Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 17, 15:39)
Sveikutes mano remejos, sirgales,drauges ir bendrazyges 4u.gif 
Vakar man atliko punkcija Vaisingumo klinikoje.Kolektyvas buvo draugiskas, labai gera anestesziologe ir gyd.Usoniene tikrai buvo draugiska, paprasta, dalykiska.Man ispunktavo 10 kiausialasciu. As gulejau ant stalo ir mes sakom gyd.Usonienei kad darom IVF+IMSI. O ji sako,as jums siulau daryt IVF+ICSI+PICSI. Kiek supratome abu,kad toks variantas zymiai geresnis.
O skirtumas toks;
    " Procedūros metu atrenkami tik subrendę ir pajėgūs atlikti savo fiziologinę funkciją spermatozoidai ICSI procedūrai. Taigi tai yra fiziologiškai atrinktų spermatozoidų (Physiologically, P) intracitoplazminė injekcija (ICSI).

PICSI Principas

Hialuronas yra pagrindinis kiaušialąstę dengiančio dangalo „cumulus oophorus“ komponentas. Tik subrendusio spermatozoido galvutė turi specialius receptorius, kurie jungiasi prie hialurono. Nesubrendęs spermatozoidas, priešingai – nesugeba prisijungti prie hialurono. Tik subrendę spermatozoidai pasižymi dideliu jose esančios genetinės medžiagos (DNR) skverbimusi ir susiliejimu su kiaušialąste, sugebėjimu apvaisinti ją ir formuoti zigotas. Po PICSI ženkliai padidinamas pastojimų dažnis.

Įprastinėje praktikoje atliekant ICSI, spermatozoidai atrenkami tik juos įvertinus vizualiai, - vertinama tik jų morfologija bei judrumas. Tačiau tai toli gražu neatspindi spermatozoido genetinės informacijos, jo sugebėjimo formuoti zigotas, t.y. susilieti su kiaušialąstės DNR ir ją apvaisinti. PICSI metu spermatozoidas jungdamasis per savo receptorius prie hialurono imituoja natūralų jungimąsi prie kiaušialąstės apvalkalo ir sugebėjimą ją apvaisinti, tokiu būdu atrenkami tik pajėgiausi apvaisinti spermatozoidai.

Mūsų klinikos IVF laboratorijos patirtis rodo, kad geriausi rezultatai gaunami, kai kuo mažiau traumuojama kiaušialąstė ar embrionas. Šiuo metu geriausi rezultatai gaunami auginat blastocistas (net iki 70 procentų porų pastoja), t.y. paliekant embrioną natūraliai augti dar kelias dienas inkubatoriuje, netraumuojant jo, neatliekant jokių papildomų jo dangalo suardymo procedūrų (vadinamasis „assisted hatching“). Moksliniais tyrimais įrodyta, kad didžioji dalis PICSI metodu atrinktų spermatozoidų yra labiau subrendę, turi mažiau DNR (genetinių) pažaidų ir chromosomų aberacijų. Remiantis tyrimų duomenimis, tai didina implantacijos tikimybę ir mažina ankstyvų persileidimų riziką.
O apie IMSI raso stai ka;
Intracitoplazminė morfologiškai atrinkto spermatozoido injekcija (IMSI)
Tai moderni pagalbinio apvaisinimo procedūrų technologija, galinti padvigubinti tikimybę susilaukti mažylio. Ši procedūra ypač gali padėti sprendžiant komplikuotus vyrų nevaisingumo atvejus. Procedūros atlikimo metu naudojamas 7200 kartų vaizdą didinantis mikroskopas, kuris leidžia pamatyti vidinę spermatozoidų struktūrą ir atrinkti geriausius iš jų, tai neabejotinai pagerina pastojimo rezultatus. IMSI galima tirti ir kiaušialąstes bei embrionus. "

Zinot,nezinau kuris variantas geresnis,tikrai nezinau-nes iki tol buvo tik IUI,paskui Latvijoje kai daremes tai mums taike tik IVF. Tad apie pagalbini buda mazai zinau,o ir naujoviu nerealiai daug doh.gif 

