Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 30, 13:38)
Aciu visoms labai labai uz sveikinimus- negalim patiketi dar,dziaugsmo ir laimes asaros tiesiog smaugai wub.gif Esam tokie laimingi,kad manau net sakyti nereikia wub.gif  wub.gif Mano siandienos skaiciukai yra 59.2- jie nedideli bet mes jais labai dziaugiames ir zavimes ir tiki,tvirtai tikim kad jie tik augs wub.gif  wub.gif Aciu JUms 4u.gif  4u.gif


Tvarkingai auga thumbup.gif wub.gif Turi turi BUTINAI turi si karta pasisekti, nes tiek daug suspaustu kumsteliu, tiek daug sukalbeta uz jus maldeliu D butinai turi isgirsti ir padeti susitikt su savo svajone wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 30, 11:38)
Aciu visoms labai labai uz sveikinimus- negalim patiketi dar,dziaugsmo ir laimes asaros tiesiog smaugai wub.gif Esam tokie laimingi,kad manau net sakyti nereikia wub.gif  wub.gif Mano siandienos skaiciukai yra 59.2- jie nedideli bet mes jais labai dziaugiames ir zavimes ir tiki,tvirtai tikim kad jie tik augs wub.gif  wub.gif Aciu JUms 4u.gif  4u.gif
Kokios nuostabios naujienos. Dideliausi sveikinimai. Aukit ir stiprekit. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ramaus ir nuostabiausio laukimo Jums wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Melsiuosi, kad ir toliau viskas gerai klotųsi jums mirksiukas.gif Pagaliau džiaugsmas atėjo į jūsų šeimą, po tiek ašarų ir skausmo!!!
Atsakyti
didziausi sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Afrodite wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 30, 13:38)
Mano siandienos skaiciukai yra 59.2

wub.gif wub.gif wub.gif
Labai džiaugiuosi už tave wub.gif
Atsakyti
Afrodite, labai dziaugiuosi uz jusu seima. Aukit ir stiprekit wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Afrodite, tyliai tyliai, kad nenubaidyt laimes, dziaugiuosi. Svajones pildosi!
Atsakyti
vis del to stebuklai pildosi wub.gif aukite,mazieji stebukleliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Afrodite,tyliai tyliai sveikinu,kad skaiciukai ir toliau augtu 4u.gif 4u.gif 4u.gif apsiasarojau perskaiciusi,be galo dziaugiuosi uz jus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Senai beskaičiau ir užsukau pažiūrėti kokia situacija čia ir kokias naujienas randu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Fantastika clap.gif wub.gif
Pupa, sveikinimai didžiausi ir laukiam didėjančių skaičiukų wub.gif Nu nerealu bigsmile.gif
Atsakyti