Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Dalele ir nuo musu seimos mirksiukas.gif kumsciai Jusu uz sekme suspausti jau dabar wub.gif
Atsakyti
Prisidedu ir aš..nuoširdžiai linkiu sėkmės ir daug sveikatos Jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
geriausi linkejimai nuo mano seimos ir pasimelsiu uz jusu svajones ,taip pat bandysiu pagelbet zmonem parodant si laiska ,gal atsiras galinciu prisideti dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 03, 21:24)
Dar vis negaliu patiketi,kad i mano pagalbos sauksma atsiliepe tiek geranorisku zmoniu.As dekoju Jums ir jumis zaviuosi.

Tai mes jumis zavimes. Ir kaip nuosirdziai linkime pamatyti II - net neisivaizduojat.
As pati pasitelkiu i pagalba visus imanomus saltinius - skypa, Facebooka... Visi isgirsta ka norim pasakyti, nuolat kas nors paraso "Ir as prisidedu"... Jausmas toks, lyg pilnomis saujomis bandyciau jums perduoti draugu, pazistamu ir nepazistamu zmoniu viltis, mintis ir maldas.

O jus tik tikekit. Visu musu vardu prasau - jus tik tikekit!!!!......
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 03, 18:22)
Ka tik gavau superiniu ziniu is VA  bigsmile.gif Ju paciu zodziais - "neitiketina" !

Mieloji, aciu ir Tau uz tokia didziule sypsena tokiu sunkiu lotuliukas.gif tau periodu wub.gif
Atsakyti
Sėkmės! Tikiu, kad pinigėliai ir visų palaikymas padės šį kart! Prisidedu ir aš
Atsakyti
Afrodite69, sekmes Jums, Tu tikrai greit busi nestuke.gif nes D negali neisgirsti tiek daug musu prasymu 4u.gif palaikau Jus savo mintimis ir prisidedu prie paramos
Atsakyti
Dalele paramos ir is manes 4u.gif Didziausios sekmes Jums ir neblestancios vilties! 4u.gif
Atsakyti
Kristina, siunčiu Jūsų šeimai teigiamas mintis ir nuoširdų palaikymą bei linkiu pagaliau išlipti laimingoje stotelėje wub.gif
Atsakyti
Afrodite, prisijungiu ir aš. Laikykis, saulele 4u.gif
Paplatinsiu laišką tarp savų, tikiuosi, kad pinigėlius greit surinksit.

Atsakyti
butina reikia prisidedi, nors ir pati einu IVF keliu, tikiuosi Dievulis musu isklausys group.gif
Atsakyti
Afrodite69, stiprybės, tikėjimo ir vilties. Jūsų svajonė būtinai išsipildys 4u.gif Jungiuosi ir aš į pagalbą kiek galiu
Atsakyti
Kaip smagu, kad pinigėliai taip greit kaupiasi thumbup.gif Aš irgi negaliu prisidėti tiek, kiek norėčiau, bet dar atradau, kas prisidės nors mažom dalytėm ir žinau, kad tikrai neapgaus 4u.gif Svarbiausia, kad mūsų yra tiek daug, todėl viskas bus gerai 4u.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti