Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(KittyKitty @ 2012 06 08, 14:05)
Sveikos, mergaitės,
turiu džiugių žinių wub.gif
Kopijuoju Euromergelės atsakymą, manau, ji ne prieš:
"(...) Na, taisykles mes patys ir kuriame, tad manau kad situ ypatingu atveju mes sutiksim pratesti akcija. Dar nesusideliojom kiek pinigu isejo uz pirmaji bandyma, bet manau kad visu paaukotu pinigu ji tikrai neisnaudojo. Kita savaite pasistengsiu suziureti-suskaiciuoti ir pranesiu kokia situacija - kiek Afrodites auku liko is ano bandymo ir kiek truks suaukosit - vistiek tures keli menesiai praeiti kol kiausides atsigaus."
tai štai, žalia šviesa, merginos thumbup.gif  drinks_cheers.gif



saunios zinios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prisidesim kiek galesim simboliskai, minimaliai ar maximaliai , kaip leis galimybes visoms kurios nori padeti. Svarbu kad tokiu yra ne viena mirksiukas.gif Tai dabar nera laiko liudet reikia eiti pirmyn ir nesigrezioti i praeiti, lauksim ziniu is taves po gyditoju vizito 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 06 08, 14:05)
Sveikos, mergaitės,
turiu džiugių žinių wub.gif
Kopijuoju Euromergelės atsakymą, manau, ji ne prieš:
"(...) Na, taisykles mes patys ir kuriame, tad manau kad situ ypatingu atveju mes sutiksim pratesti akcija. Dar nesusideliojom kiek pinigu isejo uz pirmaji bandyma, bet manau kad visu paaukotu pinigu ji tikrai neisnaudojo. Kita savaite pasistengsiu suziureti-suskaiciuoti ir pranesiu kokia situacija - kiek Afrodites auku liko is ano bandymo ir kiek truks suaukosit - vistiek tures keli menesiai praeiti kol kiausides atsigaus."
tai štai, žalia šviesa, merginos thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Jeeeeezau, kokios žinios bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Nesitveriu džiaugsmu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Geriau ir būti negali wub.gif wub.gif wub.gif
Ačiū KittyKitty, ačiū Euromergelei ir visoms, kas nori padėti Afroditei wub.gif wub.gif wub.gif
Net gyventi smagiau pasidarė, kad tiek daug gerumo aplinkui wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 06 09, 15:58)
Jeeeeezau, kokios žinios  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Nesitveriu džiaugsmu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Geriau ir būti negali  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ačiū KittyKitty, ačiū Euromergelei ir visoms, kas nori padėti Afroditei  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Net gyventi smagiau pasidarė, kad tiek daug gerumo aplinkui  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Pritariu tau Regaciuk,as niekaip negaliu atsistebeti ir patiketi.Aciu Jums visoms,nors ka jau su aciu nebeatsidekosi-tiesiog maldos uz jusu seimas ir jus,tik per tai galiu paprasyti kad Dievuliukas padetu ir pamatytu kokiu geru zmoniu yra siame pragariskame gyvenime ir kad jums suteiktu gyvenimo pilnatves ir sveikatos,nes ji labai svarbi.
As kai krito skaiciai skambinau Bykovai,ji man liepe penktadieni pasidaryti HCG.Taigi,ilgai svarsciau masciau bet pasidariau HCG,vakar pasiskambinau jau suzinot atsakyma, gana ramiai nes tikejausi isgirsti kad skaiciai nukrito iki 2 ar kazkas panasus. Na,ir is koju isvirtau isgirdusi skaicius -102.
Bet dziaugtis nera kol kas kuo,o gal kad neramu nes panasumas i ektiopini nestuma verysad.gif ryt vaziuosiu tikrintis ir tikiuosi jau tada suzinosiu,kur maziukas pasislepes. labai tikiuosi kad pamatys.Prisiskaiciau apie ta ektopini-negimdivini nestuma ir as ir vyras tai dabar baisoka abiems.Del viso pikto sakem sukrausim tase man i ligonine.
Pagal laika skaiciai labai mazi.Manau,tos kurios jau auginate pilvukus ar maziukus ir pacios prisimenate kad jusu skaiciai tikrai kitaip didejo nei pas mane.
Na,bet geriau zinoti teisybe nei gyventi iliuziju pasaulyje...
Va,mano HCG kokie buvo;
10 DPI- 24.9 U/L
12 DPI- 59.2 IU/ML
14 DPI- 70.7 IU/ML
17 DPI- 53.8 IU/ML
21 DPI-102 IU/ML
Zodziu,bandau kazka veikti ir su nerimu laukiu rytojaus. As Jums rytoj nors trumpai,bet pasistengsiu brukstelti,jei tik turesiu jegu verysad.gif nezinia juoda..realiai toks etapas dabar it linksmieji kalniukai,tik man visai nelinksma... jau sunku kai suzinai kad nukrito skaiciai ir zinai kad taip neturetu buti...paskui tau bac jie vel pakilo...ir jau tada gresme kad negimdyvinis...neturiu zodziu,jums padekoti ir issakyti mano pagarba jums.Siuo metu as kazkaip sunkiai draugauju su mastymu......
Atsakyti
Afrodite, bet juk siokia tokia viltis yra 4u.gif As tikiuosi, kad rytoj jau pamatys taskiuka gimdoje 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O jei ne, tai tegul jau geriau krenta tie skaiciukai... verysad.gif musu seima taip pat dar karta prisides. Butinai butinai! As tikiu, kad mums visoms atlygins Dievas su kaupu blush2.gif Jei eit, tai iki galo!
Atsakyti
Afrodite, stiprybes tau! 4u.gif

