Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Afrodite, uzjauciu del netekties, bet ne pasaulio pabaiga. Svarbu, kad turi mylincia seima, draugu ir visa palaikymo komanda aplink save smile.gif ir aisku, pirmiausia ziurek savo sveikatytes, seimos geroves, o dar viena sansa vaikeliui kaip matau suorganizuosim. Zinoma, pirma reikia tau atsigauti, isgyventi ta liudna perijoda, gal netgi ismeginti kokius netradicinius gydymo budus, galiu rekomenduoti speciasite taskinio masazo, sako daro stebuklus tokioms kaip mes. Jei noresi - parasyk i AZ. Norisi kazkaip tau padeti, bet svarbiausia, kad pati nepaluztum, neuzsidarytum savo skausme. Juk pats tamsiausias metas buna pries ausra console.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 06 06, 17:13)

Jeigu sugalvotume, kaip suorganizuoti naują akciją, kaip manot, ar pavyktų dar kartą surinkti pinigėlių?

Manau, pavyktų. Norėčiau tikėt. Prisidėčiau, kiek galėčiau.

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 07, 11:50)
Ir manau,kad nesazininga visu atzvilgiu man pratesti akcija,nors kiek suprantu ji ir negali buti pratesta. Bet esme ta,kad tai butu jau nedora.

Čia jau mums palik nuspręst, ar sąžininga, ar ne tongue.gif

Afrodite, laikykis, praeis juodas etapas - taip jau būna. Žinau, kad žodžiai neką dabar padės, bet tu tik laikykis. Mes su tavim bent mintimis.
Atsakyti
afrodite!!! nesazininga butu tau nepadeti...va kas butu nesazininga...net jei ir per va neimanoma butu, bet tikrai mes kaip bitutes sunestumeme antra sansa...
pati patyriau , ka reiskia netekti taip laukto mazutelio...niekam to nelinkeciau...tik laikas kazkiek apgydo zaizdas..bet randai vistiek lieka.... unsure.gif
o kazkas raset euromergelei i a.z? gal neskaito tos temutes ji dabar?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Tik uz ir ne kitaip! 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, as tau taip pasakysiu:
Nepazistu taves, bet visa sirdimi net per virtualiuosius kanalus jauciu, koks siltas, geras, dvasingas, atsidaves zmogutis esi, tu sutverta motinystei, ir zinai, kas butu nesazininga ir nedora? Nesuteikti vaikeliui galimybes tureti tokia mamyte kaip tu wub.gif mes butinai bandysime dar karta, jei tik tavo liga leidzia. Manau,vien tai, kad visos is karto pradejo galvoti apie nauja akcija, jau irodo, kad tu to verta, kad visos tai jauciame. Jei butu nesazininga, niekas ir neorganizuotu, sitiek deganciu sirdziu, kurios kencia del tavo nelaimes ir dega noru padeti dar karta, manau, irodo, kad tai yra be galo sazininga ir teisinga ir tu negali neklausyti sito balso, mes matome tave nestuke.gif ir ne kitaip, ir tai ivyks, reikia tik laiko, jeigu tu jo dar turi. Apkabinu wub.gif
Atsakyti
Kitty, taip graziai parasei wub.gif
Atsakyti
Kitty saunole kad taip del Afrodites, paraset labai grazai wub.gif
Mes rgi tik uz prisidesim kiek galėsim 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif 4u.gif

Parašiau Euromergelei až.
Atsakyti
mes ir uz , afrodite nenuleisk rankyciu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 07, 13:50)
Manau,kad mergaites kurios patyre persileidima supranta mane. o as dabar nerandu kelio...tiesiog atrodo pasimeciau...vis dar negaliu patiketi. Kaip siandien noriu nuo visko pabegti...pasislepti kazkur..nes siandien mano gimtadienis,juodas gimtadienis.


Sirdele console.gif
Baisu skaityti kai atrodo mano istorija perrasai, kuri ivyko pries 5 metus, tik man dar teko ant operacines stalo gulti ir atsisveikinti su stebukleliu... verysad.gif
Kad ir kokia siandien tau juoda diena, issiverk, issilaizyk zaizdas ir vel stok i kova, kuria, tikiu, laukiu ir viliuosi, tu laimesi wub.gif
Atsakyti
KittyKitty, labai gražiai ir teisingai surašei wub.gif thumbup.gif
Afrodite, perskaityk kelis kartus 4u.gif Žinok ne tik tu, bet ir mes labai norime, kad tu turėtum vaikelį wub.gif
Svarbiausia, kad tavo sveikata leistų, o pinigėlius sunešime. Jeigu reikės, ir asmeniškai. Galėsi tada pas latvius bandyt smile.gif
Tik nepasiduok liūdesiui. Kaip tik įmanoma sutrumpink jo laiką 4u.gif
Mes su tavim 4u.gif
Atsakyti