Naujienos mano tikrai nera geros. verysad.gif Pati zinau net sakyt nereikia. Is 10 kiausialasciu 2 buvo per brendusios,4 nesubrendusios ir 4 tinkamos apvaisinimui.  blink.gif  Embriolone pasake kad is 4 apsivasino 3 kiausialastes  angel_sadangel.gif Ir ji pasake,kad is keturiu apsivaisno trys,na vienas su klaustuku-tai nesupratau ar ketvirta su klaustuku ar trecia-zodziu kaip suprantu yra tik dvi mega_shok.gif
rytoj vaziuoju isodinimui,klausiau ar reiks paskambinti ir apie kelias,tai pasake,kad kai atvaziuosiu tada viska spresime vietoj cray.gif Taip svajos islekia i ora...taip suvoki,kad stebuklai ne visiems nutinka kiek tu besistentgtum. Zodziu,barkit jei norit-bet nuliudau,nusivyliau,nebetikiu ir atrodo noriu tik pasislept.Tai va tokios mano naujienos. As ir jus visas nuvyliau,........
Atleiskit,bet tikriausiai dingsiu keliom dienom-nes per sunku,nenoriu nieko.Atleiskit.
Ir visoms dideles sekmes ir sveikatos ir kad pagaliau orai pasitaisytu ir ateitu geros zinios.
Aciu Jums uz viska,pinigelius, gerus zodzius,maldas,kumstukus ir palaikyma. Gaila,kad neina viskas taip gerai kaip tiketasi buvo,kaip buo ruostasi. Realiai juk rytoj nezinau ar turesiu du ar viena,o gal net ne vieno...atleiskit,kad paluzau... tiesiog tai prasciausiais mano turetas rezultatas verysad.gif


Afrodite mieloji,neliudek nenusivilk anksciau laiko, tikek savo mazuciukais stipruoliukais iki galo, siusk tik pacias graziausias silciausias mintis jiems, prasyk kad tik jie toliau augtu stipretu...PRASAU-TIKEK JAIS wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiny @ 2012 05 17, 15:08)
Afrodite mieloji,neliudek nenusivilk anksciau laiko, tikek savo mazuciukais stipruoliukais iki galo, siusk tik pacias graziausias silciausias mintis jiems, prasyk kad tik jie toliau augtu stipretu...PRASAU-TIKEK JAIS  wub.gif  wub.gif

As meldziuosi ir bandau labai tiketi,kad ryt bus zymiai geresnes naujienos.Tik siandien tikra SOKA gavau.Meldziu kad implantuotus-nes nezinia kodel man niekada na niekada nekimba,visiskai nebuna jokiu kibimu net jei super duper embrionai buna sad.gif bet as meldziuosi ir vakar meldziausi,ir prasiau ir tikejau...
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 17, 14:39)
As ir jus visas nuvyliau,........

Tikrai nieko tu nenuvylei, tie like tavo du maziukai laukia taves, jie bus stiprus ir pasiliks pas mamyte pilvuke visus 9 menesius. Nenusimink dar prasau, Dievulis viska mato ir girdi, pamatysi, kad stebuklas butinai ivyks, laikysiu rytoj uz jus kumsciukus ir siandien butinai pasimelsiu, kad tie du maziukai butu patys stipriausi. Dabar viskas Dievulio rankose, viskas kas priklauso nuo taves tu padarei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 17 gegužės 2012 - 14:36
Afrodite,pasistenk paziureti is kito galo.Ar butum laiminga is viso sito turedama viena vaikuti?Neabejoju,kad taip.Dabar turi vienu daugiau nei reikia.Tikek jais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 17, 15:39)
[tiesiog tai prasciausiais mano turetas rezultatas verysad.gif


Ne visada tas prasčiausias rezultatas bloga lemia (čia aš iš savo patirties rašau mirksiukas.gif Prieš 2 metus, irgi gegužę, aš pergyvenau, kaip ir tu, o štai-mano rezultatui jau virš metukų smile.gif ) Tu turi NET dvi, o gal ir tris kiaušialąstes! Vilties tikrai yra, nenuleisk rankų ir nosytės 4u.gif Tiek kumščių už tave suspausta, tiek maldų į dangų skrieja! Galutinis rezultatas bus tikrai geras, tikėk tuo 4u.gif
Atsakyti
Tuk tuk, galima į svečius? Kaip jaučiatės?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 17, 14:39)
tiesiog tai prasciausiais mano turetas rezultatas verysad.gif

