Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 06, 21:40)
Pagaliau...pagaliau mergytes as siandien pradedu davo starta.

kad jis butu sekmingas, siunciu virusiuku 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(sourit @ 2012 05 07, 10:15)
kad jis butu sekmingas, siunciu virusiuku 2.gif  2.gif  2.gif

Oi,kaip ciumpu virusiukus net neisivaizduojate 2.gif 2.gif 2.gif. Dekui,mergytes- net susigradinau blush2.gif praeitais metais pamenu geguzis ir ibirzelis buvo dosnus mergaitems ir daug nestuke.gif kaip as tikiuosi kad si kart jis dosnus bus ir man nestuke.gif nestuke.gif Aciu visoms uz palaikyma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 07, 09:36)
Oi,kaip ciumpu virusiukus net neisivaizduojate 2.gif  2.gif  2.gif. Dekui,mergytes- net susigradinau blush2.gif  praeitais metais pamenu geguzis ir ibirzelis buvo dosnus mergaitems ir daug  nestuke.gif  kaip as tikiuosi kad si kart jis dosnus bus ir man nestuke.gif  nestuke.gif Aciu visoms uz palaikyma wub.gif

Bus bus dosnus tau šis gegužis thumbup.gif thumbup.gif Iš visos širdies linkiu sulaukti stebukliuko 4u.gif 4u.gif Mažais žingsneliais tikslo link! Pradžiai palinkėsiu gero derliaus. Labai lauksiu puikių žinių 4u.gif
Atsakyti
Meldziames kartu, mieloji! Jums tikrai pavyks!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Afrodite,Laukiam ir tikim tavo sekme zuikeli!!!!!! ir musu 4kumstukai suspausti uz tave!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Na bendrakeleive linkiu sekmes, sekmes, sekmes smile.gif wub.gif Spaudziu viska ka turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 07, 20:11)
Na bendrakeleive linkiu sekmes, sekmes, sekmes  smile.gif  wub.gif Spaudziu viska ka turiu  biggrin.gif

Tau,pupa lygiai to paties linkiu. Ir spaudziu visus kumstukus ir uz jusu sekme,tikiuosi kad mes pagaliau pramusime kelia pas nestuke.gif senbuvems mergytems.
ACIUKAS VISOMS UZ PALAIKYMA-BUCIUOJU IR SIUNCIU KARSTA APKABINIMA. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Rytoj vaziuoju pas Usoniene i VK ir labai tikiuosi,kad ji pasakys kiek foliu ir kokio dydzio,ar gera gleivine. mirksiukas.gif Kai grysiu,jei tik turesiu jegu-butinai jums parasysiu.Kazkaip neramu darosi blush2.gif kad tik nebutu per mazai tu foliu blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mano brangiosios 4u.gif
Neseniai gryzau is Vilniaus ir esu juodai pavargusi ir..kiek nuliudusi ar issigandusi blush2.gif Susitikimas su gydytoja siansien idomiai sakyciau sekesi ax.gif . Gydytoja apziurejo ir pasake,kad gleivine gera 8.9 (man siandien 7 c.d.),tada isgirdau zodzius ;12...sakau ko...ji man sako;yra 12 foliu kairej kiausideje,o desine pas jus operuota.Sakau taaip,nes buvo endo cista .Ji sako;desinej vienas folis.Gerai galit rengtis.Kol nulipau nuo kedes,ji sako na realiai mes turime 8-9 folius.Tai paskui lapelyje parase; kaire puse- 1 folis -14 ir 7 -13,o desineje 1 folis -14.
Taigi,dar trys dozes leidziuosi Gonalio po 150 vakarais ir nuo siandien pridedu Citrotide irgi 3 dozes. Pirmadieni 21 val. leidziuosi ovitreli ir treciadieni 9val.punkcija.
Taip viskas greitai ir kazkaip nuliudau kad tiek foliu si kart,bet tikiuosi kad jie visi bus super duper.
Rytoj lasinsiuos intralipidus,o LIT arba pirmadieni arba antradieni,nes Bykova serga ir sesute liepe paskambinti pirmadieni.Tai greiciausiai antradieni ir darys LIT. Meldziu Dievo,kad sis kartas butu laimingas.Dieve,kazkokia baime apeme ir asaros krenta blush2.gif
p.s Merginos, kaip jus leidotes Cetrotite ? iskart su Gonaliu, ar pries ji? gydytoja nepasake,o dabar nera kaip skambinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 11, 09:29)
Sveikutes mano brangiosios 4u.gif 
Neseniai gryzau is Vilniaus ir esu juodai pavargusi ir..kiek nuliudusi ar issigandusi blush2.gif Susitikimas su gydytoja siansien idomiai sakyciau sekesi ax.gif . Gydytoja apziurejo ir pasake,kad gleivine gera 8.9 (man siandien 7 c.d.),tada isgirdau zodzius ;12...sakau ko...ji man sako;yra 12 foliu kairej kiausideje,o desine pas jus operuota.Sakau taaip,nes buvo endo cista .Ji sako;desinej vienas folis.Gerai galit rengtis.Kol nulipau nuo kedes,ji sako na realiai mes turime 8-9 folius.Tai paskui lapelyje parase; kaire puse- 1 folis -14 ir 7 -13,o desineje 1 folis -14.
Taigi,dar trys dozes leidziuosi Gonalio po 150 vakarais ir nuo siandien pridedu Citrotide irgi 3 dozes. Pirmadieni 21 val. leidziuosi ovitreli ir treciadieni 9val.punkcija.
Taip viskas greitai ir kazkaip nuliudau kad tiek foliu si kart,bet tikiuosi kad jie visi bus super duper.
Rytoj lasinsiuos intralipidus,o LIT arba pirmadieni arba antradieni,nes Bykova serga ir sesute liepe paskambinti pirmadieni.Tai greiciausiai antradieni ir darys LIT. Meldziu Dievo,kad sis kartas butu laimingas.Dieve,kazkokia baime apeme ir asaros krenta blush2.gif 
p.s Merginos, kaip jus leidotes Cetrotite ? iskart su Gonaliu, ar pries ji? gydytoja nepasake,o dabar nera kaip skambinti blush2.gif


