Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Afrodite, juk zinai, kad kartais is geriausiu rezultatu iseina snipstas, o kartais is prastu- geriausi! Va mano atvejis- puikus rezultatai- ispunktavo arti 20-ies kieusialasciu, apsivaisino 11, dalijosi 9-i, iki finiso liko tik du ir tie ne pacios geriausios kokybes, Treijsas paleido su zodziais "sansi mense srednix", o va labai kokybiskas vaikas gavosi, na gal siandien nedave miegot, bet vistiek lotuliukas.gif mirksiukas.gif Taip, kad aukstyn nosi, mergyt! Tavo trijule tikrai neapvils!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laikykis Afrodite ,apsiverkiau skaitydama dziaugsmo ,tikejimo ,vilties asarom!!! wub.gif Tau pasiseke ,Tu negali galvot kitaip!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 19 gegužės 2012 - 14:01
virusai nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 19, 11:05)
Tikiuosi kad musu visu pastangos tures graziu vaisiu nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif

butinai thumbup.gif laikom laikom kumstukus uz jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 05 19, 11:17)
Afrodite, net asaros man bega, beskaitant.
Tikiu, tikrai tikiu, kad pavyks, kad maziukams bus gera pas mama.  wub.gif
Lepink save, saugok labai, tik istisai negulek. Kelkis is lovos atsargiai per sona, kad neisitemptu pilvukas, tai svarbu. Glostykit ji labai  wub.gif
Tikiu, viskas bus gejavascript:emoticon(':super')rai  4u.gif

Sveikutes mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciuuuuu uz patarimus, tikrai i juos atkreipiu demesi thumbup.gif Stengiuosi istisai neguleti, bet nezinau gal nuo vaistu, ryte prabundu anksti,o dienos mietu einu pamiegoti net po kelis kartus ir vakare luztu anksti.O pilvuka tai pastoviai glostau, siandien buvom parduotuvej tai net nepajutau pati kaip eidama vis pasirodo glostau pilvuka. mirksiukas.gif Tikiu savo stipruoliukais wub.gif Dievinu juos ir laukiu kada tik galesiu patvirtinti nuostabia naujiena wub.gif

Papildyta:
QUOTE(gatu @ 2012 05 19, 19:11)
virusai nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ziinok, nesupyk bet nedekosiu uz virusiukus, bet juos ciumpu su tokia "troskuliu" kad tu net neisivaizduoji, tikiuosi LABAI LABAI apsivirusiuosiu nestuke.gif nestuke.gif 2.gif 2.gif 2.gif wub.gif
Papildyta:
VISOMS MANO DRAUGYTEMS, PALAIKYTOJOMS, MANO SIRDIES IR SIELOS GYDYTOJOS,BENDRAZYGES 4u.gif
MES JUMS LABAI LABAI DEKINGI, TIKIM SAVO SEKME, TIKIM SAVO STEBUKLIUKAIS IR TIKIM KAD SIS KARTAS ISMELSTAS MUSU VISU, I KURI IDETA VISU MUSU IR JUSU PASTANGOS TIKRAI BUS DIEVULIO PALAIMINTOS IR LABAI VAISINGOS nestuke.gif nestuke.gif .ACIUUUUUUUUUUU aciuks.gif aciuks.gif ,AS LAIMINGA KAD GALIU TAI PASAKYTI. JUS VISI ANGELAI ZEMEJE- SEKMES JUMS IR NEREALIAI DAUG LAIMES. wub.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Afrodite, aš su tavim wub.gif
Tyliai laukim ir melskimės 4u.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2012 05 19, 12:12)
o va labai kokybiskas vaikas gavosi, na gal siandien nedave miegot, bet vistiek  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

labai džiaugiuosi, kad po tiek vargo ir ilgo laukimo pagaliau atkeliavo jūsų mergytė į jūsų šeimą wub.gif
Atsakyti
Merginos, kaip manot ar mano slogavimas gali pakenkti mazyliams ir implantacijai unsure.gif Na, toks tas ir slogavimas-skauda rytais atsikelus gerkle bet ne stipriai ir prasispjaudu pulius ir paskui vel viskas ok.Tas buna tik kai atsikeliu po miego g.gif
Labai nerimauju blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 21, 18:18)
Merginos, kaip manot ar mano slogavimas gali pakenkti mazyliams ir implantacijai unsure.gif Na, toks tas ir slogavimas-skauda rytais atsikelus gerkle bet ne stipriai ir prasispjaudu pulius ir paskui vel viskas ok.Tas buna tik kai atsikeliu po miego g.gif
Labai nerimauju blush2.gif  verysad.gif

Afrodite meldziuosi tyliai uz jus wub.gif tikiu sekme..o del slogavimo..tai tik nepergyvenk...as pastojau butent ta cikla , kai slogavau, gerkle skaudejo...tu tik nusiramink ir kalbekis su savo mazuliais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip bebutu keista, man taip pat po isodinimo buvo labai prastai su gerkle. Vos seiles nuryti galejau ir jau buvau vos nenuleidusi rankas, kad viskas, kad tikrai nieko gero nebebus. Bet... Kaip matai mieloji kai labai nori ir labai reikia tai niekas nesutrukdo mazyliukams isikabinti. O Jus to labai norite ir laukiate, tad tik geros nuotaikos paprasyciau buti. wub.gif wub.gif wub.gif Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 05 21, 01:24)
labai džiaugiuosi, kad po tiek vargo ir ilgo laukimo pagaliau atkeliavo jūsų mergytė į jūsų šeimą  wub.gif


Aciu, Regata!!! wub.gif

Afrodite, nurimk! Pasipurksk gerklyte Miramile, jei skauda, ant nosies gali uzsideti pasildytos druskos lino skepetaiteje (tikrai padeda), o kad silpsta organizmas/imunitetas, tai gerai, maziukams bus lengviau isikabint! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Aciu mergytes, apraminote sirdele. 4u.gif Patarimus vykdau ir maziukus kalbinu mirksiukas.gif Grazios dieneles thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 21, 18:18)
Merginos, kaip manot ar mano slogavimas gali pakenkti mazyliams ir implantacijai unsure.gif Na, toks tas ir slogavimas-skauda rytais atsikelus gerkle bet ne stipriai ir prasispjaudu pulius ir paskui vel viskas ok.Tas buna tik kai atsikeliu po miego g.gif
Labai nerimauju blush2.gif  verysad.gif

Labai gerai kai per IUI procedura ar isodinima buna lengvas arba stipresnis persalimas, nes tada imunitetas nusilpes ir maziau priesinasi nestumui. taip pastojo butent Olialia. Atejusi i IUI visiskai serganti, pasiruosiusi isgirsti, kad IUI nedarom, nes sergi. taciau jos sunelis pilve kojytem laimingai maskatuoja jau dvidesimt kazkokia savaite mirksiukas.gif
Atsakyti