Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Citas @ 2012 03 12, 01:14)
Sveikutes stebukladares!!!,

Kitaip jusu ir nepavadinsi  4u.gif  Siai dienai Afroditei69 surinkom £13,296.03Lt!!! As tai manau kad kad visos jus vertos labai didelio ACIU ir daug daugiau. Si paramos akcija jau kaip ir eina i pabaiga, beliko vienas kitas simtelis surinkti  ax.gif
Jus ir pacios zinot, bet negaliu nepasakyti kad jusu atviros sirdeles suteiks sanca vienai is musu likimo sesuciu bandyti pasiekti savo svajone ir esu tikra kai padarai kazka gero kitam tai atlyginama desimteriopai  thumbup.gif Linkiu mums visoms, kurios dar nerasem temeleje "iveikiau nevaisinguma" ten neuzilgo apsilankyti su SAVO nuostabia istorija  wub.gif  wub.gif


Dziugu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Liko visai nebedaug:) Hippi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Slamanciu kliutis iveikta 4u.gif . Sekmes pas gydytojus:)
Atsakyti
Nors ir nedaug, bet ir as prisidedu 4u.gif Manau, kad kiek musu palaikanciu yra, kiekviena ideda savo sirdies dalele! Tai stebukliukas tikrai turi ateiti i Jusu seima! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 12, 13:14)
Sveikutes stebukladares!!!,

Kitaip jusu ir nepavadinsi  4u.gif  Siai dienai Afroditei69 surinkom £13,296.03Lt!!! As tai manau kad kad visos jus vertos labai didelio ACIU ir daug daugiau. Si paramos akcija jau kaip ir eina i pabaiga, beliko vienas kitas simtelis surinkti  ax.gif
Jus ir pacios zinot, bet negaliu nepasakyti kad jusu atviros sirdeles suteiks sanca vienai is musu likimo sesuciu bandyti pasiekti savo svajone ir esu tikra kai padarai kazka gero kitam tai atlyginama desimteriopai  thumbup.gif Linkiu mums visoms, kurios dar nerasem temeleje "iveikiau nevaisinguma" ten neuzilgo apsilankyti su SAVO nuostabia istorija  wub.gif  wub.gif

Nereaaaaaaluuuu thumbup.gif Superrrr wub.gif wub.gif Viespatie,Jums pats svenciausias ir silciausas ACIU merginos ir vyriskiai kurie prisideda prie musu seimos svajos issipildymo, ACIU uz jusu supratinguma ir atjauta, uz jusu geruma ir zmoniskuma.....sedziu ir verkiu is laimes....esu soke dar....ACIU ACIU ACIU wub.gif
Manau si daina tinka jums visiems ir taip pat sios nuostabios paramos akcijos iniciatorems Keberiokst ir Citukui, nes be ju nebuciau zengusi sio zingsnio-Aciu Jums mergaites wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=_B5-mf_jCr8
Na,o dabar teliko tik apsispresti visdelto i kuria klinika ir pas ka eiti,nes paskutinis Ivf nesinori ziureti atsainiai,o nuspresti sunku-nes daug nuomoniu blush2.gif
Mergaites,gal galit man i a.z. ar cia parasyti ka rekomendtuotumete savo nuoziura?
Nezinau,tokie geri atsiliepimai apie VK (Visockiene arba Meskauskiene), taip pat apie Bake (Odeta K.-BET TEN TAIP BRANGU).
Aciu visoms,aciu.
Dreba kunas kaip epuses lapelis-negaliu patiketi fantastika.Meldziu Dievuli kad tik mums padetu ir sis IVF butu sekmingas wub.gif juk kitaip negali buti juk turiu visas jus-aciu jums.
Atsakyti
pagaliau su seses pagalba lt prisidedam ir mes....is visos sirdies linkiu,kad greitu laiku galetum pasipuosti tokiu pat parasiuku kaip pas mane...stipriai stipriai apkabinu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 03 12, 18:43)
pagaliau su seses pagalba lt prisidedam ir mes....is visos sirdies linkiu,kad greitu laiku galetum pasipuosti tokiu pat parasiuku kaip pas mane...stipriai stipriai apkabinu wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciukas labai,o jau tavo palinkejimas tai mudvieju svajone su vyru ir net mano tecio wub.gif Kad tavo zodziai nueitu tiesiai visiems Svenciausiems i danguti thumbup.gif
Beje,uzsiregistravau i BAK'a pas Odeta Kazlauskiene pokalbiui- nes manau tik taip nuspresiu kur kreiptis.O dar ten dirba labai gera embriologe,o sakoma kad nuo embriologu labai labai daug kas priklauso ax.gif Ziuresiu kaip seksis ax.gif
Butinai pranesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 12, 19:45)