Kad man viskas labai gerai skamba! Neliudek, Afrodite!!! wub.gif

Del leidimosi, negaliu patarti, tikiuos, jau gavai atsakyma. Spaudziam kumstukus toliau!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Uz jusu suspaustus kumstukus, uz jusu palaikyma ir uz jusu maldeles,kuriu ma dar labai reikes-uz viska -cia jums-bukit laimingos. wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes mano remejos, sirgales,drauges ir bendrazyges 4u.gif
Vakar man atliko punkcija Vaisingumo klinikoje.Kolektyvas buvo draugiskas, labai gera anestesziologe ir gyd.Usoniene tikrai buvo draugiska, paprasta, dalykiska.Man ispunktavo 10 kiausialasciu. As gulejau ant stalo ir mes sakom gyd.Usonienei kad darom IVF+IMSI. O ji sako,as jums siulau daryt IVF+ICSI+PICSI. Kiek supratome abu,kad toks variantas zymiai geresnis.
O skirtumas toks;
" Procedūros metu atrenkami tik subrendę ir pajėgūs atlikti savo fiziologinę funkciją spermatozoidai ICSI procedūrai. Taigi tai yra fiziologiškai atrinktų spermatozoidų (Physiologically, P) intracitoplazminė injekcija (ICSI).

PICSI Principas

Hialuronas yra pagrindinis kiaušialąstę dengiančio dangalo „cumulus oophorus“ komponentas. Tik subrendusio spermatozoido galvutė turi specialius receptorius, kurie jungiasi prie hialurono. Nesubrendęs spermatozoidas, priešingai – nesugeba prisijungti prie hialurono. Tik subrendę spermatozoidai pasižymi dideliu jose esančios genetinės medžiagos (DNR) skverbimusi ir susiliejimu su kiaušialąste, sugebėjimu apvaisinti ją ir formuoti zigotas. Po PICSI ženkliai padidinamas pastojimų dažnis.

