Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

kaip gera skaityti...toks didelis darbas padarytas ir dar darysim jei reikes,nes vaikelio gimimas pati didziausia dovana. wub.gif

Afrodite linkiu didziausios sekmes.ir laikau kumstukus.tikiu,kad viskas bus gerai.TURI BUTI GERAI wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lara86: 16 kovo 2012 - 08:33
Sveikutes,
Aciu didziulis visoms.Taip,mano maziukai tures daug daug kriksto mamu ir teciu thumbup.gif
Naujienos tokios,kad pagaliau viska gerai apmascius,apkalbejus ,skaicius nusprendziau pasirinkti Vilniuje VK ir eisiu pas Visockiene.Jau uzsiregistravau Balandzio 2 dienai.
Siandien pasidariau daug lytiniu hormonu tyrimus bei skydliaukes tyrimus.
Rytoj eisiu pas genetike pasikalbeti. Pirmadieni vaziuosiu darytis magnetini kad isitikinti jog neturiu prolaktinomos. Ketvirtadieni pas Odeta nebeiseis nuvaziuot i BAK nes onko ginekologe perkele susitikimai ketvirtadieni ir beveik tuo paciu laiku-taip kad nespesiu niekaip.Na,kita savaitele itempta bet vis kazka zinosiu.
Labai tikiuosi kad viska ka darau si art atnes rezultatu. Ir tie LIT injekcijos, intralipidai ,papildai pades.
Nezinau jauciu jau dabar nerima... bet manau kad tai normalu.
Grazaus artejancio savaitgalio,butinai parasysiu kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 16, 16:49)
Sveikutes,
Labai tikiuosi kad viska ka darau si art atnes rezultatu. Ir tie LIT injekcijos, intralipidai ,papildai pades.
Nezinau jauciu jau dabar nerima... bet manau kad tai normalu.
Grazaus artejancio savaitgalio,butinai parasysiu kaip sekesi 4u.gif

Tikimes geriausio ir mes. Nerimas tikrai normalus dalykas.
Ramaus ir grazaus Tau savaitgalio smile.gif
Lauksime naujienu. 4u.gif
Atsakyti
Brangi Afrodite, zinau sito 'traukinio' marasruta, stoteles....tu 'stoteliu' turejau penkias, visas aplaisciau dideliu skausmu, bet stai ir vel tame paciame traukinyje su viltimi pasiekti ta galutine stotele, kuria pasiekus galesiu islipti ir giliai giliai iskvepti per 10meti susikaupusiu pastangu ir neissipildziusiu lukesciu kruvi.... nestuke.gif
Zinokit , kad siame jusu gyvenimo traukinyje jus ne viena, paziurekit kiek aplink jus tokiu pat ir skirtingu keleiviu, kuriu tikslas vienas ir toks pats.
Viliuosi, kad cia issakytu minciu , sirdyse isjaustu ir issakytu maldu debeselis, jus apgaubs meile ir ramybe, kelyje i issvajota stebukla...Amen. wub.gif

Su didele meile ir supratimu apkabinu Jus. Prisidedu tuo, kuo galiu - malda ir pinigeliais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2012 03 16, 18:16)
Brangi Afrodite, zinau sito 'traukinio' marasruta, stoteles....tu 'stoteliu' turejau penkias, visas aplaisciau dideliu skausmu, bet stai ir vel tame paciame traukinyje su viltimi pasiekti ta galutine stotele, kuria pasiekus galesiu islipti ir giliai giliai iskvepti per 10meti susikaupusiu pastangu ir neissipildziusiu lukesciu kruvi.... nestuke.gif
Zinokit , kad siame jusu gyvenimo traukinyje jus ne viena, paziurekit kiek aplink jus tokiu pat ir skirtingu keleiviu, kuriu tikslas vienas ir toks pats.
Viliuosi, kad cia issakytu minciu , sirdyse  isjaustu ir issakytu maldu debeselis, jus apgaubs meile ir ramybe, kelyje i issvajota stebukla...Amen.      wub.gif

Su didele meile ir supratimu apkabinu Jus. Prisidedu tuo, kuo galiu - malda ir pinigeliais.  4u.gif

Neturiu zodziu cray.gif Aciu uz nuostabius zodzius, uz sventa malda kuri tikiuosi bus isgirsta ir uz paramele.Labai tikiuosi,kad mes visos labai greit islipsime is sio prakeikto traukinio ir TIK MUSU STEBUKLINGOJE STOTELEJE wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2012 03 16, 17:16)
Brangi Afrodite, zinau sito 'traukinio' marasruta, stoteles....tu 'stoteliu' turejau penkias, visas aplaisciau dideliu skausmu, bet stai ir vel tame paciame traukinyje su viltimi pasiekti ta galutine stotele, kuria pasiekus galesiu islipti ir giliai giliai iskvepti per 10meti susikaupusiu pastangu ir neissipildziusiu lukesciu kruvi.... nestuke.gif
Zinokit , kad siame jusu gyvenimo traukinyje jus ne viena, paziurekit kiek aplink jus tokiu pat ir skirtingu keleiviu, kuriu tikslas vienas ir toks pats.
Viliuosi, kad cia issakytu minciu , sirdyse  isjaustu ir issakytu maldu debeselis, jus apgaubs meile ir ramybe, kelyje i issvajota stebukla...Amen.      wub.gif