Mes visos kartu su tavim, palaikom tave! Ir labai Dievulio prasom viso ko geriausio!!!
Atsakyti
Tikra tiesa, kad skaiciukai taip augti negali. Jie per mazi pagal terminus. Taciau labai tikiuosi, kad negimdyminio nera. Turetu skaudet, bent jau kiek esu skaiciusi apie tai.
Laikykis, sirdele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 06 09, 20:17)
Tikra tiesa, kad skaiciukai taip augti negali. Jie per mazi pagal terminus. Taciau labai tikiuosi, kad negimdyminio nera. Turetu skaudet, bent jau kiek esu skaiciusi apie tai.
Laikykis, sirdele  4u.gif


Atsiprasau, kad as cia su savo pamastymais, bet ar apskritai gali buti negimdinis nestumas taikant IVF?.. Juk embrionukas talpinamas tiesiai i gimda, kaip jis gali patekti kur nors ne i vieta?..
Afrodite, dar karta - vis dar tikiu kad kazkas keistai vyksta, bet tegu tavo vaikiukas buna gimes su marskineliais.
Atsakyti
Afrodite,jei jau negimdinis,tai baisiai nebijok.Skaiciukai nera dideli,man 3 is 4 negimdiniu patys issivale.O tas kuris ne,tai ir skaiciai tukstantiniai buvo.Tai as labai linkiu ir tikiuosi,kad rytoj situacija pati geriausia bus koks atvejis pas tave bebutu.
Gal ir keistai nuskambes,bet is savo patirties galiu pasakyt,kad tas,kad buvo kibimas ir tokie skaiciukai yra laaabai gerai.Aisku,geriau butu su finalu uz 9 menesiu,bet tikiuosi suprasi apie ka as.Sunku tai priimti,bet yra labai realu,kad sekantis kartas bus su didziuliu pilvu.
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 06 09, 23:05)
Atsiprasau, kad as cia su savo pamastymais, bet ar apskritai gali buti negimdinis nestumas taikant IVF?.. Juk embrionukas talpinamas tiesiai i gimda, kaip jis gali patekti kur nors ne i vieta?..
Afrodite, dar karta - vis dar tikiu kad kazkas keistai vyksta, bet tegu tavo vaikiukas buna gimes su marskineliais.

Deja deja. Gali ir po IVF.
Atsakyti
Afrodite 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, mes su tavimi ir uz tave! 4u.gif Laikykis smile.gif
Atsakyti