Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Jeeetau, apsiverkiau kaip mergaitė... Afrodite, viskas bus gerai mirksiukas.gif Turi būt ir ne kitaip smile.gif
Nesveikinu, kad nenubaidyčiau sėkmės (šiaip nelabai tikiu prietarais, bet ai, atsarga gėdos nedaro smile.gif ), tik labai labai džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Dekui,mergytes uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal as nenormali,bet zinokit ir as bijau dar dziaugtis,vis nerimas ilenda i sirdele. Meldziu ir as kad skaiciukai augtu ir viskas gerai butu,nes privalo buti gerai ir niekaip kitaip thumbup.gif Mergaites,ar normalu kad man kaip ir gleiviu pagausejo blush2.gif nerimauju,vis nulekiu ir su baime ziuriu blush2.gif
Aciu JUms visoms dar karteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 31, 16:02)
Mergaites,ar normalu kad man kaip ir gleiviu pagausejo blush2.gif nerimauju,vis nulekiu ir su baime ziuriu blush2.gif
Aciu JUms visoms dar karteli 4u.gif


normalu sirdele 4u.gif Jetau, kaip GERA dusioj uz tave... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ka gi, kitu metu pradzioje susitiksime pas mamytes wub.gif Viskas TAIP ir turi buti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
dėl visa ko dar virusų nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
viskas bus gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatu: 01 birželio 2012 - 14:35
Afrodite, uzejau ir is laimes surikau thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Tikejau, kad sis kartus jums bus TAS wub.gif
Atsakyti
Net nezinau kaip parasyti,galvoj dar nesutelpa....nebesivysto mano nestumas.siandien skaiciai pradejo kristi......neturim nei snaiguciu,nieko...liko sirdyje tokia juoda skyle...zlugdanti..gyvent nesinori..atsiprasau,kad as taip-bet nebesugebu susiimti ir but stipri...ziauru.
Atsakyti
verysad.gif afrodite nu nėra žodžiu verysad.gif
Atsakyti
Afrodite,nezinau ka sakyt,stipriai apkabinu verysad.gif verysad.gif stprybes tavo seimai...taip neturetu buti verysad.gif
Atsakyti
Mažut, gal vienas pabėga, irgi juk būtų kritimas, gal vienas žirniukas dar laikosi, ką...Juk ne vienai taip buvo...ir kraujuodavo gerokai, ir galvodavo, kda viskas, o pasirodo, vienas žirniukas pabėgdavo, kitas likdavo...padaryk dar rytoj hcg....mieloji..................
Atsakyti
...negali buti..D brangus...cray.gif cray.gif cray.gif
gal tikrai dar ne viskas,gal vienas maziukas pabega,uztat teplioja ir HCG pakrito..duok D kad taip ir butu.. gal dar galima kazko imtis kad issaugot...
tikrai padaryk ryt HCG..
nu nera teisybes,nera......
Atsakyti
kaip kardu širdį pervėrė verysad.gif verysad.gif verysad.gif
aš taip šito bijojau, kad nesibaigtų, kaip Akeditei...
o gal dar ne viskas prarasta? gal klaida kažkokia? yra buvę vienai mergaitei, kad laboratorijoj suklydo...
Atsakyti