Su didele meile ir supratimu apkabinu Jus. Prisidedu tuo, kuo galiu - malda ir pinigeliais.  4u.gif

cray.gif niekas kitas musu nesupras, tik tos, kurios tai patyre. Mano kelias dar nera toks ilgas ir duobetas, bet as taip pat meldziu Dievo, kad pagaliau issipildytu vienintele siuo metu svajone.
Taip pat labai dziaugiuosi, kad pas mus yra tiek daug geru ir atjaucianciu sirdziu wub.gif
Atsakyti
Seku istorija Tavo, minimaliai finansiskai, maksimaliai mintimis kuo dideliausios sekmes!!!!
Atsakyti
Sveikutes,
Aciukas visoms uz palaikyma ir grazius zodzius bei maldeles. Oi,kaip darosi baisu-su kiekviena diena vis baisiau.
Vakar gryzau is genetiko konsultacijos. Genetike sunerimo kai pamate kad homocisteino lygis padidejes.Perziurejo dar Bykovos tuos tyrimus ir pasake,kad mano kraujas linkes tirsteti ir tai rimta.Paklause ar neskyre gerti vaistu.Pasakiau kad geriu foline rugsti, tai ji patare dar pagerti aspirino kur skystina krauja. Sake,tai gali buti viena is nepastojimo priezasciu irgi.
Del prolaktino-tai na tik pasake kad jokiu budu nemesti gert Bromokriptina, nes prolaktinas viena is dazniausiu nevaisingumo priezasciu pasitaikainciu pas ja praktikoje.Sake,kad moterys gerusios ir sunormalizavusios prolaktina, gana greit pastodavo.Tik akcentavo,kad net likus nesciai nemesti gert Bromokriptina.
Siaip sake pas mane visi tyrimai pasidaryti maximum.Dabar skirtu tyrimus tik kai pastosiu.Del visu mano bedeliu as privalesiu lankytis pas genetikus apziurai ir tikrai reikes imti vaisiaus vandenys tyrimui verysad.gif ko tikrai bijau verysad.gif
Bet siaip svelni,maloni labai gydytoja-palinkejo sekmes ir kad si kart pavyktu pastoti.
Na,o ryt isvaziuoju magnetini rezonansa darytis.Tikiuosi,nors ten bus viskas ok.
Dar laukiu atsakymu is Sorpo klinikos savo visu lytiniu tyrimu ir skydliaukes.
Ketvirtadieni pas onko-ginekologa-tai kai turesiu laiko prisesiu ir parasysiu kaip sekesi.Aisku,jeigu visai kompas nesuges nes kazko kvailioja jau antra diena ir vyras zada vezti draugui kad jis paziuretu,tad teks be PC buti.
Grazaus sekmadienio ir ateinancios savaiteles 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ka tik sugryzau is Kauno kliniku.Padare man Magentini Rezonansa ir.....MERGINOS MAN NERADO PROLAKTINOMOS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Esu tokia laiminga, atrodo prolaktinas krenta jau,augliuko ten nemato,tai nors is sitos dalies puiku.nemoku apsakyti kaip apsidziaugiau biggrin.gif thumbup.gif zodziu super thumbup.gif
Aciu visoms uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 19, 17:10)
Sveikutes 4u.gif 
Ka tik sugryzau is Kauno kliniku.Padare man Magentini Rezonansa ir.....MERGINOS MAN NERADO PROLAKTINOMOS thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Esu tokia laiminga, atrodo prolaktinas krenta jau,augliuko ten nemato,tai nors is sitos dalies puiku.nemoku apsakyti kaip apsidziaugiau biggrin.gif  thumbup.gif zodziu super thumbup.gif
Aciu visoms uz palaikyma 4u.gif

nuostabios zinios wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Afrodite, super žinios thumbup.gif Dabar tik tokių -teigiamų ir optimistinių -telauksime thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 19, 17:10)
Sveikutes 4u.gif 
Ka tik sugryzau is Kauno kliniku.Padare man Magentini Rezonansa ir.....MERGINOS MAN NERADO PROLAKTINOMOS thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Esu tokia laiminga, atrodo prolaktinas krenta jau,augliuko ten nemato,tai nors is sitos dalies puiku.nemoku apsakyti kaip apsidziaugiau biggrin.gif  thumbup.gif zodziu super thumbup.gif
Aciu visoms uz palaikyma 4u.gif

valio, saulele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif taip ir toliau wub.gif
Atsakyti