O tu prisimink musu sena IUI skyrelio taisykle: visi nurasyti ciklai buna sekmingi. Ir laikykis.
Atsakyti
Afrodite69, kartais geriau vienas kiausinelis tvirtuolis, nei koki desimt silpnuciu ax.gif Linkim tik geriausio, nenuleisk dar rankyciu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes brangiosios mano drauges, "sirgales" 4u.gif
Vakar jau nebeparasiau,nes velokai gryzome is Vilniaus, buvau issekusi ir fiziskai ir emociskai. Ejau gulti ir nieko nesinorejo. Tiesiog visko buvo per daug. Naktis buvo nemiegota,negalejau,jaudinausi ir meldziausi ir t.t. Su vyru isvykom i Vilniu su nerimu ir baime,nors viltis buvo bet ji ruseno-as visa laika masinoj mintyse prasiau kad butu ka isodinti,meldziausi musu maldele. Kuo arciau Vilnius tuo didesnis nerimas.Kaip buvo sunku atidaryti VK duris doh.gif net geda prsipazinti..ilgai laukti nereikejo,bet tas laikas slinko taaaaaip letai, dar sesute kai pasitikslino pavarde ir paskui varda-abiems kazkaip sirdis atrodo i kulnus nukrito. Net vyras pasake kad dreba jam viskas,liko raudonas nes sukilo spaudimas.
Paskui isejo Usoniene ir pasikviete mane.Iejau i vidu,ziuriu stovi embriologe ir Usoniene atsisedo.Vos tik ji atsisedo atsidaro durys ir ilekia mano vyras-kas jam nebudinga-bet jau jis kaip sake negalejo istverti.
Embriologe syspodamas man pasake kad turiu 3 embrioniukus,jie tiesiog puikus,idealus -ji sako.2 embrioniukai 4 lasteliu ir 1 embrioniukas 5 lasteliu. Ji paziurejo i mane ir sako,as siulau sodinti visus tris-ar jus bijote.?Sakau ne nebijau,nieko.Kiek reikia tiek ir sodinam,nes kuo daugiau tuo labiau tiketina kad man nors vienas implantuosis. Ir idejo visus tris maziukus. Usoniene israse gerti,kaip suprantu, implantacijos pagerinimui-uztikrinimui vaistu; Estrimax 2 mg., Dexamethaso Krka 0.5mg. 1 tabl. ir leistis i pilva Fraxiparine 0.3ml. Keista, bet HCG ji liepe pasidaryti geguzes 30-31. Bet nezinau ,gal darysiuos anksciau nes Bykova sake,kad galiu darytis po isodinimo 7-8 diena ir tada jei atsakymas teigiamas iskart pas ja LIT susileisti. O Treisas juk visus kartus sakydavo darytis po 10 dienu. Tai manau kad pasidarysiu po 10 dienu nuo isodinimo.
Aciu uz palaikyma,maldas ir visakeriopa pagalba.As meldziausi ir net vaziuodama masinoje iki Vilniaus meldziausi ,VK sededama meldziausi.Nakti pries isodinima -negalejau miegoti,kalbejau su maziukais,su Devu,su Mergele Marija,su savo Angelais Sargais-zodziu kaip nuprotejusi kalbu,bet tikrai nebegalejau nebezinojau ko prasyti,kad mums padetu.
Taigi,dabar glostau pilvuka ir vel kalbuosi su savo maziukais,prasau kad nepabegtu.Saugaus ir vyras labai saugo. Vakar kai leido progesterona taip jaudinosi kad skaudziai idure.Bet viskas dzin,svarbiausia,kad sis kartas ismelstas,islaukta,butu Musu sekmes,laimes kartas wub.gif
Aciu labai visoms uz palaikyma,dabar man telieka tik laukimas ir tikėjimas.
O as tikiu ir optimizmo tikrai yra.
Beje, dabar jau galiu galutinai pasakyti kad tikrai labai likau patenkinta Vilniaus VK. Nes tikrai jautesi kad rupinosi,nebuvo to atmestinumo ir elgesi mandagiai,draugiskai ir net atsakinedavo i mano kvailus galbut klausimus. Negaliu pasakyti ne apie viena ten su manim susidurusi zmogumi absoliuciai nieko blogo.
Atvirkciai sakau ACIU uz rupesti ir kantrybe,uz pastangas.Tikiuosi kad musu visu pastangos tures graziu vaisiu nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Afrodite69,2012 05 18, 23:05]
Sveikutes brangiosios mano drauges, "sirgales" 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tikim tavo zirniukais ir laikom kumstelius 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Afrodite, net asaros man bega, beskaitant.
Tikiu, tikrai tikiu, kad pavyks, kad maziukams bus gera pas mama. wub.gif
Lepink save, saugok labai, tik istisai negulek. Kelkis is lovos atsargiai per sona, kad neisitemptu pilvukas, tai svarbu. Glostykit ji labai wub.gif
Tikiu, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Afrodite wub.gif as taip pat meldziuosi uz jus 4u.gif
Atsakyti