Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Maidenana @ 2012 05 22, 16:36)
Labai gerai kai per IUI procedura ar isodinima buna lengvas arba stipresnis persalimas, nes tada imunitetas nusilpes ir maziau priesinasi nestumui. taip pastojo butent Olialia. Atejusi i IUI visiskai serganti, pasiruosiusi isgirsti, kad IUI nedarom, nes sergi. taciau jos sunelis pilve kojytem laimingai maskatuoja jau dvidesimt kazkokia savaite  mirksiukas.gif

kaip dziugu,kai yra tokiu nuostabiu pavyzdziu wub.gif
Na,prisiduodu-kazko nuotaiku kaita man-tryskau optimizmu,o siandien kazkaip veerkt norisi blush2.gif Pojuciu nestumo neieskau nes dar anksti labai ir nerealu.Bet nezinau...man vis nuo isodinimo maudzia pilva,o vakar taip vakare gerai pradejo mausti pilva,toks jausmas kad duria,kieta ten lyg akmuo butu ir pradejo dubens kaula per viduriuka maust-tai nuejau gult nes eurovizijos pusfinalio nepabaigiau ziureti.O ryte kai atsikeliau tai maude kaip pries geras mm-na issigandusi buvau juodai, dar paskaitinejau kad mazas pastojimo procentas su dvieju dienu embrionais...laksciau vis i tualeta ziureti ar tik neatejo parazites isdavikes nors tik 5 diena po isodinimo neturetu ateiti-na bet jausmas maudimo kaip pries pat prasidedant mm.Pagulinejau,maudzia bet nebe tiek.
krutine jautri ir momentasi skausminga.Net pazasties srityje.Bet visa tai as kazkaip mastau nuo tu geriamu mano hormonu g.gif
O su temperatura irgi jega-ji sokinejanti,tai 37.5, tai 37.1 ar 37-auksciausia buvo 37.6.Va ir suprask kad nori.
Zodziu,kaip ir sakiau nestumo pozymiu net neieskau nes net nezinau kada man turetu vykti implantacija....todel su malda,viltim,asarom ir paglostymais ir padejavimais ir tryzniojimu gyvenu toliau ir laukiu mirksiukas.gif
Aciu visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 23, 16:51)

O su temperatura irgi jega-ji sokinejanti,tai 37.5, tai 37.1 ar 37-auksciausia buvo 37.6.Va ir suprask kad nori.
Zodziu,kaip ir sakiau nestumo pozymiu net neieskau nes net nezinau kada man turetu vykti implantacija....todel su malda,viltim,asarom ir paglostymais ir padejavimais ir tryzniojimu gyvenu toliau ir laukiu mirksiukas.gif
Aciu visoms wub.gif


afrodite,pakilusi temperatura,aisku jei ji ne del ligos pakilusi, yra geras zenklas. man ji, butent teike vilties,kad pavyko IVF,nes buvo pakilusi iki 37,2 ir link hcg dienos,vis kilo ,buvo ir 37,4,nors jokiu ligos pozymiu nebuvo! poto isskaiciau nete, kad nestukem normali kuno temp pakyla.. taip kad laukiam toliau!! wub.gif tikekimes ji ta pati ir tau reiks 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiny @ 2012 05 23, 16:42)
afrodite,pakilusi temperatura,aisku jei ji ne del ligos pakilusi, yra geras zenklas. man ji, butent teike vilties,kad pavyko IVF,nes buvo pakilusi iki 37,2 ir link  hcg dienos,vis kilo ,buvo ir 37,4,nors jokiu ligos pozymiu nebuvo! poto isskaiciau nete, kad nestukem normali kuno temp pakyla.. taip kad laukiam toliau!! wub.gif tikekimes ji ta pati ir tau reiks  4u.gif  wub.gif

tikiuosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 23, 04:51)
kaip dziugu,kai yra tokiu nuostabiu pavyzdziu wub.gif
O ryte kai atsikeliau tai maude kaip pries geras mm-na issigandusi buvau juodai, dar paskaitinejau kad mazas pastojimo procentas su dvieju dienu embrionais...laksciau vis i tualeta ziureti ar tik neatejo parazites isdavikes  nors tik 5 diena po isodinimo neturetu ateiti-na bet jausmas maudimo kaip pries pat prasidedant mm.Pagulinejau,maudzia bet nebe tiek.


Na o as papasakosiu savo patyrima su mmm skausmu- butent apie 5-6DPI pradejo skaudet kaip pries mmm, laksciau i tulika bjaurybiu ieskot, bet taip ir neradau.. blush2.gif Skaudejo kokias 4-5 dienas.

Kumstukus laikom toliau!!! thumbup.gif
Atsakyti
Afrodite,laikau kumstukus 4u.gif tikiu,kad maziukai auga tavo pilvelyje ir turesi 3maziukus leliukus.tad meldziu dievo palaimos ir stiprybes tau ir tavo seimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lara86 @ 2012 05 26, 15:53)
Afrodite,laikau kumstukus 4u.gif  tikiu,kad maziukai auga tavo pilvelyje ir turesi 3maziukus leliukus.tad meldziu dievo palaimos ir stiprybes tau ir tavo seimai 4u.gif

Nuosirdus aciu, wub.gif perskaiciau ir susigraudinau blush2.gif labai ir as tikiu,meldziu kad mano maziukai stebukliukai,kuriuos turiu Jusu visu deka puikiai isikurs ir sekmingai augs bei gims sveikuciai. wub.gif wub.gif Tariu visoms mergaitems kurios mane labai ,tiesiog nerealiai palaiko-aciu,ACIUUUUUUUU JUMS notworthy.gif notworthy.gif friends.gif friends.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Afrodite,kumščiai tvirtai tvirtai suspausti uz tavo trejetuka smile.gif .
Atsakyti
Afrodite, laukiam gerų žinių, kumštukai suspausti už tave ir tavo mažiukus
Atsakyti
Labai tyliai, nors sirdyje rekiu is dziaugsmo (o asaros ir pasipyle) Jus sveikinu, tikiu, kad si stotele - pagaliau ta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pagaliau. Pagaliau, pagaliau, pagaliau.
Tyliai džiaugiuosi ir tyliai sveikinu (kad nenubaidyčiau sėkmės) wub.gif
Atsakyti
jau po tytiukais Afrodite galim sveikinti, 4u.gif thumbup.gif
ir laukti dvigubu skaičiuku po kelių dienų
Atsakyti
Kaip gera pamatyti tokius skaičiukus. Afrodite, nemoku pasakyti, kaip džiaugiuosi dėl tavęs ir kumštukų neatleidžiu, kad skaičiukai didėtų kaip priklauso wub.gif

Atsakyti