Beje,uzsiregistravau i BAK'a pas Odeta Kazlauskiene pokalbiui- nes manau tik taip nuspresiu kur kreiptis.O dar ten dirba labai gera embriologe,o sakoma kad nuo embriologu labai labai daug kas priklauso ax.gif Ziuresiu kaip seksis ax.gif
Butinai pranesiu 4u.gif

Na Odeta Kazlauskiene tikrai labai maloni thumbup.gif , as pas ja lankiausi, bet man buvo kitokios bedos . Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, o kada eisi pas Odetą?

Jau dabar pradedu laikyt kumščius, kad tik viskas pasisektų smile.gif Tu tik ramiai, ramiai... Nestresuok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 03 12, 20:47)
Afrodite, o kada eisi pas Odetą?

Jau dabar pradedu laikyt kumščius, kad tik viskas pasisektų smile.gif Tu tik ramiai, ramiai... Nestresuok smile.gif

Vaziuosiu Kovo 22 diena tik.As ne stimuliacijai tiesiog renkuosi tarp VK Visockienes ir Bak Odetos. Tik Bake mane gazdina kainos.Tai ir vaziuoju kad apkalbeti daug maz viska,nes kainos kainininke surasytos idomiai net sesute negalejo pakomentuoti.
Jeigu visdelto bus labai brangu,tai pasiliksiu prie Vilniaus VK. 4u.gif
O kai pradesiu stimuliacijas ar blokuojancius tikrai parasysiu ir cia 4u.gif Juk tokia superine palaikymo komanda turiu..na nebent paskui po isodinimo reiks ding dviem savaitems nes bunu tada toooookia trizne tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 12, 18:45)
Aciukas labai,o jau tavo palinkejimas tai mudvieju svajone su vyru ir net mano tecio wub.gif Kad tavo zodziai nueitu tiesiai visiems Svenciausiems i danguti thumbup.gif 
Beje,uzsiregistravau i BAK'a pas Odeta Kazlauskiene pokalbiui- nes manau tik taip nuspresiu kur kreiptis.O dar ten dirba labai gera embriologe,o sakoma kad nuo embriologu labai labai daug kas priklauso ax.gif Ziuresiu kaip seksis ax.gif
Butinai pranesiu 4u.gif


Sekmes kuo didziausios 4u.gif
As taip pat lankiausi pas sia gydytoja, tikrai maloni, tik tiek, kad labai daug pacientu turi (nors niekada neatsisako pakonsultuoti telefonu ar paskirti tam tikra gydyma). Na rezultata as turiu, nors ir naturaliai, bet manau, kad su tinkamai paskirtu gydymu nestumo pradzioje 4u.gif
Sekmes Jums dar karteli!
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 12, 21:11)
na nebent paskui po isodinimo reiks ding dviem savaitems nes bunu tada toooookia trizne tongue.gif  lotuliukas.gif

Trizniok, svarbu padėtų smile.gif Mes tave už rankos virtualiai laikysim smile.gif
Atsakyti
Sukrapsčiau pagaliau ir aš šiek tiek. Anksčiau negalėjau, nes visus pinigėlius pati išleidau trečiam bandymui..

Sėkmės kuo dideliausios. Kumščiai suspausti wub.gif
Atsakyti
Siandien pagavojau, kad Afrodites vaikelis kiek daug tetu jau turi.... Dabar tetos laukia vaikelio... Musu si dvasine sutelktis ir mintys taip pat tikiuosi padeda vaikeliui ateiti i si pasauli... wub.gif
Viena is paskutiniu, bet matau speju prisideti.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 15 kovo 2012 - 19:48