Įprastinėje praktikoje atliekant ICSI, spermatozoidai atrenkami tik juos įvertinus vizualiai, - vertinama tik jų morfologija bei judrumas. Tačiau tai toli gražu neatspindi spermatozoido genetinės informacijos, jo sugebėjimo formuoti zigotas, t.y. susilieti su kiaušialąstės DNR ir ją apvaisinti. PICSI metu spermatozoidas jungdamasis per savo receptorius prie hialurono imituoja natūralų jungimąsi prie kiaušialąstės apvalkalo ir sugebėjimą ją apvaisinti, tokiu būdu atrenkami tik pajėgiausi apvaisinti spermatozoidai.

Mūsų klinikos IVF laboratorijos patirtis rodo, kad geriausi rezultatai gaunami, kai kuo mažiau traumuojama kiaušialąstė ar embrionas. Šiuo metu geriausi rezultatai gaunami auginat blastocistas (net iki 70 procentų porų pastoja), t.y. paliekant embrioną natūraliai augti dar kelias dienas inkubatoriuje, netraumuojant jo, neatliekant jokių papildomų jo dangalo suardymo procedūrų (vadinamasis „assisted hatching“). Moksliniais tyrimais įrodyta, kad didžioji dalis PICSI metodu atrinktų spermatozoidų yra labiau subrendę, turi mažiau DNR (genetinių) pažaidų ir chromosomų aberacijų. Remiantis tyrimų duomenimis, tai didina implantacijos tikimybę ir mažina ankstyvų persileidimų riziką.
O apie IMSI raso stai ka;
Intracitoplazminė morfologiškai atrinkto spermatozoido injekcija (IMSI)
Tai moderni pagalbinio apvaisinimo procedūrų technologija, galinti padvigubinti tikimybę susilaukti mažylio. Ši procedūra ypač gali padėti sprendžiant komplikuotus vyrų nevaisingumo atvejus. Procedūros atlikimo metu naudojamas 7200 kartų vaizdą didinantis mikroskopas, kuris leidžia pamatyti vidinę spermatozoidų struktūrą ir atrinkti geriausius iš jų, tai neabejotinai pagerina pastojimo rezultatus. IMSI galima tirti ir kiaušialąstes bei embrionus. "

Zinot,nezinau kuris variantas geresnis,tikrai nezinau-nes iki tol buvo tik IUI,paskui Latvijoje kai daremes tai mums taike tik IVF. Tad apie pagalbini buda mazai zinau,o ir naujoviu nerealiai daug doh.gif

Naujienos mano tikrai nera geros. verysad.gif Pati zinau net sakyt nereikia. Is 10 kiausialasciu 2 buvo per brendusios,4 nesubrendusios ir 4 tinkamos apvaisinimui. blink.gif Embriolone pasake kad is 4 apsivasino 3 kiausialastes angel_sadangel.gif Ir ji pasake,kad is keturiu apsivaisno trys,na vienas su klaustuku-tai nesupratau ar ketvirta su klaustuku ar trecia-zodziu kaip suprantu yra tik dvi mega_shok.gif
rytoj vaziuoju isodinimui,klausiau ar reiks paskambinti ir apie kelias,tai pasake,kad kai atvaziuosiu tada viska spresime vietoj cray.gif Taip svajos islekia i ora...taip suvoki,kad stebuklai ne visiems nutinka kiek tu besistentgtum. Zodziu,barkit jei norit-bet nuliudau,nusivyliau,nebetikiu ir atrodo noriu tik pasislept.Tai va tokios mano naujienos. As ir jus visas nuvyliau,........
Atleiskit,bet tikriausiai dingsiu keliom dienom-nes per sunku,nenoriu nieko.Atleiskit.
Ir visoms dideles sekmes ir sveikatos ir kad pagaliau orai pasitaisytu ir ateitu geros zinios.
Aciu Jums uz viska,pinigelius, gerus zodzius,maldas,kumstukus ir palaikyma. Gaila,kad neina viskas taip gerai kaip tiketasi buvo,kaip buo ruostasi. Realiai juk rytoj nezinau ar turesiu du ar viena,o gal net ne vieno...atleiskit,kad paluzau... tiesiog tai prasciausiais mano turetas rezultatas verysad.gif
Atsakyti