Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 06 11, 22:00)
Vis seku naujienas temuteje ir spaudziu kumstukus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mano mazyti taskiuka gimdoje pamate kai HCG buvo 302.
Va sitokio HCG nuotraukyte:
user posted image

Geri echoskopai labai anksti uzfiksuoja taskiuka, tik aisku per anksti matyti ar ten nera tuscia gemaline puslyte, ar viduje yra leliukas ir t.t. Bet esme ta, kad prie gan mazu HCG skaiciuku jau matosi ir dar gauni nuotraukyte dovanu.

Afrodite> as irgi linkusi manyt, kad kabinosi vienas, neisgyveno, ir atkeliavo biski veliau kitas mazylis, todel jo ir laikas yra mazesnis, bet HCG tai dvigubeja dabar jau kaip priklauso  thumbup.gif

Sveikutes mergytes 4u.gif
<Orchiduke> koks stebuklingas vaizdas wub.gif negaliu atsiziureti,nuostabu,kaip grazu...Dievuleliau net asaros byra blush2.gif
Aciu jums visoms uz tikejima,palaikyma,kumstukus ir maldas.Jusu sirdys pilnos gerio,jus nuostabios wub.gif wub.gif
Zinot,kazkaip pradedu ir as jau itiketi,kad vis delto maziukas yra pas mane isciose,gal tikiu nes labai to noriu ir labai meldziuosi kad rytoj jau pamatytu mano zirniuka wub.gif
Aciu aciu Jums ir jei tik as gausiu tokia nuotraukyte tikrai ikelsiu ir juodai dziaugsiuosi,pradesiu tiketi stebuklais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 12, 10:06)
Zinot,kazkaip pradedu ir as jau itiketi,kad vis delto maziukas yra pas mane isciose,gal tikiu nes labai to noriu ir labai meldziuosi kad rytoj jau pamatytu mano zirniuka wub.gif
Aciu aciu Jums ir jei tik as gausiu tokia nuotraukyte tikrai ikelsiu ir juodai dziaugsiuosi,pradesiu tiketi stebuklais wub.gif

Cia jau yra zingsnelis i prieki 4u.gif Labai gerai, kad tiki 4u.gif As irgi manau, kad viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 12, 10:06)

Zinot,kazkaip pradedu ir as jau itiketi,kad vis delto maziukas yra pas mane isciose,gal tikiu nes labai to noriu ir labai meldziuosi kad rytoj jau pamatytu mano zirniuka wub.gif
Aciu aciu Jums ir jei tik as gausiu tokia nuotraukyte tikrai ikelsiu ir juodai dziaugsiuosi,pradesiu tiketi stebuklais wub.gif


Afrodite, kai man būdavo sunku tikėti, kai iš nevilties neturėdavau kur dėtis nnnnnnnnnnn kartų skaitydavau šią ištrauką iš Švento rašto (žinau, kad Tu tikinti), pacituosiu, gal Tave tai įkvėps rolleyes.gif
"Tikėjimas laiduoja mums tai, ko viliamės, įrodo tikrovę, kurios nematome. Tikėjimu suvokiame, kad būtent iš neregimybės atsirado regima. .. Tikėdama ir pati Sara - nevaisinga ir nebe to amžiaus - gavo galią susilaukti palikuonies, nes pasitikėjo tuo, kuris buvo davęs pažadą. Ir todėl iš vieno vyro, ir dar apmirusio, gimė palikuonys, gausūs tartum dangaus žvaigždės ir nesuskaitomi kaip jūros pakrantės smiltys"....
TIKĖJIMO, SĖKMĖS, STIPRYBĖS IR VILTIES.
Atsakyti
QUOTE(auguste.v @ 2012 06 12, 09:02)
Afrodite, kai man būdavo sunku tikėti, kai iš nevilties neturėdavau kur dėtis nnnnnnnnnnn kartų skaitydavau šią ištrauką iš Švento rašto (žinau, kad Tu tikinti), pacituosiu, gal Tave tai įkvėps rolleyes.gif
"Tikėjimas laiduoja mums tai, ko viliamės, įrodo tikrovę, kurios nematome. Tikėjimu suvokiame, kad būtent iš neregimybės atsirado regima. .. Tikėdama ir pati Sara - nevaisinga ir nebe to amžiaus - gavo galią susilaukti palikuonies, nes pasitikėjo tuo, kuris buvo davęs pažadą. Ir todėl iš vieno vyro, ir dar apmirusio, gimė palikuonys, gausūs tartum dangaus žvaigždės ir nesuskaitomi kaip jūros pakrantės smiltys"....
TIKĖJIMO, SĖKMĖS, STIPRYBĖS IR VILTIES.

thumbup.gif thumbup.gif


Afrodite,didziausios tau sekmes rytoj! Laikau kumscius ir meldziuosi uz tave!
Atsakyti
Įdomu kaip Afroditei šiandien sekėsi... Vis užsuku į šią temą, bet jokių žinių dar nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 13, 19:40)
Įdomu kaip Afroditei šiandien sekėsi... Vis užsuku į šią temą, bet jokių žinių dar nėra  unsure.gif


As taip pat labai laukiu...... .
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 06 13, 19:48)
As taip pat labai laukiu...... .


IVF temutej parase 4u.gif
Atsakyti
Visdelto reik tiket stebuklais wub.gif dauguma musu juom lyg siol ir tiki wub.gif
Afrodite ilsekis, ilsekis ....... viskas Turi Büt Gerai wub.gif
Atsakyti
Afrodite,dziugiuosi uz tave ir toliau laikau tvirtai suspaustus kumscius smile.gif ,tikrai viskas bus gerai wub.gif .
Atsakyti
afrodite, laikau kumstukus ir laukiu geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, kumsciai suspausti wub.gif
Atsakyti
Afrodite wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti