lauki maziuko,o viskas labai greit baigias.Laikykis ir dideles sekmes .
Labai teisingai paraset,kad norisi jog baigtusi sis prakeiktas laukimas ir juoda slegianti nezinia;nes ji varo is proto;kai per diena keli kartai kai keiciasi viltis i nevilti.Keistai zinoma,kitiems skamba bet jau norisi kad baigtusi i viena ar kita puse,bet kad kad kazkas paaisketu.Zinoma,skaudu dabar ir dar skaudziau tikriausiai bus kai prarasime maziuka,nes kiekvienos diena paglostau pilvuka ir einant miegoti svelniai ji glostau...Aciu visiems mane palaikanciams,aciu Dievui kad turiu vyra kuriam sunku,bet mane palaiko is visu pusiu.Ir labai noreciau kad Dievulis nesiustu niekam tokiu skausmingu isgyvenimu...nes tai taip neteisinga...ziauru verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 16, 21:45)
Nera nei skausmu,nei mm,nei tepliojimo.Kazkiek pamaudzia pilvo apacia ir dubens kaulus,bet juos man dar pries darant HCG pamausdavo.Krutine visiskai liko nejautri ir nebepykina,atsirado sakyciau net noras valgyt.Uzeina per diena kelis kart toks sleikstulys ir viskas.Na,nervuota kad esu tai manau visiems suprantama del ko-nelinkiu niekam atsidurti mano dabartinej vietoj.

ir tuo viskas pasakyta. viskas gerai. bent jau kol kas. ir gerai, kad nervuota - hormonai vis siauteja. tik neisijausk, suprantu, kad sunku, taciau turi susiimti ir miegautis sleikstuliu (keistai skamba, bet kaip gera muzika melomanui, taip ir sleikstulis nesciajai)..

is asmenines patirties: kai nustojo vystytis mano dvynukai, ta momenta prisimenu labai aiskiai. as gulejau ir staiga per kuna nuo galvos iki koju prabego tokia banga ir as ta pacia sekunde pradejau jaustis normaliai. Ta prasme, kaip iki nestumo, kaip normali, sveika, nesilaukianti moteris. Sunku paaiskinti tokia bukle, bet ji tikrai skirtinga nuo sveikos nescios moters savijautos. Nuo to momento dingo mano sleikstulis ir noras miegoti pietu miego, krutine staiga atsileido, t.y. dingo skausmas ir jautrumas.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Labai aciu visoms rasiusioms cia ir i a.z.Nespeju atsakyti,bet pazadu kad atsakysiu blush2.gif
Na,o ziniu is manes kaip ir dideliu nera.Kol kas vis dar niekas neaisku ir esame laukime. Siandien pasidariau HCG,paziureti kaip nukrito,o jis isaugo ir turiu jau 938. Tai tiek,gyvenam toliau ir laukiam su nerimu kas cia bus blush2.gif .
Grazios dieneles visoms,buckis 4u.gif
Atsakyti